Přívlač na Ebru 1

Diskuse k rybářskému videu Přívlač na Ebru 1

Autor diskuse: Martin M. - Profil , 9.7.2017

Nsliver - Profil | Ne 16.7.2017 10:01:35

boyscout >> ale chytnu ho. Jednou

    Ndolis - Profil | Ne 16.7.2017 9:50:28

    boyscout >> a je to tady :-))

      NMB - Profil | Ne 16.7.2017 9:50:11

      boyscout >> :)

        Nboyscout - Profil | Ne 16.7.2017 9:49:08

        dolis >> sliver hodně chlastá a pak vidí všude hlubinné okouny a chce si na ně připíjet :-)

          Ndolis - Profil | Ne 16.7.2017 9:47:53

          poldeci >> Já myslím, že pokud to tu někdo z těch "nováčků " čte, tak se radši zeptá u vody. Rady z videa fungují jen na Ebru a rady od ostatních taky nemůžou brát vážně. Abeceda vláčí pár sezón, Miso je feedrař, ty nemáš vyplněnou pořádně kartu. ..Ještě něco vytáhněte na Slivera, ať je to komplet :-))

            NStrakoš.sumci - Profil | Ne 16.7.2017 9:46:03

            4Hubert >> repsol - 16.7.2017 9:43:03 >> Děkas.:-))) Nenechám.

              Nrepsol - Profil | Ne 16.7.2017 9:43:03

              Sakra Strakoš, ty máš ale nervy. Ser na ně - pořád ty samí lidi, pořád ty samí kecy - snad každou diskuzi dojebou a léčí si mindráky...ať napíšeš cokoli, zkusej tě napadnout jestli se chytíš a budeš reagovat znova.
              Za mě video pěkný, těším se na další. Snad se nenecháš odradit.

                NStrakoš.sumci - Profil | Ne 16.7.2017 9:37:15

                boyscout >> Snažil jsem se ti vše podrobně vysvětlit. Ne metr candáta nemám:-(. Ale nepochopil jsem tvůj argument. To že ho někdo jiný ulovil z něho dělá největšího znalce lovu candátů? Četl jsi vůbec co jsem ti napsal a čím jsem ti argumentoval svůj názor k danému videu. Já o sobě přece netvrdím, že jsem nějaký super rybář. Vypsal jsem v diskuzích i několik jmen chlapů kteří jsou mým vzorem. Přijde mi že to asi nevnímáš:-(.

                  Npoldeci - Profil | Ne 16.7.2017 9:36:07

                  boyscout >> toto platí dávno,že keď dvaja robia to isté, tak nikdy to nebude to isté

                  holt budú sa s tým musieť vysporiadať ak chcú filety

                    Nsliver - Profil | Ne 16.7.2017 9:33:48

                    MERCOSUR >> 😂😂😂
                    Toto by melo přijít smazat jako první

                      Nboyscout - Profil | Ne 16.7.2017 9:33:10

                      poldeci >> tak začátečníci budou možná hodně zmatení pokud to budou přesně kopírovat. Protože mimo jiné je velmi důležitý i převod navijáku. Takže budou dělat přesně to samé jak na videu a přitom nástraha bude dělat úplně něco jiného ve vodě (než ta na videu) :-)

                        NMB - Profil | Ne 16.7.2017 9:30:37

                        boyscout >>když se štěstí unaví,...znáš to že jo :)

                        Tohle už je něco jako ...kdo nic nenatočil nemůže nic hodnotit :):

                          Npoldeci - Profil | Ne 16.7.2017 9:28:54

                          Strakoš.sumci >> toto ti ja ale nerozporujem že to funguje,,,,pusti si video a začni sám seba počúvať ako to prezentuješ,možno by bolo niekedy lepšie pustiť hudbu ako podmaz)) ale zas chápem nedočkavých začiatočníkov,tí potrebuju informácií veľa a čo najrýchlejšie

                            NStrakoš.sumci - Profil | Ne 16.7.2017 9:27:50

                            sliver >> Za jisté máš částečně pravdu. Je to o tom, že reakce vůči mé osobě byla pro mě nepřijatelná a tak jsem kolikrát jednal přehnaně:-(. Popsal jsem ve videu kde jsem úspěšně lovil candáty na vyklepávání dna. Na rovinu za ty roky co se motám kolem vody s vláčákem jsem krom místa na Dyji v silném proudu nikdy candáta na taženou gumu bez klepanců neulovil. Ani na tom Ebru na přemnožené vodě při tažené gumě ulovím candáty v podstatě minimálně. Jediné co ještě čas od času funguje je tažené guma pomaličku po dně. Rád bych zažil jednou v životě záběry na taženou gumu vodním sloupcem. Podotýkám jinde než v silném proudu. Budu velmi vděčen když by mi to někdo s pisatelů předvedl. Pak budu mít novou zkušenost a nebudu tvrdohlavě stát za svými názory. Určitě máš pravdu vtom, že bych je měl kolikrát prezentovat jinak.

                              Nboyscout - Profil | Ne 16.7.2017 9:16:50

                              Strakoš.sumci >> tak nevím, nepřeháníš to už trochu? ten podle tebe teoretik od klávesnice už má lapeného 101cm candáta ze svazové vody. Ty už máš metrovku od nás chycenou taky? :-)

                                NMERCOSUR - Profil | Ne 16.7.2017 9:13:37

                                Martin M - asi neprorazím, ale dávám na zvážení, zda nezavést pravidlo, že příspěvky v diskusích k videům a článkům, (na ostatních vláknech nechť se každý realizuje dle libosti), budou buď věcné a k tématu, nebo budou adminem nekompromisně mazány.
                                "Tohle", co zde můžeme vidět, není dle mého názoru přínosem pro nikoho a zbytečně se to zde plevelí. Dotyčným nic nebrání přeměřovat si pindíky v SZ a ostatní s tím nezatěžovat.

                                Pro zajímavost zde pro ty, co to neviděli, dávám odkaz na video z lovu sumců od někým milovaného, někým nenáviděného Kuby :) Způsob vedení nástrahy je od 15.30 min.

                                https://www.youtube.com/watch?v=BXTrCnR93x8

                                  NStrakoš.sumci - Profil | Ne 16.7.2017 9:13:24

                                  poldeci >> Co se týče drop shotu, tak jsem napsal, že i já použivám rychlé pruty. Jen mi přijde drop shot lepší. Drop shot není opravdu srovnatelný s feedrovým prutem. Aspoň ne ten ve videu. Je to myslím při propadu gumy s těžkou hlavou dobře vidět. V následujících dílech budu chytat i s hlavičkama 5-10 gramů.Opět na prudkých stěnách skal. Podíl záběrů je minimální. Určitě nechci tvrdit, že to co na videu prezentuji je jediný možný způsob lovu na Ebru. Každé období má svou rybolovnou techniku. Podle toho kde se candáti zdržují a podobně. V době kdy jsem na Ebru byl a video jsme točili, byla metoda kterou prezentuji podle mého názoru ta nejlepší. Komunikujeme v podstatě každý den i z průvodci z konkurenčních kempů. Podáváme si navzájem informace o tom co kde a jak funguje. Nebyl to pouze můj postřeh to co na videu prezentuji. Pa.

                                    Nsliver - Profil | Ne 16.7.2017 9:10:27

                                    Strakoš.sumci >> pro jistotu ti ještě jednou zopakuju, že kdybys v úvodu řekl, že to celé video je o technice lovu z lode na Ebru, tak byl klid. Bohužel jsi to podal jako všeobecný návod i na naše vody, jak jedině a nejlíp tahat gumy. A to je prehnane, kazda privlac má mnoho podob, i s gumama.
                                    A když ti někdo něco napíše, tak jsi jak urvany vagon.

                                      Nabcdddd - Profil | Ne 16.7.2017 9:03:28

                                      MISO* >> misko misko, zase trepes, vlacil som este ako decko s otcom do cca 17tich rokov, potom som mal vynutenu pauzu, dovod nie je dolezity, vratil som sa k rybam v 2010. To si este prdel do feedrovej stolicky vtedy :)

                                        Npoldeci - Profil | Ne 16.7.2017 9:01:50

                                        Strakoš.sumci >> snaha ti naznačiť,že sa dá chytať aj inak ako fiderspicom bola od začiatku,
                                        od začiatku ale všetkým podsúvaš svoju teoriu/vymyslenú hrúzkom,,,,to neviem teda ako si doteraz chytal/ ako jedinú možnú správnu cestu-ja to vnímam tak,že ten moment podsúvania, je začiatok sváru v tejto debate
                                        ono to vyznieva tak,ŽE kto dojde na ebro a nebude chytať tvojím spôsobom tak zle počúval v poradni )..ja si nemyslím ale,že tu všetci fičíme na poradniach a čakáme čo kedy strakoš napíše