Přívlač na Ebru 1

Diskuse k rybářskému videu Přívlač na Ebru 1

Autor diskuse: Martin M. - Profil , 9.7.2017

NPařezz - Profil | Po 10.7.2017 22:14:52

Hola. El video es bastante interesante para mí. No escuches el discurso envidioso.Que te vaya bien.

    NMartin M. - Profil | Po 10.7.2017 21:20:27

    Pike >> k tomu bych mel jednu poznamku - podle mne podstatnou cast potravy candatu na Ebru delaji raci. Prikladam video, jak se rak pohybuje u dna a mozna proc se to pak candatum tema priskokama tak libi... Jinde, kde raci nejsou, muze fungovat neco jineho.

    https://www.youtube.com/watch?v=0h-ku6eZ1G0

      NFRANK71 - Profil | Po 10.7.2017 21:11:37

      Pike >> no vidíš. Solidní zápis a ne blábol jak v sumcařině.

        NPike - Profil | Po 10.7.2017 21:09:41

        Kolega popisoval, jak chytá na Ebru. Ryby tam chytá mnoho let, tak bych řekl, že to tam zná podstatně líp, než většina kritiků níže. Mi osobně se zdálo, že těch tipů a triků, jak chytat přímo na té vodě řekl docela hodně a též to zdůvodňoval. Prostě popsal, co funguje tam. Že to nemusí fungovat jinde, nebo se to zdá jako nesmysl je možné, ale nebylo to o vláčce na Orlíku nebo na Gabčíkovo Nagymaros.
        Takže mi se to video zdálo jako velmi solidní, ale já mám odvláčeno málo, takže nedosahuju ano zbla mistrovských kvalit průměrného kolegy Mrkaře vláčkaře.

          Nokoun 55 - Profil | Po 10.7.2017 20:57:34

          Strakoš.sumci >> Pěkný,bude pokračování?Pozdravuj Jirku od Franty od naproti.

            NGeorgino - Profil | Po 10.7.2017 18:58:05

            Video není špatný, jediný co mi fakt dost vadí je to páčení ryb z vody, to nechápu. Však nejsme na závodech, ne?

              NStrakoš.sumci - Profil | Po 10.7.2017 18:26:21

              MB >> to je HD night rod special. :-)

                NMB - Profil | Po 10.7.2017 18:15:40

                Strakoš.sumci >> vím že máš HD ale ten dres je z motokrossu :c)))))

                a já ho musííím mít :c)

                pak dám pokoj

                joo a kde máš to HD ...tohle je nějaká suzuka nee :c))))))))))

                  NStrakoš.sumci - Profil | Po 10.7.2017 18:12:21

                  MB >> ja z krosky nedosahnu na zem:-) lin plave dal:-)

                    NMB - Profil | Po 10.7.2017 18:09:47

                    Strakoš.sumci >> né že ho okováš ownerama ty .......ty motorkářu jezdící na krosce :c)

                      NStrakoš.sumci - Profil | Po 10.7.2017 17:55:26

                      MISO* >> Hola. Monentalne jsem dojel na Slapy za kamaradem Jirkou. Tento clovicek je top rybar i on tvrdi ze okouni na teto vode reaguji tak ze kdyz pustis okouna solidni velikosti odtahne ti hejno pryc. Podle nej je to bezna praxe kterou tady tvrdi i starousedlici teto prehrady. Dnes jiz do diskuzi vztupovat nebudu jack daniels tece v plnem proudu a na rybach ma byt pohoda. Pa Strakos:-)

                        NValuček - Profil | Po 10.7.2017 17:51:06

                        Moc pěkné video, konečně už taky o něčem jiném, kritiky asi zlobí ty konkrétní rady, které nejsou mezi normálními rybáři známé, těším se na pokračování.

                          NGarys - Profil | Po 10.7.2017 17:31:30

                          Prostě se Strakoš přizpůsobil lokalitě a podmínkám, ryby chytá, uvázl jen jednou, takže to asi dělá dobře. Pro mě vítaná změna od videí chytání dlaňových okounků nebo točení kličkou při tahání wobů. Fajn, jsou tam věci, které může citlivá povaha vytknout, ale vzhledem k tomu, jak se u nás rybáři chovají k rybám, skopávají cejny a malé kapříky znechuceně do vody...Takovou kritiku si prostě Strakoš nezaslouží a až se mu divím, že tu to čte, odpovídá, stejně tak v poradně je aktivní jako málokdo...tak příště jen mokré ruce, menší výšku a bude to cajk ;)

                            NVarada - Profil | Po 10.7.2017 16:54:30

                            Mě to zas tak špatný nepřišlo,každej má svůj styl....ve většině publikací o přívlači se píše,že při tahání gum je důležitá práce prutem a navíjí se jen volný vlasec,to samý se píše i o jigových hlavách (nepoužívat zbytečně těžší než je nutné),Strakoš jde přesně opačnou cestou,ale jelikož to má podložené výsledky,tak to asi stojí za vyzkoušení...taky mám radši ten "přírodnější" styl vláčení,prodírání se křovim,brodění vodou,chytání z nemožných míst a na nemožných místech,ale to je každýho věc....
                            Takže hodně věcí mě překvapilo,něco inspirovalo,je to asi jedna z možností jak vláčet a gumy vodit,tu vlnu nevole trochu nechápu,nikdo nikoho nenutí to dělat stejně přece.
                            Důležité je,zdali to je či není efektivní.
                            Já za video děkuji,zítra si jdu potahat pár gumek :-D

                              NObiš - Profil | Po 10.7.2017 16:07:43

                              Pěkné Palošu... Moooc pěknéééé. Hned bych jel znovu.

                                Ntoma74 - Profil | Po 10.7.2017 15:55:11

                                Pěkné video, a hlavně hezká příroda, to sou aspoň panoramata

                                  NExPr3v1t - Profil | Po 10.7.2017 15:49:33

                                  Copak, čecháčcí, nedosahuje to profesorských kvalit intelektuální rybářské veřejnosti? Ne, nedosahuje. Jeden jako druhý jsme výjimeční, vzdělaní, netvoříme pravopisné hrubky a budiž nám tedy odpuštěno, že video nevalné kvality s protagonistou, který prostě před kameru očividně nepatří, jest nám proti vůli. Podle kvality místních videí si tedy dovolím konstatovat, že kapří videa jsou pro vyndané mozky a otevřené peněženky, feeder videa pro sekci froté klubu MM, na mušku a splávek se nečumí a koupit si k vláčecímu prutu kameru si může dovolit pouze burák. Inu, blbů jest mezi námi většina a ta si určitě zgustne a určitě bude mlátit kopytem o skálu jen na půl otočky, protože tak to prostě funguje. Doporučuju sledovat pouze filmy pro dospělé, kde si hlavní hrdina sundavá ponožky, ženy nerady ponožky. Ryby nerady dvě otočky...

                                    Nc.13 - Profil | Po 10.7.2017 15:40:46

                                    Parádní video, hned bych jel.... 😁

                                      NPedro1 - Profil | Po 10.7.2017 15:32:16

                                      poldeci >> Ačkoliv si o Exem myslím svoje,máš asi pravdu.
                                      Ale jsou tu i mnohem horší,co mi zůstalo v paměti tak lov desítek pstroužků na nějakém potoku - tuším Simčo s nějakým mladým pretěkárom,lov z boutu na Labi na woby bez lanka - tuším Hrouzek,nebo nějaký Shimano/Rapala reklamní video se Simčou.
                                      Ostatně Simčo je víceméně vždy záruka průseru.

                                      Mě se tohle prostě nelíbí,je to sterilní,nicneříkající,jednotvárný,....,nehledě na to,že se na MRKu hlavní protagonista chlubí tím,jak porušuje kde co a chytá každoročně bez povolenky.

                                        Npoldeci - Profil | Po 10.7.2017 15:21:44

                                        Pedro1 >> s tymi videami máš pravdu,síce sa chlapi snažia ale furt je to také ˇ,ako ćlánky v novinách-názov zaujme ale v texte sa nič nedozvieš
                                        prisámvačku ja som zatiaľ asi najlepšie video videl od executora ,ak si mám všetky tieto vláčkarské zoradiť do hitparády