Přívlač na Ebru 1

Diskuse k rybářskému videu Přívlač na Ebru 1

Autor diskuse: Martin M. - Profil , 9.7.2017

poldeci - Profil | So 15.7.2017 14:02:49

Strakoš.sumci >> kto je tá Česká prívlačová špička,pýtam sa preto,že nemám šajnu ani o tej Slovenskej...sú to tí čo točia videá,píšu ploché články do časopisov?

    backlead - Profil | So 15.7.2017 13:58:36

    abcdddd >> 1) Přesně o tobě jsem psal, akorát bez urážek, je vidět, že ses tam našel... tudíž jsi zřejmě o něco menší blb než jsem předpokládal 2) Napiš konečně něco přínosného a neser se neustále do ostatních, děkuji.

    Na hrubý pytle hrubá záplata, to byla první a poslední rekce na tebe.

      abcdddd - Profil | So 15.7.2017 13:46:43

      backlead >> ako to ze nemas vyplnenu kartu? Snad to prehliadne nakolko mu lezes do prdele.

        backlead - Profil | So 15.7.2017 13:40:53

        Strakoš.sumci >> Nenech se zlomit přihlouplými názory! Na rozdíl od jiných, jejichž jediným přínosem do zdejších diskuzí je zesměšňování a vysmívání se druhým, oceňuji Tvoji ochotu a snahu druhým poradit a obětovat zde spoustu svého volného času. Být tady takových přispěvatelů jako níže, tak už tady nikdo raději nechodí. Nic nenatočili, nikomu v životě neporadili, z jejich škodolibých příspěvků je člověku na blití a jediné co umějí je vyrypovat, kritizovat a zasírat vlákna, která byl do doby jejich návštěvy ke čtení.

        Přeji hodně úspěchů a těším se na další videa.

          abcdddd - Profil | So 15.7.2017 12:39:39

          Strakoš.sumci >> Ale prosim ta, aby si sa z toho neposral, vedz, ze travit tolko casu ako ty na rybach tak ta tu kazdy druhy prechyta ako maleho chlapca. Ty a tvoj kemp, tu posobis ako panacik, radis len to co do teba natlacil sponzor a mas kurva daleko od akejkolvek nestrannosti. To ci ma resp nema vyplnenu kartu je irelevantne. Kludne rozdavaj svoje tel cislo na pockanie, vedz vsak, ze poniektori maju radi sukromie a anonymitu, to im vsak neubera pravo mat vlastny nazor, skus to respektovat. Tebe ked dojdu argumenty tak lezies ludom do karty, bozechran ked tam nemaju vyplnene aj cislo topanok a velkost penisu. Nebud smiesny... vsetci odbornici su len v tvojom kempe a my ostatni sme hovna. Hlavne ty si obrovska kapacita, pytliak...

            Strakoš.sumci - Profil | So 15.7.2017 12:20:03

            abcdddd >> Myslím když má někdo zájem zasahovat do diskuzí a přesvědčovat veřejnost o tom, že jeho názor je ten správný. Měl by by to dokladovat fotografiemi úlovků. Po případě by bylo nejlepší kdyby svůj názor a zkušenost podpořil nějakým byť krátkým videem. Vyplněná karta - Jméno, profilová fotka atd jsou pro mou osobu a myslím že i pro převážnou část návštěvníků tohoto webu potvrzením toho, že pisatel je člověk který se neschovává a stojí si za svým názorem. Již v předchozích komentářích jsem upozornil na to, že velká část odborníkův v různých rybolovných technikách na mrk do diskuzí nechodí a to z toho důvodu, že nemají trpělivost se hádat s pisateli bez identity. Věř, že za ty roky co jsem součástí rybářských veletrhů, znám převážnou část špičkových rybářů, kteří mají neuvěřitelné znalosti a výsledky. O top rybářích kteří navštěvují náš kemp ani nemluvím. Bohužel převážná část těchto odborníků na mrk již nechodí:-(!!!

              abcdddd - Profil | So 15.7.2017 11:49:13

              poldeci >> nemas pravo na nazor, akokolvek logicky, podlozeny skusenostami pokial nemas vyplnenu kartu. :)

                boyscout - Profil | So 15.7.2017 11:26:13

                Stroft >> to je snad dobře ne? Víc reakcí, víc kliknutí na odkaz, víc shlédnutí reklamy = spokojenost na všech stranách. :-)

                  Stroft - Profil | So 15.7.2017 11:03:27

                  Strakoš.sumci >> Jedno "úderné" video a 350 reakcí:-( Přesně takto na Ebru chytáme a úspěšně, jiné techniky zklamaly. Jen pokud příliš nefouká, jdeme s gramáži trošku níže. Super video, děkuji.

                    Pedro1 - Profil | So 15.7.2017 10:28:15

                    Chytat dravce (normální velikost,nebavim se o 10 cm okounech) na gumu s vlascem bez problémů jde.Jak píše Řízek,chytat se dá se vším.
                    Je to ovšem podobné,jako si ho honit levou rukou pod pravým kolenem.

                      MISO* - Profil | So 15.7.2017 9:16:01

                      MB >> harpunovat keporkaky??? snura, ci onanofil? ;-))))

                        MB - Profil | So 15.7.2017 9:13:49

                        MISO* >> a půjdeme ještě dál....nic se neboj :c)

                          MISO* - Profil | So 15.7.2017 8:54:39

                          takze od zubacov sme sa dostali az k marlinom, pekna diskusia ;-))

                            poldeci - Profil | So 15.7.2017 8:33:26

                            Martin M. >> bezpečnosť má veľký význam,šnúra reže prsty behom ohamihu,prieťažnosť ti dovolí aby si vôbec takú veľkú rybu zdolal,pri šnúre sa tá možnosť násobne stráca-najskorej dolámeš vercajch hneď po zábere,obrovský rozdiel v oteruvzdornosti,,,sorry ale na ďalšie vypisovanie neviem dokázať svoje znalosti nevyplnenou kartou ))))/VTF?/

                            strekoš... z tvojích znalostí si veľmi dlho budem pamatať,že na 10-15m sa vlasec naťahuje a je problem so zásekom-do tvojej karty som napriek tomu nenazrel )

                              boyscout - Profil | So 15.7.2017 8:12:16

                              Martin M. >> protože vlasec má daleko víc výhod než nevýhod. A co se týká zdolávání, tak už se vůbec není o čem bavit. Zrovna merlin na pletenku by pravděpodobně znamenal zlomený prut už při záběru :-)

                                Martin M. - Profil | So 15.7.2017 7:26:20

                                poldeci >> mne by ten duvod stejne zajimal - treba kvuli bezpecnosti lovce s prutem, aby mu tech 500kg ve vyskoku neutrhlo ruce?

                                  Strakoš.sumci - Profil | So 15.7.2017 7:22:13

                                  MB >> uf:-)))

                                    MB - Profil | So 15.7.2017 7:20:20

                                    Strakoš.sumci >> no proto :))))))

                                      Strakoš.sumci - Profil | So 15.7.2017 6:44:52

                                      MB >> ty kravo ted jsem si nabehl:-) sorac okounobijce:-)!

                                        MB - Profil | So 15.7.2017 6:40:55

                                        Strakoš.sumci >> a já jako nic?

                                        Jak chceš :)

                                        A nazdar