Můj lov

VIP Můj lov - nejhezčí fotky úlovků.

NRadekM - Profil | So 17.9.2011 23:29:27

17.9.2011 - nerevir
o5 z přitelkyní u vody chytla dnes 12 kpřiku nej 53 >> Stránka diskuse

    NRadekM - Profil | So 17.9.2011 11:14:36

    17.9.2011 - svazovka
    dnes 3 okouny kolem 20 bolinek a ouklej + pad do vody :) >> Stránka diskuse

      NRadekM - Profil | Čt 15.9.2011 19:50:47

      15.9.2011 - Vltava 12
      dnes s afjeem na rybach ja 3 kudly nej 70cm >> Stránka diskuse

        NRadekM - Profil | Út 13.9.2011 18:48:53

        13.9.2011 - svratka
        v čera sem našel rapalu a dnes na nu 3 jeseny nej 51 upadena štika cca 60 a 2 okouni do 25cm >> Stránka diskuse

          NRadekM - Profil | Po 12.9.2011 20:07:24

          12.9.2011 - svazovka
          dnes vlačka lepši kvality povedla se štička a okoun + vytažena rapala a pad do vody >> Stránka diskuse

            NRadekM - Profil | Ne 11.9.2011 19:24:25

            11.9.2011 - nerevir
            z přitelkyní na rybach chytla 9 kapřiku >> Stránka diskuse

              NRadekM - Profil | Ne 11.9.2011 12:02:41

              11.9.2011 - dyje
              dnešni lov byl zajimavej rano na vlačku 2upadli štiky tak 50 a pak zabral sumec po 15 minatach sem ho viděl měl tak cca150 a to bylo vše pak se rozjel a už nevratil tak sem přešel na kapry chytl sem 4 nej měl asi 35 na pelety 16mm >> Stránka diskuse

                NRadekM - Profil | Čt 8.9.2011 17:42:05

                8.9.2011 - svratka
                dnešni vlačka jeden okounek + jeden upadenej candatek a ukousla štika >> Stránka diskuse

                  NRadekM - Profil | Út 6.9.2011 17:29:57

                  6.9.2011 - místni
                  z bonduelkou u vody 2kapřico 45-50 2 cejno 25 >> Stránka diskuse

                    NRadekM - Profil | So 3.9.2011 10:44:04

                    3.9.2011 - svratka
                    dnes chycení 4 okouni do 20cm + jedna ukousla štika >> Stránka diskuse

                      NRadekM - Profil | Po 29.8.2011 13:46:41

                      29.8.2011 - místni
                      jedna z poslednich prazdninovich vychazek >> Stránka diskuse

                        NRadekM - Profil | Pá 26.8.2011 12:44:28

                        25.8.2011 - svratka
                        jeden pruhovanej >> Stránka diskuse

                          NRadekM - Profil | Čt 25.8.2011 13:38:46

                          24.8.2011 - svratka
                          dnešni vlačka z vody pšinesla propichlou nohu a 5 krasných pruhovaných. >> Stránka diskuse

                            NRadekM - Profil | Čt 25.8.2011 10:52:07

                            23.8.2011 - jihlava1
                            včerejši vlačka v 36 stupnich byla naročna ale asi nejlepši letošniho roku chytl sem 3xtlouušt 30-45cm jesen bolen hrouzek parma a tak 30 okounu do 20cm >> Stránka diskuse

                              NRadekM - Profil | St 17.8.2011 15:43:54

                              17.8.2011 - místni
                              chvilec u vody a cejni a jeden černej fešak :) >> Stránka diskuse

                                NRadekM - Profil | Út 16.8.2011 12:29:09

                                16.8.2011 - místni
                                chvilka u vody >> Stránka diskuse

                                  NRadekM - Profil | Po 15.8.2011 16:28:19

                                  15.8.2011 - nerevír
                                  celkem 22 kapřiku nej 2x 60+ a jeden 55 jinak 30-40 >> Stránka diskuse

                                    NRadekM - Profil | So 13.8.2011 13:55:15

                                    13.8.2011 - místni
                                    jak včera jen jinej druh ryby >> Stránka diskuse

                                      NRadekM - Profil | Pá 12.8.2011 16:42:47

                                      12.8.2011 - místni
                                      s afjeem na rybach celkem 6 kapru do 50cm a 4 cejni >> Stránka diskuse

                                        NRadekM - Profil | Čt 11.8.2011 21:01:23

                                        11.8.2011 - svratka
                                        dnes asi po mesicu vlačka ktera trvala cca 5 hodin a za tu dobu jen 2 zabery a 2 ryby okoun a jesen vše plave
                                        >> Stránka diskuse

                                          Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.