Přívlač na Ebru 1

Diskuse k rybářskému videu Přívlač na Ebru 1

Autor diskuse: Martin M. - Profil , 9.7.2017

NMISO* - Profil | Ne 16.7.2017 12:15:28

abcdddd >> tak teraz s tebou musim suhlasit. napisal si to uplne spravne. vidis, niekedy sa aj zhodneme. Slovaci musia drzat pri sebe! Hlavne ten zaver si trafil uplne presne.

    Ndolis - Profil | Ne 16.7.2017 12:14:13

    MISO* >> Miso a není jedno, jestli feedrař, vláčkař, atd. . .Tobě bych věřil, že jsi dobrej rybář a nechal si od tebe poradit. ..Jo a recept pošli -:)

      Nj.sladkay - Profil | Ne 16.7.2017 12:13:43

      MISO* >> tiez sa len obuvas

        Nabcdddd - Profil | Ne 16.7.2017 12:08:53

        MISO* >> ja som s tym nezacal, ak niekto vytahuje cz/sk kartu, kktov je vsade plno a len idiot moze hrat na narodnost, ale ano zase ja som blb a ty si lietadlo

          Nabcdddd - Profil | Ne 16.7.2017 12:07:43

          Pedro1 >> tie dresy by neboli naskodu, aspon by bolo jasne kto za koho kope...

            NMISO* - Profil | Ne 16.7.2017 12:07:22

            abcdddd >> to si cely ty. ked uz nevies co, tak sa obujes do povolania...cukyluky z kosic ;-))))))))))

              Nabcdddd - Profil | Ne 16.7.2017 12:07:01

              MISO* >> ja ti tvoj smer neberem, proti gustavovi ziaden disputat

                NPedro1 - Profil | Ne 16.7.2017 12:05:45

                MB >> Jestli na sebe vezmeš ten dres,v životě Ti už neukazu velkyho candata.

                  NMISO* - Profil | Ne 16.7.2017 12:05:41

                  abcdddd >> ved to ma ale strasne mrzi...len ked tak nad tym rozmyslam, neviem presne co tym myslis...ja bezim uplne inym smerom.

                    NMISO* - Profil | Ne 16.7.2017 12:03:10

                    dolis >> ja nie som feedrar! ja som masar ;-) a nic ine ako vlacku z clna uz neprevadzkujem. Uz hadam aj tri roky. Som uz stary vlackar, odbornik a to, ze tu nemam poradnu je strasna skoda pre vsetkych. Ja by som Vam ukazal ako sa sermuje s filetakom a vari dobre halaszle. Aj z ebrozubacov a sumcov ;-))))

                      Nabcdddd - Profil | Ne 16.7.2017 12:01:55

                      MISO* >> ja keby som ti isiel oproti tak ma nedobehnes panacik. :)

                        NMISO* - Profil | Ne 16.7.2017 11:57:23

                        MERCOSUR >> no ty si to zabil kua...odkial si spadol?? co ma vagnerova pseudovlacka spolocne s temou, ktora sa tu prebera???

                          NMISO* - Profil | Ne 16.7.2017 11:50:04

                          Strakoš.sumci >> to my sa tu s cedeefom virtualne pozname uz dlho, vieme co sme zac ;-)) to nie je reakcia vyvolana touto diskusiou. Abecedko tu v kazdej druhej diskusii predvadza svoje virtualne umenie ;-))

                            NMISO* - Profil | Ne 16.7.2017 11:47:44

                            abcdddd >> prdel som, prdel, do fidrovej a aj s dlhou trubou som ligu chytal. A nerobim tu zo seba majstra svetla s najlepsou vybavou na trhu a odkukanymi mudrostami z internetu.

                              Nj.sladkay - Profil | Ne 16.7.2017 11:15:40

                              poldeci >> ty nevies ze po troch slivovicach ma citlivost v prstoch jak mlady kocur a rengenovy pohlad ? :)

                                Nj.sladkay - Profil | Ne 16.7.2017 11:12:40

                                Strakoš.sumci >> no co ti poviem obcas aj my internetove neidentity nieco chytime:) osobne nemam problem poradit, ale robim to len vtedy, ked si myslim ze to ten clovek nezneuzije. ano stava sa ze to niektori nepochopia ako maju a niektori zas ano a to je zivot.a ked mam raz nieco odskusane a blbuvzdorne :)) na druhej strane, su tu ludia, ktori radia a podsuvaju veci ktore, nevideli ani realne v katalogu a mudruju o tom jak... a najtrapnejsie je, ze o tom presvedčia aj sami seba. mudremu poradis a chyti sa, blbemu to das pod nos a kuka jak kacer na lietadlo :)
                                popravde nepotrebujem si natahovat na nete predkozku. a par ludom co tu poznam, nepotrebujem dokazovat kolko vychadzok realne k vode mam, samo, od prutohodin tak trochu zalezia aj vysledky
                                nahonit ego si mozem podla vlastneho uvazenia. rozumiem, ze ta to zivi, ale nikoho z nas skratka nutit k nicomu nemozes. niekto skratka anonym chce byt. a zeby ti co maju vyplnene karty, zrovna pisali len mudrosti zrovna pravda tiez nieje a ako pravidlo by som to nebral :)

                                  Nsliver - Profil | Ne 16.7.2017 10:46:48

                                  poldeci >> nojo vlastně.

                                    NSpecialista - Profil | Ne 16.7.2017 10:26:49

                                    4Hubert >> repsol - 16.7.2017 9:43:03 >> samozřejmě, že se nenechá odradit. Ta videa mají svůj cíl. A ten i Strakoš férově sdělil.., pokud se nepletu. Je to návštěvnost kempu.
                                    Techniku si dovedu představit na nějaké přehradě v ČR.. rozhodně lze podobná místa najít. Samozřejmě to neznamená, že to musí být úspěšné, ale ani úplně neúspěšné.. ale asi se do toho nepřemluvím.

                                      NMB - Profil | Ne 16.7.2017 10:26:28

                                      poldeci >> tak a fčíl ho chytí a nebude s ním k vydržení .....a ufotí ho k smrti s šiltoFkou rapala , prodá to do časopisu a pak koupí mrk

                                        Npoldeci - Profil | Ne 16.7.2017 10:11:10

                                        sliver >> so silonom si bez šance,zabudni