Přívlač na Ebru 1

Diskuse k rybářskému videu Přívlač na Ebru 1

Autor diskuse: Martin M. - Profil , 9.7.2017

Npoldeci - Profil | Pá 14.7.2017 13:06:43

murphyy >> potreboval si niekedy percentuálne vyjadrenie prieťažnosti silónu na 100m pri kritickom momente? ))....ja nie,zasekávam možno tak silou okolo pol kila, tak tá hraničná prieťažnosť mi je u prdele keď má nejaká 0,25 nosnosť 8,5kg/dajme tomu/ to znamená,že ak to 16 násobne menej zaťažím tak tá prieťažnosť na krátku vzdialenosť bude o,ooprd
..samozrejme silón záber utlmí ale nikdy nie tak aby som s ním nedokázal normálne zachytať a zvlášť nie z člna rovno pod nohami

    Nmurphyy - Profil | Pá 14.7.2017 12:48:26

    poldeci >> presne tak jak si povedal, silon, snura, alebo kombinacia, aka teda veda? :) to je vsetko

      Npoldeci - Profil | Pá 14.7.2017 12:41:51

      MISO* >> nemožem to čítať)

        NMISO* - Profil | Pá 14.7.2017 12:40:44

        poldeci >> jakymudry jakymudry

          Npoldeci - Profil | Pá 14.7.2017 12:39:03

          prestante vypisovať neskutočné hlúposti o prieťažnosti silónu,hlavne pri vláčke!....áno záber je inak cítiť hlavne v kombinácii s "fídrovým prútom" ,z tohto sa potom robí zlý názor

          celé roky kombinujem silon alebo šnúru pri chytaní a nikdy z toho nerobím žiadnu vedu

            NMISO* - Profil | Pá 14.7.2017 12:32:28

            P!F >> nahodis 40cinu 80m? ci ako??

              NP!F - Profil | Pá 14.7.2017 12:28:00

              čolkař,zloch >> kolko cca sa dokaze natiahnut 0,40 monofil? Vzdy ked som to trhal na cca 80tich metroch, mal som pocit ze slapem do mexika.

                NStrakoš.sumci - Profil | Pá 14.7.2017 12:24:56

                čolkař,zloch >> dekuji za odborny nazor!!!!

                  NStrakoš.sumci - Profil | Pá 14.7.2017 11:04:03

                  Alabalik >> co se tyce basse doporucuji mesic kveten. Candose na woblery chytaji nasi kluci po setmeni na pritoku potoku do prehrady. Cilene tedy lovi mensi sumiky ale candati jim pri tom berou taky super. Ja chytam na woblery candaty na proudnych usecich rek. V jezech a podobne. Na stojatych vodach pouzivam woblery pouze na troling.

                    NAlabalik - Profil | Pá 14.7.2017 10:37:32

                    Autora bych se rád zeptal, zda jsou nějaké situace (Ebro, ČR), kdy je podle jeho zkušenosti lepší na candoše použít woblery? A ještě, kdy je nejlepší roční doba nebo vůbec podmínky pro lov blackbasse. Předem díky. Hodnocení videa si odpustím, nemám s Ebrem žádnou zkušenost. Jen pokud jde okouny, pokud aktivně loví na mělčině, tak je jen tak něco nezažene. A pokud okyše rybář vytáhne z 10 m hloubky a 20 m dálky, tak bych také moc nevěřil tomu, že se vrátí rychle ke kolegům a vše rozkecá. Na malé tůňce možná... Mimochodem, doufám, že se brzy neobjeví v obchodech značkový kyblík na potencionální žalobníčky:-)

                      Nčolkař,zloch - Profil | Pá 14.7.2017 10:26:34

                      boyscout >> to není jen tradiční názor,ale otestovaná skutečnost-špičkové monofily mají průtažnost(EL) kolem 11%,špičkové pletenky kolem 3%.
                      Mluvím o průtažnosti před trvalou deformací průměru a délky(pak jsou ty hodnoty úplně jinde) nebo přetržením.
                      Pokud nevěříš,mohu ti k tomu do e-mailu poslat i grafy.

                        Nboyscout - Profil | Čt 13.7.2017 22:08:55

                        Líbí se mi opakování toho tradičního názoru ,že vlasec se vždy strašně natáhne (dokonce už na 10-15m). Přitom je tady na MRK-u video od MM kde je vidět že když potáhne na 80m vlascem, tak je ten záběr úplně v pohodě vidět na špičce feederu. Dokonce je tam vidět srovnání s pletenkou :-)

                          NŘízek 5,125 - Profil | Čt 13.7.2017 21:41:14

                          doktor multiplikator >> j.sladkay - 13.7.2017 19:45:29 >> celý se chvěji:-)

                            Nabcdddd - Profil | Čt 13.7.2017 20:35:02

                            P!F >> ty si si vypestoval dokonalu zavistlost :)

                              NP!F - Profil | Čt 13.7.2017 20:01:16

                              doktor multiplikator >> j.sladkay - 13.7.2017 19:45:29 >> zavidis,ze mi zavidi ako fasacky viem zavidiet?

                                Nj.sladkay - Profil | Čt 13.7.2017 19:45:29

                                Řízek 5,125 >> ty si chuj :))))))))

                                  NRAJA - Profil | Čt 13.7.2017 19:40:06

                                  abcdddd >> To bude určite nejaka kapacita:-)

                                    Nabcdddd - Profil | Čt 13.7.2017 10:13:05

                                    hivi >> ok, prevadzkovatel mrtveho eshopu. Dik Ivo!

                                      Nhivi - Profil | Čt 13.7.2017 9:41:00

                                      abcdddd - 13.7.2017 8:52:41 >Dušan tento...http://humminbird.sk/kontakt-s195.html

                                        Nabcdddd - Profil | Čt 13.7.2017 8:52:41

                                        poldeci >> kto do rici je Fero Kufer? nieco ako Stano Rafaj? Legenda?