Přívlač na Ebru 1

Diskuse k rybářskému videu Přívlač na Ebru 1

Autor diskuse: Martin M. - Profil , 9.7.2017

NMISO* - Profil | So 15.7.2017 22:32:00

abcdddd >> a to sa nemože??

    NPetr Dědek - Profil | So 15.7.2017 22:28:43

    abcdddd >> Vyplněná karta je super výpověď o tom, jaký jsi rybář, to dá rozum. :-))

      NPetr Dědek - Profil | So 15.7.2017 22:27:52

      Strakoš.sumci >> Jen info, co používá na vláčku na candáty zde zmíněný Tomáš Rozsypal? Vlasec, nebo pletenku? Odpověď znám, jen se opravdu sem tam zkus zamyslet nad tím, co zde píšeš.

        Nabcdddd - Profil | So 15.7.2017 22:21:59

        Petr Dědek >> aj mlcanie je odpoved, kolkokrat velavravnejsia ako tie jeho dristy o nevyplnenych kartach.

          NPetr Dědek - Profil | So 15.7.2017 22:18:39

          abcdddd >> Snad nečekáš, že ti odpoví? :-) Vždyť si všimni, že čeká jen chválu, nedokáže se ani zamyslet nad čímkoliv, co připomíná kritiku.

            NStrakoš.sumci - Profil | So 15.7.2017 22:09:30

            Radunak >> Děkuju:-). Snad to bude pro většinu koukatelné. Bohužel jsme měli na natáčení jen několik hodin. Udělali jsme podle mě maximum co v daný týden šlo. I když jsme se za bezvětří musely postarat i o naše klienty.

              NStrakoš.sumci - Profil | So 15.7.2017 21:57:28

              Bazalbub1922 >> Já si z lidí tohoto tipu nic nedělám:-) Živím se od 17 let ve službách. Lyžařské školy a půjčovny lyží a boardů. K tomu pak později Ebříčko. Poznal jsem za ty roky tolik lidí s různou povahou, že mě jen tak někdo nerozhodí. Děkuji za podporu:-) Budu se nadále snažit být nápomocen ne jen začínajícím rybářům. Pa Strakoš.

                NRadunak - Profil | So 15.7.2017 21:42:01

                Za mě pěkný a juknu rád na další. Drž se Pavle a díky za rady :-)

                  NBazalbub1922 - Profil | So 15.7.2017 21:28:48

                  Strakošu ser na ABCD, že se klidně pohádáme o hovně je celkem normální ale všimni si že někteří a jsou to furt ti samí jenom negace ať člověk udělá cokoliv...kdo nic nedělá nic nepokazí....Nejvíc to vystihuje jak tam hodíš toho candáta a víš jaké budou reakce, no prostě možeš za každou rybu mrsknutou rybu do vody na celém světě protože tě všichni sledují :-) těším se na další video...

                    Nabcdddd - Profil | So 15.7.2017 21:22:32

                    Strakoš.sumci >> lovis na rybu na Ebre alebo nie?

                      Naguirre - Profil | So 15.7.2017 21:14:53

                      Martin M. >>
                      Nespojitelna nie. Ak ale napisem, ze @pytel je pytliak a ozve sa @kadrnoska, ze @pytel je jeho kamarat a pozna sa s nim aj jeho rodinou, take oznacenie (pytliak) uz je sposobile naplnit skutkovu podstatu napr. ohovarania. Cize pozor na to, spojitelnost sa da preukazat spatne.

                        NMISO* - Profil | So 15.7.2017 20:43:33

                        okoun 55 >> to aj ja. vazne.

                          Nokoun 55 - Profil | So 15.7.2017 19:15:23

                          Strakoš.sumci >> Obdivuju tě že máš sílu reagovat na cinty.

                            Npoldeci - Profil | So 15.7.2017 19:10:47

                            Strakoš.sumci >> čítal si to vôbec pozorne,dával som ti dokonca aj tip na ďalšie video

                              NStrakoš.sumci - Profil | So 15.7.2017 18:57:01

                              Valuček >> Hola děkuji za názor.

                                Nsliver - Profil | So 15.7.2017 18:56:14

                                Valuček >> dyť on nic neprozradil, to je ebro. Na naší vodě by musel aj jinak stát na tu špicu. je to akční vyzivne podarene video s candatama na ebru, tak to vidím já.

                                  NValuček - Profil | So 15.7.2017 18:50:35

                                  Hoši, už dejte pokoj, video pěkný, pán komunikativní, pozitivní, že něco prozradí se nedá nic dělat - taková je doba a na tom je MRK založený. Ta doba, kdy člověk seděl na jakém úseku sám a většina kolegů chytala jak ponocní se už nevrátí.

                                    NStrakoš.sumci - Profil | So 15.7.2017 18:21:26

                                    poldeci >> Neměl jsem vás házet do jednoho pytle. Pročítat to zpětně nebudu. u abcddd to je děs ty přezdívky jsem si jist.

                                      Npoldeci - Profil | So 15.7.2017 18:15:48

                                      Strakoš.sumci >> nepreháňaš to!,kde som ťa urážal a ohováral?
                                      ak teda toto píšeš tak menuj konkrétne

                                        Nsmike - Profil | So 15.7.2017 18:15:35

                                        Twl, to jste se tady dohodli po soukromkach a rozjeli nejakou kampan na tohle video se zamerem zvyseni sledovanosti? :-))) Nebo ty dohady fakt myslite vazne?:-)