Ryby se vrací do šumavských vod. Příroda se zotavila z následků kyselých dešťů.

Kreja - Profil | Čt 26.3.2026 16:59:12

Aspoň nějaká dobrá zpráva jen ať to jde k lepšímu pořád víc.