Přívlač na Ebru 1

Diskuse k rybářskému videu Přívlač na Ebru 1

Autor diskuse: Martin M. - Profil , 9.7.2017

NPedro1 - Profil | Po 10.7.2017 15:21:16

MISO* >> ???Nerozumím.

    NStrakoš.sumci - Profil | Po 10.7.2017 15:11:57

    Gras >> dekuji nenecham:-)

      NMISO* - Profil | Po 10.7.2017 15:07:31

      Pedro1 >> ???

        NPedro1 - Profil | Po 10.7.2017 15:06:25

        Martin M. - >> Už jsem Ti to psal.Toč/nechávej točit videa o feederu,plavačce,lehké kaprařině,ale na vláčku se vykašli,akorát si uškodíš.

          NMISO* - Profil | Po 10.7.2017 14:52:15

          Strakoš.sumci >> nechcel som to cele rozoberat, ale ked sa pytas, tak ti odpoviem. Samozrejme su moje vyjadrenia co som napisal trochu expresivne, to uz tak chodi. Za to sa mozem trochu ospravedlnit. Pokial ide o fluorocarbon, sam som presvedceny ze rybam je to sumak, ci fluorocarbon alebo monofil. Reciam o neviditelnosti vo vode ja neverim, resp. neverim, ze rybu toto zaujima. FC povazujem viacmenej za marketingovu bublinu. Nespochybnujem jeho ine lepsie vlastnosti v porovnani s monofilom, ako napr. oderuvzdornost a pod, sam ho pouzivam, ale ta neviditelnost mi proste nesedi. Navyse v hlbke v akej tam chytas hovorit ze ryba do FC narazi lebo ho nevidi a monofilo obide...nenarazi, lebo ho vidi bocnou ciarou a navyse v takej hlbke nejake lamanie svetla asi moc vplyvu nema. Tahat gumy po dne nie je hlupost, hlupost je povedat, ze tahat gumy v stlpci nema vyznam. Mozno prave tam a v tom case ok, ale od teba to znelo ako vseobecna rada pre privlac. S tym nesuhlasim. Dropshotovy prut na jigovanie po dne a gumy s hlavami 25g+ si tiez myslim, ze nie je to prave orechove, jemna spicka kde vidis vsetky pohyby gumy ok, ale preseknut s nou kostnantu papulu vacsieho zubaca byva problem. A v tom videu je to nakoniec aj vidno. Dropshotovy prut je podla mna urceny na uplne iny sposob lovu. Dalej si hovoril o tom, ze pracovat treba len s navijakom a nikdy nie s prutom a hned ako si to predviedol ako sa to nema robit si dostal zaber ;-)) to bolo vtipne ;-)). Chytat ostrieze do kybla s tym, ze ich pustim...tiez sa mi to nepacilo. Ani teoria ze chyteny ostriez "odtiahne hejno". Neverim tomu. Atd, atd.
          Takze toto sa mi nepacilo. Ved nech aj ostatni, co sa takemuto lovu venuju intenzivne napisu svoje postrehy, mozno mne otvoria hlavu, mozno tebe pomozu v buducnosti natocit lepsie viedeo. Ktovie...;-)))

            Nmartcv - Profil | Po 10.7.2017 14:46:01

            nofish >> ze břehu je to podstatně jednodušší...tam se můžeš orientovat podle terénu...většinou
            to samý na řece ....kde ti v tom pomáhá proudění vody...taky mě to baví,když jdu ze břehu
            ale z lodě je to něco jiného hledej něco v prostředku přehrady kde máš všude okolo sebe vodu..jako jde to...olovnička a provázek...k tomu notýsek na zápisky....taky jsme to jinak nedělali, když tahle technika nebyla....ale zabere to spoustu času, aby jsi poznal i jen malý úsek vody

              Nnofish - Profil | Po 10.7.2017 14:38:31

              S&F - pescador >> njn, ale s kyblikem chytis vic.....
              Az se budu hnat za tim, abych chytil co nejvic.... Doufam, ze me prestane rybarina bavit :-)
              Nekdo sportuje, nekdo lovi. Nikdo nechce jit domu s tim, ze nic nechytil, to je taky pravda.

                Nnofish - Profil | Po 10.7.2017 14:34:57

                martcv >> Tak s tou hloubkou bych zas neblaznil. Nahodim a vidim, kde asi chytam :-)
                Jinak jo, pouzivejte si echoloty atd, me bavi taky to, ze si vytipuju mista ze brehu a zkousim, jestli jsem to odhadl dobre. Kolega v necem pravdu ma. A rozhodne je kus pravdy v tom, ze kdyby tyhle veci nebyly, byl by to pro ryby, takze i pro rybare, spis plus. Je jasne, ze echolot nechyta ryby, ale zase to o trosku usnadni. A pri dnesnim stavu a chovani rybaru je kazda vec, ktera dava rybam vyhodu, jenom plus.
                Ale tohle pise clovek, co nepotrebuje za kazdou cenu chytit rybu a ukazat, ze to umi, protoze to ani neumi....

                  NTatyšák na rybách - Profil | Po 10.7.2017 14:31:05

                  Ahoj děkuju za hezké video - náhled na modernu v cizině , a inspirace až manželka bude chtít někam do tepla k vodě :-) , jen si říkám čím to je že jim ty Candoše ještě nikdo nevyjedl ??

                    NGras - Profil | Po 10.7.2017 14:10:31

                    Video je jednoduché, poučné , bez zbytočného mudrovania. Takto nejak si predstavujem video o love rýb . Za mňa OK. Záverom , nenechaj sa znechutiť ......... !

                      NStrakoš.sumci - Profil | Po 10.7.2017 13:46:46

                      Feroxhunter >> dekuju:-)

                        NAttta_vlastimil_vasi - Profil | Po 10.7.2017 13:36:18

                        Pěkné video. Jen u toho fluroše bych byl opatrný, protože 0.4 může od jedné značky vypadat jako 0.6 u jiné a naopak. :)

                          NFeroxhunter - Profil | Po 10.7.2017 13:05:49

                          Strakoš.sumci >> Pecka video kámo!!!

                            Nmartcv - Profil | Po 10.7.2017 13:02:45

                            jpavmrk >> jpavlicekmrk - 10.7.2017 12:28:02 >> nevím jestli máš se sonarem zkušennosti.....ale to že ho použiješ z tebe ještě mistra nedělá a to že rybu najdeš, taky neznamená že jí chytíš...je to jen pomůcka a na velký vodě hodně důležitá...stejně musíš vyhodnit sám jestli tady zastavíš, že se ti to místo líbí...stejně ti neukáže co je to za druh ryby....zas musíš vyhodnotit sám podle svých zkušenností, že by to mohli být okouni, candáti atd.....třeba u nás to jsou většinou kapři a cejni....:-)
                            na neznámé vodě je to neocenitelný pomocník při mapování profilu dna....to by jsi taky mohl celý den házet nástrahu do 30m hloubky
                            je to prostě pokrok...na koni už taky do práce nejezdíš.......:-)

                              Njpavlicekmrk - Profil | Po 10.7.2017 12:28:02

                              Za mne super video, dozvedel jsem se spoustu zajimavych veci. Za to diky. Je pravda, ze kazdy revir je jiny a technika chytani a vlaceni se ruzni, bylo by super natocit vlacku na rece v CR, myslim, ze uz to nekdo vzpominal drive. Bylo taky vtipne, ze ryba zabrala pri komentari, ze takto se to tedy delat nema :) jedine, co se mne na videu vubec nelibilo (autorovi to vubec nezazlivam), je pouzivani sonaru a jinych technologickych pomucek. Kazdy si takto muze jednoduse zjistit, kde chytat, jestli tam jsou ryby nebo ne atd. Neni nad to si sam vytipovat zajimava mista na reviru, prochodit reku/nadrz (ci na clunu/lodi) a vsechno si sam vyzkouset. Na polozenou bych treba zakazal pipaky. Pokud nekdo chyta ryby, tak ma sedet u prutu a byt aktivnim rybarem. to je ale mimo topic :) Takze tak.

                                NStrakoš.sumci - Profil | Po 10.7.2017 11:53:54

                                MISO* >>To ze se ti film nelibi ok! No ale kdyz napises ze blabolim tak predpokladam ze mas adekvatni duvod k tomuto tvrzeni. Tim myslim vlastni znalosti a zkusenosti. Jen ze ty jen skritizujes to co ja odprezentoval i potvrdil nekolikati zabery ryb na zivo. Nenapises vcem jsem udelal chybu, co bylo v rybolovne technice spatne. Jen ze florec je blbost, drop shot kravina, tahat gumy po dne hloupost!!! Jak he to tedy spravne???? Rad se necham poucit.

                                  NMISO* - Profil | Po 10.7.2017 11:32:04

                                  Strakoš.sumci >> ked vidim v kine napicu film, svoju kritiku nezvyknem dokazovat tym, ze natocim lepsi film:-)))

                                    NMB - Profil | Po 10.7.2017 10:33:57

                                    Strakoš.sumci >> co jako...motokrosový jsem vynechal :)

                                    Když ho bude mít ten maďar tak ho musím mít aj já :)

                                      NStrakoš.sumci - Profil | Po 10.7.2017 10:30:38

                                      MB >> se z tebe pos...:-))))

                                        NStrakoš.sumci - Profil | Po 10.7.2017 10:30:05

                                        MISO* >> Plus zverejni vzdy na sve karte jmeno a prijmeni plus profilovou fotku. Tel. cislo a email samo uvadet nikdo nemusi:-).