Přívlač na Ebru 1

Diskuse k rybářskému videu Přívlač na Ebru 1

Autor diskuse: Martin M. - Profil , 9.7.2017

Pepa z depa - Profil | Út 11.7.2017 10:15:38

Dalas >> "Hoši vy co se vám dělá špatně z rychlého tahání těch rybek, zkuste si uvědomit, že tam jsou to rybky- kterých když chytíš 20-nebo třeba 50 za den , tak se s tím taky nebudeš "jebat"- dyt Paja zdůraznuje- jsme ve Spa, je tady víc okošů a candátů, jak u nás plotic....."

fakt zajímavej názor! a seš si jistej že je to tak správně?

    MISO* - Profil | Út 11.7.2017 10:05:18

    chlapi, sak neblaznite ;-))) v hlbke 4m+ je kazdej rybe sumafuk ci je za nastrahou FC, lanko, snura alebo cokolvek. Aka "neviditelnost"??? navazec tam je lebo je tuhsi a odolnejsi ako snurka, ktora prdne na kazdom kameni, skebli alebo konari. Nic ine za tym nie je. O to bych se vsadil ;-)))) chytam teraz vo svedsku, na konci struna z gitary a 10cm+ voblery a ani 10cm ostrieziky v polmetrovej vode s tym nemaju absolutne ziadny problem. Zubace som chytal na dunaji a vsemoznych stojakoch a nikdy som nezaznamenal rozdiel ci som tam FC mal alebo nemal pokial ide o zabery. Viackrat sa mi stalo, ze partak, ktory chytal na cistu snuru ma prechytal s mojim hifi FC. Takze nie su to len kecy, ale ja mam take realne skusenosti. Na rebre som nikdy nebol ale neviem preco by to tam malo byt ine ;-))) Maju tam ryby lepsi zrak?? ;-)))

      Řízek 5,125 - Profil | Út 11.7.2017 9:52:00

      Dalas >> je to vidět.přesně jak píšeš.

        Dalas - Profil | Út 11.7.2017 9:41:55

        Martin M. >> hmm, jeto možný, že jsem měl zrovna nejaký falešný)

          Butchi - Profil | Út 11.7.2017 9:31:03

          Martin M. >>
          Mně rukama už pár FC prošlo, zkoumal jsem jich celkem dost normálně ve sklince s vodou a pravda je, že není FC jako FC.
          Zejména ty levnější prostě vidět jsou.

            Martin M. - Profil | Út 11.7.2017 9:22:44

            Dalas >> vyrobci casto neuvadeji, ze jejich FC je jen obycejny vlasec s FC povrchem, coz neviditelnosti nepomuze. Par vyrobcu se ale dusuje, ze jejich FC je 100% FC a ze videt neni. Nevim, nezkousel jsem.

              Dalas - Profil | Út 11.7.2017 9:21:39

              A komentáře- nelíbí, radši se prodírám křovím, stopuju, moc techniky a podobný kecy, kuna pes jsme na Ebru, tam než by ses někam prodral, tak chcípneš žízní, nebo spadneš ze skály, lod čím rychlejší, tím lepší, běžně se letí na ryby 30-50 kiláků daleko, protože tam to zrovna jde, tam není kalná studená voda, jak zrovna před barákem, na neckách s 5 kou nedojedeš nikam, nebo chcípneš, než dojedeš...uááá, já mět jeho kocábku, tak 3 dny jenom jezdím, ani nechytám..)

                Dalas - Profil | Út 11.7.2017 9:14:49

                Strakoš.sumci >> naše holky, nebo Polky..)))
                Hoši vy co se vám dělá špatně z rychlého tahání těch rybek, zkuste si uvědomit, že tam jsou to rybky- kterých když chytíš 20-nebo třeba 50 za den , tak se s tím taky nebudeš "jebat"- dyt Paja zdůraznuje- jsme ve Spa, je tady víc okošů a candátů, jak u nás plotic, mnozí z vás by se se s 60 kou candoškem půl hodiny fotilo do můj lov, kdyby mu ale zobl pořádný candoš kolem 90 ti a zavčasu by poznal, že to není sumík, by jste viděli, jak by povoloval))
                Mě zaujalo, že trháš mnohem mín, než bych čekal- jasný, znáš mapu, víš přesně,kde hážeš, druhý by trhal při tomto způsobu asi furt ?? A když urveš- kde se to většinou urve? Jinak kecům o FC všeobecně taky moc nevěřím- proč já ho vidím pod vodou stejně jak stejně tlustý vlasec podobné barvy, mě se láme světlo jinak, vidím jinak než ryba ? Kdo z vás se zkusil opravdu potopit a podívat ?

                  Strakoš.sumci - Profil | Út 11.7.2017 6:32:54

                  access >> no ja za 12 let peknou nepotkal:-( nase holky jsou jine kocky:-)

                    access - Profil | Út 11.7.2017 0:55:42

                    Strakoš.sumci >> este si rypnem. Tvrdit, ze spanielky niesu ok je blbost. Ako za manzelku by som to nebral, kto by to pocuval, ale pokial ide o jednorazovku vrele odporucam. :D

                      poldeci - Profil | Út 11.7.2017 0:25:47

                      murphyy >> prečo by to neprešlo? myslím,že lepší námet na nové video nevymyslí...či myslíš,že zubáče z ebra sú zaujímavejše keď tam ide chytať aj sea bass/na priehrade b bass/
                      podľa mňa by to bolo atraktívnejšie

                      nakoniec može natočiť aj lov jalcov,tie tam sú tiež ))

                      jaj už asi chápem,myslíš,že je záujem iba o edukatívne videá?,podľa mňa sú všetky vláčkárské preto zlé lebo sa tak tvária a furt sa tam toho toľko nakecá až je z toho sranda

                        Martin M. - Profil | Út 11.7.2017 0:21:20

                        murphyy >> ja reagoval spise na ty tezke hlavicky, bouchani do dna a proc je mozna nizsi ucinnost tahani gum vyse nade dnem. Jestli ozivovat prutem, nebo navijakem, na to jsem privlacovej zelenac, abych do toho kecal.

                          murphyy - Profil | Út 11.7.2017 0:16:15

                          poldeci >> hmm, to by asi nepreslo
                          kolko bassov chytis u nas? :)

                            poldeci - Profil | Út 11.7.2017 0:11:27

                            Strakoš.sumci >> sea bassov nechodíte chytať,to natoč,mozno bude stačiť ukázať ako rabujú,myslím že z ebra by to bolo zaujímavejšie ako zubáče/teda ak nechytáte iba na priehrade/
                            ...len taký tip

                              murphyy - Profil | Út 11.7.2017 0:01:06

                              Martin M. >>
                              bolo to myslene tak, ze tam, kde su raci, mozno funguju viac priskoky pri vedeni nastrahy, o com som nie velmi presvedceny
                              >ako rozoznat poskok prutom>a navijanie>a v z zapati pustenie..
                              v obidvoch pripadoch sa to pre zubaca moze javit ako rak :DD
                              to zavisi od hlbly, prudu atd..

                              co sa videa tak fajn, som rad ze typek nam povie jeho skusenosti z lovu v danych podmienkach
                              za to supeeer!!!!

                              co ma zaraza je, ze vela ludi to automaticky prenasa na svoje vody a odsudzuje..
                              achh jooo....
                              :DDDD

                                Martin M. - Profil | Po 10.7.2017 23:46:29

                                murphyy >> myslim rozdil v uplne jine potrave na jinem reviru, kde candati raky neznaji a kde musime pomoci treba wobleru napodobovat nejake mensi rybky. Co vim, tak na Ebru dobre funguje kopyto v oranzove barve, jako rak po svleknuti krunyre.

                                  murphyy - Profil | Po 10.7.2017 23:32:47

                                  Martin M. >> ano, ale rak aj v tomto pripade ide stale dozadu, ci aky rozdiel si myslel?

                                    P!F - Profil | Po 10.7.2017 23:19:25

                                    Pike >> vidim to rovnako. Navod na danu vodu pre totalneho laika a na beton bude fungovat.

                                      mascha - Profil | Po 10.7.2017 22:47:29

                                      Martin M. >> bingo ;-)

                                        Strakoš.sumci - Profil | Po 10.7.2017 22:24:39

                                        Pařezz >> muchas gracias