- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
Nvydra1 - Profil | Ne 1.6.2008 20:26:22
S Dodinem dopolední plavačka na řece přinesla překvapení - kapr 43, pár pstroužků a plotic. Vše samozřejmě plave dál. Jen škoda, že sme nevzali foťák.
NLevák Bob - Profil | Ne 1.6.2008 20:21:50
Zkouška místa vytipovaného již v zimě. Plánovali jsme lov na max. 2 hodiny, tudíž jsem vyrazil jen v sandálech a šortkách. Uvítala nás neprostupná zelená stěna z kopřiv, svlačce a všemožných keřů. K vodě jsem se dostal blíže než jsem chtěl a můžu potvrdit, že pod nánosem bláta žahance od kopřiv nepálí.
Na plavanou s 3 g splávkem jsem si nakonec slušně zachytal tlouště, plotice a neskutečně bojovné kapříky. Brácha s feederem byl na tom podobně.
NAiwen - Profil | Ne 1.6.2008 20:04:34
No byl sem s moiim báječným kámošem na rybách... taková minivýpravička.... Nej měl 82.. a toto je on... nezdá se..., ale měl tolik.. asi foceno z blbého úhlu!! Chyceno na vlastní rybinu s liqiud liver a esencí olihen :-))
Nwallys - Profil | Ne 1.6.2008 19:02:36
Tak můj tří letý kluk dnes zas zkusil bič a povedla se mu (za mé pomoci) tato zlatá rybka koi kapřík 33cm :o) foceno mobilem
Nspartan - Profil | Ne 1.6.2008 18:20:06
krásné chytání na soukromé vodě,chyceno pár kaprů okolo 6-8kg,všichni plavou dál až na tohoto šupináče,toho chitil syn a byl jeho první větší.
Nsplavek - Profil | Ne 1.6.2008 18:10:28
Dnes po ránu jen pár hrouzků, té nejmenší možné velikosti.Někde v dálce se ženili všichni čerti a burácelo to, jak v pekle, ale k nám se to nepřihnalo.Rybám se do braní vůbec nechtělo, tak jsem si obhlídl pár nadějných míst na ostroretky a jel domů na oběd.Cestou jsem si všiml, že u cesty se začínají pomalu červenat první třešně.Za pár dní budou tak akorát na jelce.
NSam - Profil | Ne 1.6.2008 17:44:38
tak dnes na rybníce Farský s devítkou bičem , Násaďáci jeden za druhým .Chytáno na forpas 0,08 ,16 háček a strýcové koukali jak puci, že se na to dá vytáhnout i kapřík :-))
Dobrá rybačka až na ty spálená záda.Unešen lovem jsem zapoměl na kruté slunce :-))
NRambo - Profil | Ne 1.6.2008 17:16:13
Na rohlík jsem ulovil spoustu bolenů a na těžko šli jen cejni i na pelety... plaval bordel na hladině a voda byla výš
Nlorpio - Profil | Ne 1.6.2008 16:49:56
Dnes jsmemeli sraz s klukama s naseho druzstava na musove,aby jsme trosku potrtenovali na vikendovy zavody. Vzhledem k pocasi jsem vyjel z domu uz v 6 hodin.Chtel jsem se vyhnou velkymu vedru,a chytat jen do 11hod. Nicmene aji tak to stacilo,a ted lezim doma s obkladem na palici:-)))
Ryby najely temer ihned po nakrmeni a podarilo se me nalapat 21 cejnu ( slusnych velikost) a jednoho kapra. Dalo se mozna nachytat daleko vic,ale spis jak chytal jsem navazoval pruty,a zkousel ruzne druhy montazi. Kluci taky slusne lapali,ale bylo znat jejich pozdejsi nakrmeni. ( dojeli asi o hodinu pozdeji). NAkonec jsem mel z chytacky docela peknej pocit,a uz se tesim na zavdy:-) Akorad by mohlo bejt o 10 stupnu min:-)))
Njepice - Profil | Ne 1.6.2008 14:58:16
Dneska jsem se spolužákem Petrem jel chytat asi na 2 hodiny s odhozem na kaolinku. Petr chytal na mnou půjčený feeder, ale když mi zlomil špičku, tak radši nahodil normálně na těžko. Premíérově jsem vyzkoušel chytat na anglána s téčkem a nechápu, jak jsem bez toho mohl předtím chytat. Co se týče ryb tak to bylo celkem dobrý. Celkem jse mchytil asi 25 ryb ve složení plotice, cejn, cejnek a okoun (poslední 3 jmenované po 1 kusu) a Petr jen 1 plotici.
Takže jsem si zachytal pěkně, jen nemuselo tak foukat. Povedlo se mi i zkrmit všechno nachystané krmení, což se mi stává málokdy.
NKalužmistr - Profil | Ne 1.6.2008 14:53:56
Njanca - Profil | Ne 1.6.2008 14:53:14
Dnes jako každou neděli na Vášáku.Kapříkům se moc nechtělo.ale nakonec jsme přeci jenom něco ulovili.Posílám fotku úspěšné kamarádky Jany
NKalužmistr - Profil | Ne 1.6.2008 14:50:10
Po několikáté docházce k řece jsem nemoch věřit svým očím. Konečně po dlouholeté odmlce se třou tloušti. Bylo to pro mne něco po tak dlouhé době něco úžasného. Snad ta voda bude už konečně dobrá k vytírání ryb a ne na likvydaci různého mrdníku. ´Posílám foto.
NJohnMcE - Profil | Ne 1.6.2008 13:56:51
Po zhodnocení situace na Labi ( velké množství topolového květu ) navštívena po noční bouřce a slejváku s krupobitím dnes pískovna. Takže 4:30 - 9:00 zkoušen jeden prut boilies a druhý feeder. Kuličky bez záběru, feeder úspěšnější v podobě záběrů od američanů trumanských, plotic a na břeh se dostali dva kapříci 40 a 56. Zkoušeny klasické feeder nástrahy - houska, kuku, červíci. Oba kapříci chyceni na rousnici...
NRybkin - Profil | Ne 1.6.2008 13:48:55
Po dlouhý době volnej víkend tak jsme naplánovali s Rudou a Filipem víkendovou chytačku na Labi.Ta se nakonec zkrátila na jednodenní díky katastrofálnímu množství topolového kvítí na hladině.I přes to jsme za den díky masivnějšímu krmení dostali pár kaprů 50-60,cejny do 50,trumany,plotice a jednoho obr sumatru
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Kde to žije - všechna témata
17:20NRybáři a vinařství 929
16:54NATTs hlásiče a ATTx příposlech 551
15:31NKde sehnat protisměrné válečkové ložisko na Daiwu fuego 0
13:41N🔥 Grill a grilování 🔥 592
11:19NLov pod jezem v letních vedrech? 43
11:04NBoilies TB baits- chytací řada 40
10:56NRybářský kniho - koutek 145
7:27N471226 - Blatecký mlýn 1A 14
PáNRybářské odznáčky ... 547
PáNPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 14
PáNRybáři vs ochránci přirody 90
PáNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
PáNHlídač slev eshopů 752
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
Co je nového - všeobecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
Prologic Bunda Commander Fleece Jacket | SLEVA 51%Za 765 Kč
emný 100% polar fleece 330gsm. Protižmolkující a vodoodpudivá úprava.
TPU membrána zajišťuje 100% voděodolnost povrchového materiálu s 8000mm vodním sloupcem. Prodyšná. Teplá nastavitelná kapuce. Kapsy uzavíratelné na zip.
KNL dipované boilie Labská švestka & Feferon 250ml / 20mmZa 149 Kč
Kvalitní dipované boilie určené pro cílený lov trofejních kaprů. Díky výraznému aroma a pečlivě vybraným surovinám si zachovává vysokou atraktivitu i při delším pobytu ve vodě. Ideální volba pro rybáře, kteří chtějí zvýšit své šance na záběr od opravdu velkých kaprů
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
14.8."Noční Dešná"
Doporučujeme cestovku
CK Varga
CK zajištuje pobyt, rybaření v Maďarsku na jezeře Pölöske, kde ubytování je na výsoké úrovni, zajištujeme sportovní...











































