NMB - Profil | Po 10.7.2017 10:29:27
Strakoš.sumci >> taky beru jeden dres
Dík :)
NStrakoš.sumci - Profil | Po 10.7.2017 10:15:32
MISO* >> U me to je jednoznacne. Kritiku budu vzdy prijimat pouze od lidi kteri dokumentuji sve rybarske vyskedky. Tim pro me prokazuji svou rybarskou odbornost.
NMISO* - Profil | Po 10.7.2017 10:00:40
Strakoš.sumci >> Nechcem sa s tebou hadat, video sa mi proste nepacilo. Nesuhlasim ale ze budem vzdy tvoj oponent nech robis co robis. myslim, ze pri nejakej teme som ta aj podporil. ked sa mi nieco paci, rad to pochvalim, napr. videa MM alebo Konopaska, aj o privlaci tu nieco bolo co som chvalil a naopak aj to, co som kritizoval, nar. ked PAT a MAT v monterkach tu predvadzali svoju verziu privlace ;-)) To ci mam alebo nemam nieco napisane v karte nic neznamena. Mozem si tam navymyslat co chcem. Alebo aj nie, dat si tam kontakt a telefon pretoze som rybarsky sprievodca na ebre a pod. Ale zaktualizujem si to, plavanu a feeder uz skutocne neprevadzkujem, to su stare casy ked som to este robil zavodne. uz ani neviem kedy som sa tu registroval ale bolo to niekedy uplne na zaciatku mrku. Momentalne uz nejaky ten rok nic ine ako privlac z clna nechytam, ale som amater, to mas pravdu. Rad sa priucim. Aj od profesionalov. Ze tam nemam meno a telefon - nemam s tym dobru skusenost z minulosti. A ked potrebujem, kontakt poskytnem. Ze tam nemam fotky...no, ja nechytam do fotaku, chytam pre radost a do kuchyne, tym sa netajim. Zo sportoveho rybolovu som uz chvalabohu vyrastol, osvietilo ma ;-)). Natocit dobre rybarske video je kumst a ten, kto to robi, si musi byt vedomy istych rizik. Ty si za svojou robotou stojis, to je fajn. A ja zas mozem mat na vsetko iny nazor. Aj bez toho aby sme sa tu urazali a hadali. Takze asi tak.
Naugustus12 - Profil | Po 10.7.2017 8:59:33
Zajimave video, pro me i aktualni skrz moji vlastni cestu na Ebro, nicmene opet se jedna o privlac na prehrade, nikde clovek nenajde informace o rece samotne kde jsem byl ja. Jakoby tam nikdo nejezdil. Zaujal me zpusob vedeni nastrahy, mozna sem cely zivot vlacel gumy blbe :D , na druhou stranu to co jsem videl ve Spanelsku ja se dost lisi pd zpusobu chytani v kazdem videu o Ebru co jsem videl, je jasne ze tito lide maji velke zkusenosti prave s temi misty a lokalitami, tak jako mnoho lidi co se vydavaji na Ebro prave tam, jak sam poukazuje na mnohe klienty a to byl presne duvod proc sem tam nejel a jel jinam. Kazdopadne video neni zle, urcte jedno z tech lepsich co sem videl ohledne vlacky
Notoš - Profil | Po 10.7.2017 6:57:08
Strakoš.sumci >> tak ať se daří!
NStrakoš.sumci - Profil | Po 10.7.2017 6:55:33
otoš >> to nemam:-((( proto valim ve stredu do na Jizni Moravu na rybky a vezmu to pres sklep:-))). Lahvinka traminu a palavenky prijde na vecer na amurech vhod:-). A se Spanelkama nekecam. Ja jeste peknou fakt nepotkal:-(.
Notoš - Profil | Po 10.7.2017 6:52:14
Strakoš.sumci >> Ale pálavský vlašák tam nemáš a ty španělky že nejsou hezké ti tedy nesežeru....:-))))
NStrakoš.sumci - Profil | Po 10.7.2017 6:45:37
otoš >> Má ledničku:-) A Španělky nejsou pěkný:-(. To bych se moc nepředvedl. Není nad naše holky.
Notoš - Profil | Po 10.7.2017 6:32:22
MISO* >> ...taky jsem zhlédl tohle video...já dal líbí...A k tomu kopci nezmyslov: na každém šprochu je pravdy trochu! Si myslím, že za 12 let chytání ryb na Ebru bude Pavel určitě něco znát. Jakmile máš přečtenou vodu, tak máš hned o sto procent větší šanci na úspěch. Samozřejmě že chycený a následně vrácený okoun nepůjde žalovat ostatním že ho to bodnutí od háčku bolelo, ale princip spočívá v tom, že ryba vydává při ulovení jiné frekvence vln ve vodě pohybem svého těla jako poplašnou zprávu pro ostatní ryby ve svém okolí. To platí v celé říši zvířat, kde se vyskytuje nějaký ten predátor již několik stamiliónů let...A k té lodi malá technická: zas takové dělo to není! Nemá tam chladící box na láhve s vínem a ani hezkou španělskou holku jsem nikde na lodi nezaregistroval...Takže taková obyčejná džunka...
:-))
PS.: a klidně mi napiš do sz své jméno, nestyď se! Mnohé názory máš dobré, ale nesprávně je tady prezentuješ.
NStrakoš.sumci - Profil | Po 10.7.2017 5:36:14
MISO* >> Miso, tak že asi tak to z mého pohledu. Napišme si to na rovinu. Já kdybych tady dal nevím jaké video nebo kdybych ulovil nevím jakou rybu i mimo Ebro. Kdybych udělal jaký kolik námět diskuze. Ty budeš vždy můj oponent. Je to jasně vidět ve všech příspěvcích tady na mrku. No věšet se proto nebudu max se dnes ožeru:-).Startuju odplko HD a pokud nebude pršet valím na Vranov na pláž. Nevím kde si ve videu protiřečím. Nevím v čem plácám hlouposti. O floroši a podobně. To co jsem ve videu řekl, za tím si stojím. Každopádně dnes jsem se poprvé podíval na tvou kartu tady na stránkách mrk.cz. Kde máš u sebe napsáno, že chytáš feeder a plavanou. podle toho se mohu domnívat, že zkušenost s přívlačí máš nulovou. Své jméno napsané na kartě nemáš, pouze přezdívku. Ve fotogalerii úlovků máš čistou 0. U oblíbených druhů ryb máš napsáno- všechny jedlé!!!!! Kritika je potřeba, ale od lidí kteří se neschovávají za anonimitu, kterou jim net umožňuje. Za další nám ukáží ať již videem nebo fotkou co sami umí. Pokusí se návštěvníky webu něco přiučit. Ty umíš podle tvé karty pouze dlouhosáhle rozumovat a zasahovat do diskuzí i když tě tady vlastně nikdy nikdo neviděl. Věř, že mě kritika nevadí, rád se neustále i učím novým věcem. Jen neuznávám kritiku od lidí kteří sami evidentně umí velké prd! Vylez z ulity, ukaž kdo jsi, předveď co umíš a pak mě tady kritizuj. Strakoš.
NStrakoš.sumci - Profil | Po 10.7.2017 5:10:44
P!F >> Nenervuj se:-))) Tričko dodáme :-) Jen musím napsat Hrouzkům ať mi ho z Ebra pošlou teď do Č.R:-)
NMISO* - Profil | Po 10.7.2017 1:16:58
Tak som to dopozeral...podla mna kopec nezmyslov. Jednak ostriez do kybla, dvak dropsotovy prut, blbosti s fluorcarbonom, nutnym klepanim dna a dalsie odkukane "mudrosti". Hlavny hrdina obcas sam sebe protireci a a vyvracia co prave povedal. Netusil som, ze ten herec je tuto ten strakos, mal som o nom trochu inu mienku. Uplne ma prekvapilo, ze clovek s "x rocnymi skusenostami s privlacou na ebre" rozprava taketo veci. Mam z toho dojem, ze keby nechytal na tom prerybnenom ebre tak chyti hovno. Holt dobre video nenatoci hocikto, ani technicky ani herecky. Treba mat na to talent a vlohy, bohuzial oboje strakosovi chyba. Hifi lod a hifi vybava z nikoho spravneho rybara nespravia. Takto to vidim ja.
A "ziva studna" je ceresnicka na torticke:-))))))
Nhank - Profil | Po 10.7.2017 0:33:08
Strakoš.sumci >> cekal sem takovou odpoved od tebe. ses clovek kterej neunese kritiku.
Npoldeci - Profil | Ne 9.7.2017 22:58:26
P!F >> na takejto priehrade ide skorej o to,že ostriež je vačšinou v húfe/malom väčšom/čím vačší tým dlhšie chytáš ale pomaly si ich rozbiješ zdolávaním lebo polovica ryb pláva za zdolávaným kusom,,,,žiadne ,oni si to řeknou ))
Nabcdddd - Profil | Ne 9.7.2017 22:49:26
P!F >> ? veci sa deju, ty si nenatacal ziadne instruktazne video, neurobil si to naschval, nejebal si to na net kde na to cumi kopa ludi, ktori taketo chovanie budu povazovat za normalne. Dobre ta to jebalo, ten poskodeny sumec, a tu plastovu picovinu si hned vyjebal. Detto ja, ked vybagrujem maleho zubaca z hlbky, co som priznal, ze sa stane, tak si nasledne pekne vynadam, ze som jebnuty...
S tym neznasanim trosku prehanas, ale samo, ze na niekoho z fachu kto by mal ist prikladom kladiem ine naroky ako na bezneho hobby rybara, ktory by si z takych ako strakos mal brat priklad.
K tym ostriezom sa nedokazem vyjadrit prakticky, nechytam ich, ale dufam, ze aj tebe to pride trochu cez ciaru jebat ryby, ktore si neplanujem ponechat do vedra aby som nachytal viac takych, ktore si neplanujem ponechat. Ak si chcem rybu privlastnit tak dostane rovno po hlave. Sam dobre vies, aky je priemerny mrk rybar tupelo a davat ludom taketo rady je scestne.
NP!F - Profil | Ne 9.7.2017 22:48:35
poldeci >> je to samozrejme mozne, tiez mi to pride mimo. Nieco ako hubarske legendy o tom, ze hrib, ktory uvidis, prestane rast.
Npoldeci - Profil | Ne 9.7.2017 22:42:59
P!F >> to stými ostriežmi sa písalo v starých knihách,mne sa ešte nikdy nestalo aj keď sme boli traja,že by sme ryby na večeru nedoniesli
aj na pretekoch si marmiškoval kým bolo čo bagrovať,je to skorej taká urban legend
NP!F - Profil | Ne 9.7.2017 22:33:53
Strakoš.sumci >> prosim, nutne potrebujem jedno modre tricko ako mas na sebe.
NP!F - Profil | Ne 9.7.2017 22:31:24
abcdddd >> ok,live well, terminus technikus je uplne jedno ako sa to pise, ci nie? Jednoducho to ma ma strankach ako nazov nadrze ma ryby skoro kazdy predajca clnov v ceskoslovensku. Co tam riesis?
Sucha ruka? Bagrovanie ryby z hlbky? Fakt riesis taketo picoviny, ktore mimochodom bezne sam robis? Kuwa zacinam mat pocit, ze by som mal byt rad, ze ked som tahal toho sumca v S do clna a nechtiac som mu dorezal kozu, ze si mi rovno nenajebal...
To pustanie ostriezov neskor, kvoli tomu aby nevyplasili ostatne. Ja to nedokazem posudit, ty tiez nie. Ale kludne nabuduce skrat prispevok na " Strakos, neznasam ta". Bude to kratsie, prehladnejsie pre nezaintetesovanych a usetris ma prekladania. Pripadne prihod aj dovody.
Npoldeci - Profil | Ne 9.7.2017 22:21:24
Strakoš.sumci >> ja z tvojej metódy ale nie som v úžase a ani ju nezavrhujem )