- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
mishak - Profil | Ne 22.6.2008 12:00:52
Povedenej víkend na chatě.Zkoušeli jsme kapříky a jeden 51cm se nám povedl.Dravci na přívlač reagovali opatrně ,ale i takjsme ukecali štičku a velkej bolen se po chvíli setřásl.Krásnej víkend u krásný vody
Rybkin - Profil | Ne 22.6.2008 11:34:11
Ráno jsem vzal na chvíli provětrat matchku,na břeh se podívalo asi dvacet ryb ve složení-cejn,kapr a lín
Georgino - Profil | Ne 22.6.2008 11:10:58
Ranni lov s Hugo Fisherem. Vyjeli jsme na sumce a skoncili u bolenu.. Chjo, snad se casem i ten sumik zadari. :)
Hugo Fisher - Profil | Ne 22.6.2008 11:05:19
Ranni lov s Georginem. Vyjeli jsme na sumce a skoncili u bolenu.. Chjo, snad se casem i ten sumik zadari. :)
caprmachine - Profil | Ne 22.6.2008 10:49:02
to je ten kapr 58
vcera chytacka na cukraku zezacatku to bylo celkem slaby jen nejaci cejni a malej kapr tak 35 kolem poledne se to zlepsovalo v 11:30 sem si chytl svuj novej osobak 58 viz foto vim nic mega ale me se libil chycenej na krmitko s cervama kolem 3 prevazano na boili na to prisli 2 zabery jeden kapr asi tak 45 a druhej asi 50 se vypl u brehu takze celkem pohoda....
roney - Profil | Ne 22.6.2008 10:34:50
Dnes jsem si krásně zavláčel, chytil jsem candáta 60 cm, okouna a dva sumce jeden 110 a druhý 108 cm.zdoláno na prut d 12 g a 0.18 vlasec.Většího jsem zdolával, asi 45 min., protože jsem nemohl jít po proudu, kvůli stromům.Nástraha bílý twister 7 cm.Fotky z mobilu naprd, ale to mi radost z ulovku nevezme.Ryby plavou dál.
Druhej sumec a navíc mi to ještě jeden po pěti minutách pustil.
Detreux - Profil | Ne 22.6.2008 10:00:25
Z pátku na sobotu na dravcích na plumlově, dokud bylo vidět vláčel jsem a pak mrtvá rybka. Chyt jsem hodně candátů okolo 40cm a nějaký podmírový štiky, žádná větší ryba se nespletla. Akorát mi spadla jedna metrová štika na mrtvou rybku, když jsem ji viděl rozklepali se mi kolenna, největší ryba co sem kdy měl na prutě :D Bohužel s mojí patnáctkoui bez lanka to byl nerovnej boj.
roman - Profil | Ne 22.6.2008 9:54:00
Ráno jsem se byl podívats vláčákem na jednom jezu na Moravě, lapal jsem asi 10min--nemnělo to smysl lidí jak na závodech, děs, nedělal jsem nic jiného než dával pozor abych někoho nepřehodil.Po tom jak jsem viděl zacházení s evidentně podmírovím candošem chyceným na rybku--válení na kamenech....jsem zmizel.Přes poledne jsem se stavill na 2 hodky jinde a výsledek byk sumík kolem 80cm
tomm - Profil | Ne 22.6.2008 9:35:15
Po skoro dvou měsících nekapraření (i pro mě to zní hrozně) mě kamarád Petr vytáhl na jednu noc k vodě, abych vyzkoušel jestli jsem nezapomněl jak se vůbec chytají:-) A taky jsem chtěl vyzkoušet své dvě nové boilie směsi.
Před lovem jsem byl ujištěn, že je období kdy moc neberou, takže jsem se docela těšil jak se pod hvězdami dobře vyspím. Hned po nahození mi začalo být jasné, že ze spánku nebude nic, protože ryby se začaly se soumrakem velice intenzivně krmit. Myslím, že jsem za celou noc naspal tak maximálně 10minut:-)
Zachytal jsem si vážně výborně. Nevím kolik jsem mohl mít záběrů, a žádnou rybu jsem nevážil ani neměřil. Největší radost mi udělal tenhle dvoubarevný špígl. Moc se mi líbí dvoubarevné ryby, ale na téhle vodě bych je nečekal. Jen škoda té ocasní ploutve:-(
Petr měl trochu smůlu, protože na jeho místě se kapři krmili daleko méně a navíc si udělal noční pětihodinovou pauzu, takže záběrů měl jen pár. On mi to příště vrátí:-)
placew - Profil | Ne 22.6.2008 9:26:04
Tak vcera som zacal privlacovu sezonu malym vybehnutim na Karloveske rameno. Dunaj v normale, len prikaleny, ryby nesli presne ako som predpokladal. Chytene 2xostriez, bolen a jalec - nic neutekalo daleko od 15cm :)
Hadam to dnes bude niekde inde lepsie :)
Abe - Profil | Ne 22.6.2008 7:18:16
Odpoledne bylo mírně pod mrakem, vypravil jsem se chvilku s vláčkou mezi Komárov a Heršpice, rotačkám neodolali okounci dorostenci a jeden tloušť, vzbudil jsem zájem jednoho rozdováděného čokla bez náhubku a žraly mě nějaké mouchy a další havěť...
Vodník Kebule | Ne 22.6.2008 0:00:50
Tak zase nic - máchal jsem tam hrouzky od šesti a bez záběru... Je to momentálně pěkně mrtvý...
Okoun Michal - Profil | So 21.6.2008 23:49:13
Tak dneska na rybníčku na chvilku večer na jemný feeder můj první úhoř - asi 40 cm, na červíky - zcela nezvladatelně se mrskal a byl kluzký jak sviňa. Musel jsem ho odříznout, bo to měl zažraný a málem se mi na těch smačkách, co dělal oběsil. (asi klasika). Dále sem dal hnojáčka a přišla menší plotice a nakonec hezký tlustý línek - asi 25 cm. Vše plave dál. Hezká rychlá rybačka. (kousek opodál pořádala jedna menší cigánská rodinka (asi 20 lidí ) večerní piknik a táborák. :))
Machy* - Profil | So 21.6.2008 23:28:04
Dnes na malém rybníčku chytáno na picker s gramovým splávkem a 14ctkou vlasem pod hladinou na rohlík chyceno pá karasů nějaky pltice a tři kapřici 14cm 56cm a nakonec se mi povedl můj osobaček 79cm pač chytá na feeder a plavanou tak je to pro mne dost velkej kapr
plavan - Profil | So 21.6.2008 22:59:57
Dnešní rybačka na Sázavě se vydařila. Rybiček bylo hodně, ale většinou takovéto velikosti. Ale měl jsem fajn sousedy, takže jsem si dobře pokecal. A jezdilo dost vodáků a tím pádem nuda nebyla.
tench - Profil | So 21.6.2008 22:59:11
Dnes jsem se byl podívat zase jednou na Domaňák. Zezačátku jsem asi necelou hodinu seděl cca 100 metrů od hráze, ale nešlo vůbec nic a tak jsem se přestěhoval "na blata", kde to již bylo o něco lepší. Celkem jsem dostal 1 pěknou plotici 30+, 2 cejny 40 a cca 30 cm a 6 kapřích jízd, jeden menší kapřík se vyhákl a zbytek byl kolem 40ti, jeden 44, který obohatí rodinný jídelníček.Jo a ještě jeden zážitek, zhruba po třech letech mě tu kontrolovala rybářská stráž:-))
Scanix - Profil | So 21.6.2008 22:49:14
Pred zapadem slunce jsem vyrazil na oblibene misto, kde jsem setkal s M..., ryby prilis aktivni nebyly a nejevily o nic zajem, po drbanci na gumu jsem se vratil zpet k woblerum a Shad Rap zafungoval dobre, nejprve bolen 66 a pote candatek cca 40, dalsich par zaberu jsem nezuzitkoval v 22h jsme to zabili.
Carpkiller - Profil | So 21.6.2008 22:37:43
Tak sem se možná naposled vydal k vodě bez kulovnice, vybaven pouze mušákem a nějakou nymfou...ikdyž zkušenější kolegové elfího cechu nechápali co hodlám na stojáku s goldenem vyvádět, nebál sem se toho, a zdolal krásného potočáka, pak sivena, a další podstatně větší salmoid mi urazil hned při záběru celej návazec...příště přitvrdim a musim vyndat nějakýho macana....
HomerBond - Profil | So 21.6.2008 22:36:19
Na řece to moc nešlo, tak sem sedl na kolo a po 12 kilometrech jsem už se splávkem čekla na lepší zážitek. Nakonec jeden malej lín a kapr 46 cm, zabral 5 minut před koncem. Nebyl moc dlouhej, ale měl 18 cm na výšku a krásně buclatej. Vše plave dál.
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Kde to žije - všechna témata
18:09NLov pod jezem v letních vedrech? 2
17:46NPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 2
16:25NDivoký potočák nebo granulák? 63
15:07NRybáři vs ochránci přirody 86
13:52NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 4
13:24NDiskuse k článku: Invazivní druhy ryb v našich vodách 2 - Sumeček americký 21
8:59NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
8:21NPoradna: Sumcařina 2574
6:48NStaré Česke rybářské vybavení 399
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StNHlídač slev eshopů 751
Co je nového - všeobecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
PÁRYSŮV RYBÁŘSKÝ RÁJ
Rybářské potřeby pro všechny, kteří propadli kouzlu rybařiny. Díky unikátnímu věrnostnímu systému nakupujete neustále se...










































