Přívlač na Ebru 1

Diskuse k rybářskému videu Přívlač na Ebru 1

Autor diskuse: Martin M. - Profil , 9.7.2017

Strakoš.sumci - Profil | Ne 16.7.2017 8:57:04

MISO* >> No to jsem na rovinu nečekal!!!! Děkuji za férový postoj!!! Jsi frajer!!!

    Strakoš.sumci - Profil | Ne 16.7.2017 8:55:50

    abcdddd >> Poprosím tedy o kopii. Možná jsem to opomenul a rád si o tvém postřehu povykládám.

      MISO* - Profil | Ne 16.7.2017 8:55:27

      abcdddd >> pred par rokmi si poriadne nevedel co je privlac. hop a teraz tu zo seba robis superexperta. Vedomosti odkukane od inych, co Ti to ukazali a mrte virtualnej rybacky, utube a pod. A zrazu mas skusenosti o ktore sa trases. Takze asi tak...

        Strakoš.sumci - Profil | Ne 16.7.2017 8:54:36

        abcdddd >> Mě ale nedošly argumenty:-) Vždy jsem vše řádně vysvětlil.

          MISO* - Profil | Ne 16.7.2017 8:51:49

          Strakoš.sumci >> ja som sa snazil. vlastne skor mi niektore veci prisli nelogicke, tym padom nezmyselne. Ostriez do kybla, praca prutom, vedenie nastrahy, neviditelnost FC. Ale ja som to bral skor ako vseobecne rady pre privlac, nie lov zubacov na ebre v danom case.

            abcdddd - Profil | Ne 16.7.2017 8:49:29

            Strakoš.sumci >> ja som ti pisal co je v tom videu spatne, neodpovedal si...

              abcdddd - Profil | Ne 16.7.2017 8:49:01

              MISO* >> som, najsamvacsi.

                MISO* - Profil | Ne 16.7.2017 8:48:17

                abcdddd >> kua ty si tiez majster svetla...

                  MISO* - Profil | Ne 16.7.2017 8:47:26

                  Strakoš.sumci >> abecedovi? ;-))

                    abcdddd - Profil | Ne 16.7.2017 8:46:55

                    Strakoš.sumci >> som mu podakoval za podporu, chlapec si neuvedomil, ze ty si bol prvy, kto utocil na autora, nevyplnene karty, ked ti dosli argumenty

                      Strakoš.sumci - Profil | Ne 16.7.2017 8:46:28

                      MERCOSUR >> Děkuji moc za tvůj názor. I já jsem očekával od pánů kteří nesouhlasí s tím co ve videu tvrdím, že mi vysvětlí jak to dělat podle nich jinak a správně. Hodně zdaru ne jen u vody:-) Pa Strakoš.

                        Strakoš.sumci - Profil | Ne 16.7.2017 8:41:42

                        MB >> Člověk se učí celý život. Proto jsem psal, že jsem očekával od lidí kteří píší, že na videu plácám blbosti, že mi vysvětlí jak to dělat správně.( To se ,ale nestalo) Nikdo není dokonalý i já se rád přiučím novým věcem. Na Hradec teď nepojedu a kamoš je teď na Ebru autem s partou tak mi pro tebe tričko doveze. A dostaneš jen jedno tak mi kóké napsat velikost:-))) Ještě někomu jsem tady tričko slíbil a zapomněl jsem komu:-(

                          Strakoš.sumci - Profil | Ne 16.7.2017 8:35:01

                          abcdddd >> Přesně to je tvá typická reakce. Okamžitý útok. Znechutit psát cokoli do komentářů když ty s tím nesouhlasíš. Přesně jak jsem již psal. Kvůli přesně takovým jako jsi ty hromada top rybářů nepíše své postřehy do diskuzí. :-((((

                            MB - Profil | Ne 16.7.2017 8:33:28

                            Strakoš.sumci >> no velikost nevím tak raději xl a xxl :)))) sleduješ jak jsem si mazaně vysomroval ještě jedno :)


                            Víš já když vidím ve svém okolí co se u té vody děje.....je mě smutno....a tak se opravdu držím hlášky ...učit lidi chytat ryby je blbost....jen těch nových feedrařů s předprutovým policajtem co jsem viděl...škoda mluvit....já moc neradím páč se furt učím a jsem moooc rád že mě sem tam někdo poradí...vezme mě na své místa atd...a to si vem že rybařím víc než 30roků aj jakési ty zlaté udice jsem vyhrál :) včíl čekám respekt a uznání :) ale dnes k vodě dojdou lidi co chytají druhý a třetí rok a už by chtěli metrové candáty, stokilové sumce, 20kg kapř a tak a to se mě nelíbí a tak nějak mě ty rychlokvašky nejdou pod fousy ....jen můj názor nic víc

                            Nač tu adresu? Ty nedojedeš do HK

                              Strakoš.sumci - Profil | Ne 16.7.2017 8:30:23

                              abcdddd >> Máš dobrého učitele!!!!

                                abcdddd - Profil | Ne 16.7.2017 8:29:04

                                MERCOSUR >> dik za podporu! ;)

                                  MERCOSUR - Profil | Ne 16.7.2017 8:25:21

                                  Díky za pěkné video, něco podobného zde chybělo. Přes jistou kontroverzi ho považuju za přínosné. Nemusím souhlasit úplně se vším, ale pokud bych měl potřebu polemiky, což nemám, snažil bych se řídit tím, že moudrý člověk napadne názor, hlupák jeho autora :-) Petrův zdar.

                                    abcdddd - Profil | Ne 16.7.2017 8:23:34

                                    Strakoš.sumci >> mrk nie, velmi vela som sa naucil od P!fa a co sa tyka nastrah/vybavy tak Vlastik, ten clovek je svetelne roky pred mrkom, akurat to tu ludia nedokazu ocenit, woby jednoznacne 3stan.

                                      Strakoš.sumci - Profil | Ne 16.7.2017 8:21:21

                                      abcdddd >> To není málo! Jaké jsou výsledky docházky? Byl nebo je pro tebe mrk a poznatky na něm získané částečným přínosem?

                                        Strakoš.sumci - Profil | Ne 16.7.2017 8:18:48

                                        MB >> Tričko bude jen potřebuji vědět velikost a do sz adresu. Určitě máš pravdu vtom, že na vodu v Č.R a S.R je velký tlak a rybáři kteří umí něco pochytat nechtějí poradit ostatním jak na to. Další důvod proč točit tyto videa na Ebru. Já po nikom tady nechci aby ukazoval a prozrazoval místa kde úspěšně loví. Ale rada zaměř se na tuto nástrahu voď ji tímto způsobem, nebo trhačku dej 0,40 mm ne 0,20 atd jsou přece v pořádku.