Method feeder nasladko

Diskuse k rybářskému videu Method feeder nasladko

Autor diskuse: Martin M. - Profil , 9.11.2017

Nmilans14 - Profil | So 11.11.2017 17:34:52

Daty >> No, jestli bych mlel pelety od SB nevím (ty mě na to přijdou drahé) ale co chci zkusit tak ty výkrmové pelety pro kapříky (kilo cca 8 - 10,- ) + tohle: http://www.krmiva-ujcov.cz/products/red-halibut-s-d​irou-8mm/ v poměru 1:1

    NDaty - Profil | So 11.11.2017 17:28:20

    Willow >> Vidím, že ti to nedá spát ... Ale možná máš pravdu ty SB krill pelety bude fakt lepší rozemlít a získat tak ten nejdražší method mx pod sluncem. Snad potom budou fungovat :-)
    Podlehl jsem masáži z SB diskuse a celý podzim se snažím chytat na Sonu krmivo a červený kořeněný method mix od Nikla ... již brzy se k těm zázrakům vyjádřím

      NExPr3v1t - Profil | So 11.11.2017 15:35:10

      erikpd >> ja obalim formicku do kuchynske folie a taky to funguje....

        NMrKos - Profil | So 11.11.2017 11:57:15

        RK >> nemyslím si, ze zde ryby nasavaji krmení a mezi tím nasají i háček s cimkoliv. Na tomto stejnem reviru jsem v teplejším počasí chytal kapra za kaprem, měl jsem teleskop, vlasec 0,33, obyc dratene krmitko, prubezku , tri cukk kukuřice pod hackem a několikrát se opakovalo, ze to kapr sežral po nahození ještě dřív, nez jsem prut položil do vidlicky. Jakmile jsem mezi kukuřice vložil jednu plovku, nebo to nakombinoval kukurice/plovka, tak jsem byl 15 minut bez zaberu a déle uz jsem čekat nevydržel. Po odebrani plovky a návratu ke dvěma nebo třema cukk záběry zpět do pár minut od nahozeni. Krmení v krmitku jsem mel srot s vařenou psenici. Žádné extra krmení, žádné extra háčky, žádné pletenky, žádný samosek, policajt jen gumka na vlasci. Pohoda.

          NxDanielS - Profil | So 11.11.2017 11:38:11

          erikpd >> Nebo napřed mamoč formičku, to taky pomůže.

            NMartin02 - Profil | So 11.11.2017 9:44:36

            erikpd >> Ahoj Eriku. Proti lepení krmení do formičky existuje jednoduchý indiánský trik. Dej formičku do mikroténového sáčku, naplň formičku, vmáčkni do ní krmítko a vyklepni, nebo napni sáček a bábovička je na světě. Funguje to na všechny druhy formiček. Ať se daří.

              NPimbo - Profil | So 11.11.2017 7:51:29

              erikpd >> to se stava vetsinou kdyz je spatne namichane krmeni nebo tam je v tom hodne hrubych casti a je to moc lepive.

                Nerikpd - Profil | So 11.11.2017 7:39:18

                ahoj martin.. mozem sa spytat aka je to formicka na tie krmitka..??? vypada dobre teda lepsie ako tie co mam ja lebo sa mi casto stava ze mi krmenie zostava vo forme a nie na krmitku...

                  Nfheavy - Profil | So 11.11.2017 5:29:06

                  Willow >> ja uz jsem dutch mastera jednou malem melale v heavy tak dlouhojsem ho chodil v brne okukovat az ho prodali a ja poridil sportaky,a ted uz se nenecham,radeji se nebudu divat))))

                    NMartin M. - Profil | So 11.11.2017 3:47:59

                    ohledne nahazovani do hloubky - zaklipujte si vzdalenost na 30m a nahodte raketu a krmitko na 5m hloubku. Muzete mit vypocitani, ze tam je rozdil 30 nebo 42cm, ale praxe je takova, ze raketa doleti az na klip na rovnem vlasci, kdezto krmitko dopadne na dno a nanavijaku musite kus vlasce jeste domotat. A jste s pythagorovou vetou v haji.

                      NMartin M. - Profil | So 11.11.2017 3:45:55

                      Shafi >> moznosti je milion, urcite by to take nejak fungovalo. Jestli o trochu lepe, nebo o trochu hure, to je mala zmena oproti tomu, jestli nas to bavi zrovna takto a ne jinak.

                        NMartin M. - Profil | So 11.11.2017 3:43:27

                        RK >> vis, ja bych s tebou i souhlasil, v dobach, kdy jsem na method jeste nechytal.... zkus a treba ti to take bude vrtat hlavou, ze to stejne neni a proc.

                          NWillow - Profil | Pá 10.11.2017 23:57:07

                          fheavy >> To já budu klást debilní otázky:-)protože ten prut musím!!!mít.Z MH na LM je velký skok,ale místo dvou koupím jen jeden a v Top kvalitě.Vždyť to stojí jak lepší mušák.:-))

                            NRK - Profil | Pá 10.11.2017 23:32:59

                            Willow - 10.11.2017 17:16:20 videjko pěkný, ale nemůžu si pomoct, s methodem, teda srkačkou to moc společného nemá.Je to ,jak psal už Venebit. Kdyby se chytalo s normálním krmitkem , třeba se čtyřžebrovym,tak by to bylo to samé. To co je na háčku může být třesinka na dortu pouze tehdy, když je třesinka součástí krmení a nebo alespoň na kratounkem návazci těsně vedle rozpadajícího se krmení, tedy potažmo vlastně taky jeho součástí. A z části i proto asi Martinovi na plovku na relativně dlouhém navazci nic nebralo.To srkačkové (methodové) chytání je založeno jen a pouze na tom, že ryby jdou prioritně do krmení a tím nasajou i háček s čímkoliv na velmi krátkém navazci. Proč se teda babrat se super krmením, když pak chytám jako s normálním krmidlem? Tady mi teda fakt smysl uniká. Já vím, že se dá chytat různě, ale tohle prostě asi není dobrá instrukce pro ty, kdo nevědí.Podle toho videjka je vlastně možné chytat s normálním bobkarskym krmelcem method a s method krmelcem bobkarinu. Což je sice pravda, ale to je pak anarchie-:)A to se mi líbí a vždycky jsem to říkal.
                            Jinak je úsměvné, jak do method krmítka je nutné mít strašně intenzivní a super směs, ale do ostatnich stačí nějaká vlastně nahovno. A to jako proč? Když někdo nahodí půbežku někam nazdařbůh, tak není potřeba koncentrované krmení, ale s methodem jó? A když se nakrmí raketou třeba pletkami a bude se chytat klasika, ale s method krmitkem, tak musíme mít super směs, ale s páternosterem už není taková směs potřeba? Prostě sem nepřišlo z Ostrovů jenom placaté krmítko, ale i nový produkt v podobě dalšího extra krmeni, bez kterého to nejde.Že se na srkajdu chytalo už v dávnověku jako fík a šlo to bez method speciálních a nepostradatelných futer je písnička, která se z čítanek nejsmiš vygumovala.A to má za následek v některých případech i vygumované hlavy. Nikoho konkrétního opravdu nemyslim, takže jestli se někdo zase urazi, tak ať mi radši nasranej piše do SZ, aby neměl ostudu...😀

                              Nfheavy - Profil | Pá 10.11.2017 22:20:50

                              Martin M. - >> pekna ukazka a mooc peknej proutek ,zacina mne skoro mrzet ze jsem sel do sportaku LITE ))))

                                NShafi - Profil | Pá 10.11.2017 22:17:47

                                Martin M. - >> Ahoj Martine, koukal jsem, že jsi zakrmil peletami a pak si střidal drť z pelet a sladké krmení v krmítku. Takže v lovném místě jsi měl obě chuti. Nešlo tu sladkou směs smichat s drcenymi peletkami, aby si nahazoval obě naráz, tedy sladkou masovou směs, kterou si i krmil?

                                  Nmilans14 - Profil | Pá 10.11.2017 18:40:44

                                  leninek111 >> SZ

                                    Npeterb - Profil | Pá 10.11.2017 18:25:49

                                    leninek111 >> Z youtube ze nejdu stiahnut videa?

                                      Nleninek111 - Profil | Pá 10.11.2017 18:18:15

                                      Martine,jako vždy,opět parádní a hlavně jednoduché video.Díky moc.Škoda.že nejdou někde stáhnout:děti na kroužku by je jistě ocenily.Neplánuješ vydání nějaké edice na DVD???