Přívlač na Ebru 1

Diskuse k rybářskému videu Přívlač na Ebru 1

Autor diskuse: Martin M. - Profil , 9.7.2017

Nabcdddd - Profil | Ne 16.7.2017 8:14:45

Strakoš.sumci >> mam 100 vychadzok rocne k vode, zase houno vis a fabulujes.

    NMB - Profil | Ne 16.7.2017 8:13:19

    Strakoš.sumci >> ahoj,

    Píšeš to dobře...prvotní......

    Teď už za tím jsou jen a jen peníze.....

    A rozdělilo se to na koníček....rybáře co jdou k vodě když chtějí....a ti už články videa a rady moc nedávají protože vidí co to způsobilo

    A na práci...peníze a ti články a videa točit musí protože je to živí

    A tyto dva tábory budou mít vždy neshody

    Co ten motokrosový dres ....bude? :)

      NStrakoš.sumci - Profil | Ne 16.7.2017 8:12:39

      abcdddd >> Jak jsem již napsal. Dočkáš se.

        NStrakoš.sumci - Profil | Ne 16.7.2017 8:12:01

        abcdddd >> No nemyslím si, že ty by jsi mě měl titulovat přítelem. Ještě jednou se budu opakovat. Když si myslíš, že moje rady v poradně jsou špatné, máš možnost tuto práci dělat za mě. Mimochodem každý se může do poradny do diskuzí připojit a může na dotaz odpovědět sám a vyvrátit tak mé doporučení. Co se týče porušování rybářského řádu. No ty ho samo nikdy neporušíš u klávesnice počítače to vlastně dost dobře ani nejde:-).

          Nabcdddd - Profil | Ne 16.7.2017 8:05:26

          Strakoš.sumci >> a pytam sa ta este raz, chytas na Ebre na rybu?

            Nabcdddd - Profil | Ne 16.7.2017 8:04:58

            Strakoš.sumci >> zase zast, otacas to na zavist. Nic len pravda priatelu, niekto kto vedome porusuje RR nema co radit, tam ma byt clovek s moralnym kreditom. Fakt sa divim, ze ta tam MM pustil. Niesi tu jediny sumciar so skusenostami.cele to tvoje radenie je tiez premyslene, vsetci ti zaciatocnici, to je tvoja cielovka, nie poldeci alebo ja.

              NStrakoš.sumci - Profil | Ne 16.7.2017 8:04:30

              petr.esox >> Hola. Dekuji za podporu.

                Npetr.esox - Profil | Ne 16.7.2017 7:59:13

                Strakoš.sumci >> Ahoj, nečetl jsem to celé, ale divím se že vůbec reauješ na ubohoušky, kteří nikdy nic nedokázali a jen sedí za počítačem a píší nesmysle. Těm to nevysvětlíš, i kdyby si argumentoval jak nejlepší politik. Video pro mě bylo parádní, těším se na další. Pokud někdy Bůh a manželka dopustí a pojedu na Ebro, první co si před cestou pustím, je tohle videjko. Díky za rady a nádherné zprostředkování rybářského ráje P.

                  NStrakoš.sumci - Profil | Ne 16.7.2017 7:38:33

                  S&F - pescador >> Ojoj:-( Proč se tedy vůbec točí videa a píší články? Myslím, že i prvotní myšlenkou zakladatelů těchto stránek bylo, že si rybáři budou předávat nabyté zkušenosti a postřehy od vody. Dobře prodám? Nevím co tím myslíš. Já od mrku žádné peníze za nic neinkasuji.

                    NS&F - pescador - Profil | Ne 16.7.2017 7:27:07

                    Strakoš.sumci >> Chceš aby Ti někdo donesl perly na ztalém podnose až pod nos v podobě svého dlouholetého ,,know how" a ty je pak dobře prodáš ...... neuvěřitelné. :-)

                      NStrakoš.sumci - Profil | Ne 16.7.2017 7:15:06

                      Petr Dědek >> Petře ještě jeden poznatek z mé strany. Nečekám pouze chválu. Jen očekávám diskuzi od lidí kteří sami dokáží danou rybolovnou technikou něco pochytat. Myslím, že to je logické. Komentáře od lidí kteří tady rozporovali to co já tvrdím ve videu o lovu na gumy s těžkou hlavou a na prudkých skalách, nebyly podle mého názoru podloženy žádnou vlastní praxi a nabytými zkušenostmi. Vysvětlil jsem i podrobně tady v textu proč si za svými poznatky ve videu stojím. Druhá strana mi, ale neodpověděla jak to dělat jinak a správně. Asi se budu zase opakovat. - Když někdo chce tvrdit, že to dělám špatně, tak ať ukáže jak to dělat dobře!! Pa a hodně zdaru ne jen na rybách.

                        NStrakoš.sumci - Profil | Ne 16.7.2017 6:26:17

                        abcdddd >> Tvá zášť vůči mé osobě je neuvěřitelná. Každopádně můžeš za mě poradnu v sumcařině převzít. Za jisté tvé odpovědi budou podloženy velkými zkušenostmi a znalostmi v dané rybolovné technice. Co má společného to jestli chytám na ryby nebo ne s tím co jsem v životě vše vyzkoušel a poznal??? Nemusíš uznávat to jaký jsem, ale nemyslím si, že bych odpovídal na dotazy v poradně komerčně. Snažím se odpovědět co nejrychleji to je možné. V případě, když jsem zaneprázdněný, nebo je otázka na dlouho pošlu pisateli své tel číslo a vše mu do podrobna vysvětlím po telefonu. Ty jsi tady již napsal, že tvé rady jsou jen pro pár kamarádů. Proč tedy špiníš to co já pro začátečníky jsem ochoten udělat. Ty jsi jasně napsal, že sám by jsi nikomu nic neporadil.

                          NStrakoš.sumci - Profil | Ne 16.7.2017 6:15:42

                          Petr Dědek >> Hola Petře. já netuším co používá na vláčku na gumy Tomášek R. Já sním na ryby nechodím. Ty podle fotogalerie a pecka úlovků navštěvuješ stejné lokality jako on. Tak, že to asi víš. Tak to sem máš napsat a hotovo. Já se ho na to za jisté při setkání zeptám a jestli preferuje něco jiného jak já, rád si nechám od takového mistra poradit. Ty používáš na přívlač na gumy monofil? Jestli ano. Ještě jeden dotaz pro upřesnění. Používáš monofil i když vláčíš víc jak ve třech metrech a používáš hlavu 15 a více gramů? Děkuji za odpověď. Pa Strakoš.

                            NStrakoš.sumci - Profil | Ne 16.7.2017 6:03:36

                            doktor multiplikator >> j.sladkay - 16.7.2017 0:52:55 >>Myslím, že jsem dostatečně vysvětlila můj pohled na věc znáš. Ještě jednou tedy. - Chceš něco kritizovat a tvrdit že to je hloupost? OK, ukaž nám jak je to správně. Jen né ťukáním do klávesnice, ale jasným důkazem. Klávesnice toho snese moc to je jasný:-) Tak, že pro mě je adekvátní fotka nebo video. Jistě. Bude mi odpovězeno- Nebudu nikomu nic ukazovat. Chytám ryby pro sebe,pro radost atd. Nikomu nic neporadím, ještě by mohl něco chytit!!! Má otázka tedy zní. Proč sem tedy dotyčný chodí? Proto aby jen kritizoval to co ten druhý ukázal na kameru nebo nafotil? I když sám neukáže nic a ještě se schovává??? To je podle mě špatný postoj. Neber tento text osobně. Pouze jsem odpověděl všeobecně na tvou zprávu.

                              NStrakoš.sumci - Profil | Ne 16.7.2017 5:43:58

                              abcdddd >> Musíš vydržet na další díly:-). Tam se to dozvíš.

                                Nj.sladkay - Profil | Ne 16.7.2017 0:52:55

                                Strakoš.sumci >> prdel je vtom, ze my nekomercni uzivatelia nemusime nic, ani vyplnit kartu ani nic a uz vobec sa nemusime chvalit s vysledkami :)

                                ty ako komercny uzivatel to mas v popise, aby kseft bol, ze.

                                vycitovat niekomu,ze nema vyplnenu kartu ? akoze fakt ? na nete ? vyloz si nohy, daj si panaka a pusti si krausa, lebo ti z toho casom praskne cefka

                                  Nabcdddd - Profil | So 15.7.2017 22:39:44

                                  MISO* >> jasne, ze to tam robi kazdy, to vsak neznamena, ze sa to moze.

                                    NMISO* - Profil | So 15.7.2017 22:38:06

                                    abcdddd >> ja neviem, len sa pytam, bol som v tom ze je to tam bezna vec, sak sumciari.

                                      Nabcdddd - Profil | So 15.7.2017 22:33:47

                                      MISO* >> opytaj sa strakosa v poradni, podla toho co viem, nebol som tam, tak nemoze. Ale mozem sa mylit, som clovek omylny...

                                        Nabcdddd - Profil | So 15.7.2017 22:32:38

                                        Petr Dědek >> njn, mna by zaujimalo ako by sa k veci postavili nohsledi keby dosiel porusovat pravidla na ich revir, to by bolo kecov, ale ved Rebro je daleko, tam to nikoho neboli, tam nech si robi co chce, tu je superstar. Nechapem ako MM moze niekoho takeho nechat radit v poradni.