Přívlač na Ebru 1

Diskuse k rybářskému videu Přívlač na Ebru 1

Autor diskuse: Martin M. - Profil , 9.7.2017

Nsliver - Profil | So 15.7.2017 18:15:24

Strakoš.sumci >> asi jsem měl napsat, že moje řeč se tyka rad a videí o privlaci a vůbec lovu dravých ryb. Maťakovy ( vyborne ) videa o jiných rybach do toho nechci plest.
Hlubinny okoun je druh okouna potvrzeny ichtyology u nás.
Ebro je v pořádku, myslím, že ti ani nic takového nepsali. Jen jsi pojal příliš kategoricky třeba tu šňůru a další, co už jsem ti psal. Osobně chytám jen na silon a nekomentoval jsem tvůj zápal pro šňůry.
Já mám Rozsypaly taky rád i když je osobně neznám. To ale nic neměni na tom, že úseky Dyje, které zveřejnili s bohatými úlovky, jsou i díky nim dnes prazdne.
A nakonec, já tě nespinim, nikdo tě tu nespini.
Já to šmírování zazil na vlastni kuzi, jen na základě fotek a pár rad a komentu. Kdo chce pozná, kde chytas. Příliš to zlehcujes, štika candát, to není kapr nebo cejn.

    NStrakoš.sumci - Profil | So 15.7.2017 18:11:24

    sliver >> Já nic nepřeháním. Pouze odpovídám na tvé komentáře. Vím, že jsi zvyklí ve svých komentářích na to že proti strana zaleze do ulity. To se ti u mě, ale nepodaří. Tvoji kolegové mě tady sprostě uráželi a veřejně pomlouvali. Ani to mě neodradilo a budu si vždy stát za tím co jsem napsal. Strakoš.Ten který se nebojí ukázat svou tvář a identitu!!!!

      Nsliver - Profil | So 15.7.2017 17:54:18

      Strakoš.sumci >> počkej, to už prehanis. Musím si to trochu sesumirovat, ať v tom nemáme bordel. bohužel jsem na telefonu.

        NStrakoš.sumci - Profil | So 15.7.2017 17:33:07

        sliver >> Co máš na mysli pod výrazem hlubinný okoun netuším:-(. Martin Maťák natáčí veškerá svá videa pouze na svazových vodách. Až na jeden případ o kterém vím nikdy nikde k žádným invazím nedošlo. (nemůžu samo vědět všechny případy) Kde ale pak už co natáčet netuším. Já tady dostal za uši v komentáři od tebou zmiňovaného člověka, že chytám na přemnoženém Ebru. Tak, že i to je špatně:-(. V Č.R nic neukazovat ať tam není invaze!!!!!! Ukážu něco na Ebru. Reakce je - tam nachytá každý! Strakoš plácá blbosti umí hovno! Co se týče úlovků ve vlastní fotogalerii! Všichni tady víme, že rybářské úlovky se dají nafotit tak, aby nebylo vůbec vidět kde byla ryba ulovena. Nebo se dá fotka za lovcem vymazat a podobně. Podle tebe sekce tady na mrku můj lov je trapná. Podle tebe se nemá nikomu nic radit aby hlavně někdo jiný nechytil slušnou rybku. Tento postoj určitě zastávat nebudu. Píšeš, že já jsem toho moc nezažil:-). Píšeš, že jsem už asi dlouho na Ebru. Tak jen pro info. Já strávím na Ebru max 12 týdnů v roce. Jinak se motám po rybách v Č.R a v Rakousku. Tomáška znám osobně. Prodává v Brně na Kolišti. Je to super člověk. Vynikající rybář. Jeho bratra znám pouze od vidění a ze super článků. Nevím co tak strašného provedli na svazové Dyji. Každopádně já nikomu nedoporučuji určité místa v Č.R. Každému píši, že tuto cestu si musí vyšlapat sám. Soukromých zpráv a telefonátů ať poradím revír místo atd mi chodí mrak a nikdy jsem nikomu v tomto neporadil. Já kolem sebe nekopu.:-) Pouze nesouhlasím s názory pánů které jsi zmínil. Za prvé s jejich postojem ani tvým tady na mrku nesouhlasím. Za druhé neuznávám pisatele kteří se schovávají za přezdívku a nikdy je nikdo neviděl. Vy máte negativní pohled na mou osobu. Já mám určitý pohled na lidi kteří vše jen pošpiní v ničem neporadí každého se snaží zesměšnit.

          NMartin M. - Profil | So 15.7.2017 17:31:38

          Nevyplnene karty mi nevadi do okamziku, kdyz to zacne byt osobni a anonym si troufa rict to, co by jinak nerekl. To podle mne tento pripad jeste neni. Zajimal by mne ale pravnicky rozbor, jestli ma virtualni prezdivka jednoduse nespojitelna s konkretnim clovekem stejna prava jako skutecny clovek. Napr. co se tyka urazek a pomluv na jeji adresu apod.

            NMB - Profil | So 15.7.2017 16:46:03

            sliver >> natom něco bude

            Edit: myslím si že by si kluci u piva normálně pokecali a bylo by to v klidu....tady boohužel zkresluju ten psaný text

              Nsliver - Profil | So 15.7.2017 16:33:27

              Strakoš.sumci >> a podivej se do sumcariny, jak se chova člověk, který si rika sumcar a dokonce pořádá sumcarske závody. Ty jsi taky hlavně sumcar, nebo se pletu?

                Nsliver - Profil | So 15.7.2017 16:27:54

                Strakoš.sumci >> hele, a už si chytnul hlubinného okouna, že tu tak rozdavas rozumy? Jinak bych se chtěl zastat puldecaka a abecedy, oni ví o cem pisou, ty to nevíš a proto kopes. mrkkarta, fotky a videa z tebe ještě nedělají nadrybare. Asi jsi už moc dlouho na ebru, protože nevis, že fotky a konkrétní rady z domácích revírů jsou tady sledovány mnoha monitory. I trapný ML dokáže způsobit invazi. To máš jak s hribama na Nově. Pamatuješ na seriál bratrů Rozsypalu o Dyji? Pamatuješ dopad? Zazil jsi šmírování dalekohledem, sledování lodí, musel jsi pouštět ryby pod hladinou, aby nikdo přesně nevěděl, co jsi lapnul? Myslím, podle toho jak pises,že jsi toho ještě hodně nezazil.

                  NPiscicapus - Profil | So 15.7.2017 15:11:43

                  P!F >> vždyť ano, jde o skvělého gynekologa/rybáře, který studuje v Pána Boha...

                    NP!F - Profil | So 15.7.2017 15:00:57

                    Strakoš.sumci >> kto to je? Som si to prefikane dal okuknut guglom, našlo mi gynekológa a študenta teológie...

                      Npoldeci - Profil | So 15.7.2017 14:52:05

                      Strakoš.sumci >> hm,tak to my máme SK ekvivalent špičky Oriona 24, dík som v obraze....sa ho opytam na tie ostrieže,on ich má rád

                        NStrakoš.sumci - Profil | So 15.7.2017 14:42:28

                        abcdddd >> Mě živí Ebro ne to kolik WFT prodá za rok prutů. E-shop ani žádnou rybářskou prodejnu nevlastním.Kdyby bylo v mém zájmu pouze propagovat Ebro, nebudu trávit svůj čas v poradně tady na mrku, jak má Pepča napnout trhačku a podobně. Několik let po sobě jsem přednášel na veletrhu v Praze. O Ebru byla přednáška pouze jedna. Jinak se zaměřuji na rybolovné techniky atd. Veřejně dávám k dispozici své telefonní číslo, aby mi mohli začínající rybaříci zavolat a já jim mohl poradit. Kdyby mi šlo pouze o záměr zaplnit kemp, tak píši pouze články do časopisů a točím videa na youtube.

                          Nabcdddd - Profil | So 15.7.2017 14:34:11

                          Strakoš.sumci >> ty to robis zistne, mas na to svoj dovod, ja nebudem nadobudnute poznatky sirit verejne. Ako som byval pisal, to je pre uzky okruh kamaratov. Mna to nezivi ako teba...

                            Nabcdddd - Profil | So 15.7.2017 14:32:28

                            Strakoš.sumci >> jedine co ma vytaca je tvoj postoj, ze nazor moze mat iba ten kto ma vyplnenu kartu, vis houno co ma Vilo pochytane, nepotrebuje sem ebat kazdu supinu co chyti a jeho postoj plne chapem, respektujem a podporujem. Tento rybarsky exhibicionizmus je zhubny, potom dotycni placu, ze im na fleky/reviry lezie stale viac a viac ludi. Maj kemp, rob co ta bavi, ja som ti uz minule pisal, ze v tomto smere ti fandim, akurat sa k ludom nechovaj ako ku kktom ak maju iny nazor ako ty a nedajboze nemaju vyplnenu kartu a pat dvojok v muj lov za sezonu. V istom smere ta aj obdivujem, klobuk dole, ze mas nervy na tych "klientov" co ti tam chodia, ja by som to nevydrzal ani tyzden, zhnusilo by mi to rybacku. Premna je to hobby, nic menej nic viac.

                              NStrakoš.sumci - Profil | So 15.7.2017 14:30:00

                              backlead >> Hola. Věř tomu, že se zlomit nenechám. Urážky ani jiné zbabělosti na základě toho že už druhá strana nemá adekvátní argument nejsou pro mě důvodem, aby jsem se na mrk vykašlal. I když víme, že to je právě záměrem tebou zmiňovaných rejpalů a pomlouvačů. Kdyby tady zůstali pouze lidičky tohoto ražení, doštěkali by se na konec i mezi sebou Tito rejpalové by pak přešli například do fotbalových diskuzí nebo někde jinde, kde by mohli na dále vyvolávat šarvátky. Děkuji za tvou podporu. Do soukromých zpráv a na messenger mi chodí hromada zpráviček podobného tipu. Bohužel málo kdo má koule, to sem napsat veřejně. Za posledních pár dní jsem mluvil i s mnoha rybáři kteří umí moooc. Ti ptali se mě jestli mi to stojí za to? Má odpověď je, že stojí :-). Pa Strakoš.

                                NStrakoš.sumci - Profil | So 15.7.2017 14:16:53

                                abcdddd >> Mám tomu rozumět tak, že když někdo tedy napíše dotaz tak je potřeba ho odradit. Nebo rovnou ponížit, zesměšnit? Hlavně ne poradit? Co to je za strašný názor!!!!!!!

                                  NStrakoš.sumci - Profil | So 15.7.2017 14:12:35

                                  poldeci >> Michal Tichý. Například.

                                    NStrakoš.sumci - Profil | So 15.7.2017 14:10:09

                                    abcdddd >> No urážet umíš luxusně!!!! Kde se v tobě bere taková zlost. Kemp a veletrh jsem zmínil, protože jsou to hlavní místa, kde rybáře nejčastěji potkávám. Na tom nevidím nic divného. To, že mám kladné zkušenosti s vybavením firmy WFT a chytám na něj hromady let bez toho aniž by mě zklamalo je přece dostatečný argument k tomu aby jsem ho na základě těchto aspektů doporučoval. Martina Maťáka sponzoruje stejná firma jako mě. Taky ho za to budeš urážet?
                                    Co se týče poradny v sumcařině, tak se naštěstí nemaže. Každý se může podívat, že tvé tvrzení o tom, že doporučuji pouze firmy které mám na tričku je lež! Je pravdou, že když se mě někdo zeptá na například na prut který jsem v ruce neměl napíši, že nemohu bohužel poradit:-(. Nikdy na základě této otázky nedoporučím zboží svého sponzora. Navijáky na sumce vždy doporučuji od 4 značek, protože je mám ozkoušené!!!!! Šňůru běžně doporučuji tufline nebo giga fish!!! Ani jedna z těchto firem mě nesponzoruje!!! Hačky doporučuji Ownery a kupuji si je v krámu!!! Lžeš tady veřejně, jako když tiskne. Urážíš mě na základě toho, že jsem si našel práci v tom co mě baví a tím pádem mohu hodně času trávit u vody a na základě toho jsem schopen pochytat nějaké ty rybky a nabrat tak i nějaké ty zkušenosti. Dovolil jsem si tady veřejně napsat, že radit by měly osoby které v rybařině mají výsledky a tebe to přivádí až k agresivnímu postoji. Nevím proč tě to tak vytáčí.

                                      Nabcdddd - Profil | So 15.7.2017 14:03:05

                                      backlead >> 😢 Hrozne si ma teraz znicil, jeden velky klasik mrku svojho casu prehlasil, ze ucit ludi chytat ryby je blbost... skus sa nad tym zamysliet.