Přívlač na Ebru 1

Diskuse k rybářskému videu Přívlač na Ebru 1

Autor diskuse: Martin M. - Profil , 9.7.2017

NOreh - Profil | Čt 13.7.2017 8:11:34

Strakoš.sumci >> spravne pises. a na Z.Sirave tak chytame stale :)

    NŘízek 5,125 - Profil | Čt 13.7.2017 0:00:20

    P!F >> závidět chvejivku, hmm, uznale hmm, to je už dost hustej level!

      Npoldeci - Profil | St 12.7.2017 23:24:55

      P!F - 12.7.2017 23:13:10 >nech si chytaju na co chcu aj ked nefuka ,,,si videl tie fotky,nič moc ))

        NP!F - Profil | St 12.7.2017 23:13:10

        poldeci >> akoze vo vetre a pod, cumiet na spicu chvejivky nachyta ryby. Akurat ze ja to mozem ebat trapit sa feedrom. Zaber asi citit bude, problem bude citit dno. Nikdy som tam nebol, ale ze vraj tam fuci imrvere, tym padom fero s kufrom a jeho detmi nebude podstatny.

          Npoldeci - Profil | St 12.7.2017 23:05:02

          P!F >> tými udicami dnes nikto nechytá,teda z môjho okolia určite nie...strakoš by zas mal dojsť navštíviť Slovensko aby zistil čo je nové )) ...fero kufer má už určite odvtedy bradaté deti

            NMISO* - Profil | St 12.7.2017 22:57:27

            P!F >> suhlas, som na tom podobne

              NP!F - Profil | St 12.7.2017 22:55:15

              Strakoš.sumci >> to ja by som sa, celkom rad, ale cez internet to nejde. Da sa to krasne testnut v reale s prutmi, viac menej ako priklad - ty si zoberies do ruky gumenu hadicu, ja roxor a niekto nam po tom poklepe... jasne, ze priklad je extrem, ale chytal som aj aj a pri chvejivke to je trochu ako feeder. Nebavim sa o ucinnosti, netvrdim, ze nachytam viac s klasikou, len pocitovo. Chytam ako ma to bavi, vysledky vacsinou moc neriesim.

                NStrakoš.sumci - Profil | St 12.7.2017 22:44:50

                P!F >> kopanec samo cejtim perfektne. Prit se stebou o tom ktery prut komu vice sedi vazne nechci. Pekny vecer.

                  NP!F - Profil | St 12.7.2017 22:37:50

                  Strakoš.sumci >> je mi celkom jedno, ci chytim 10 alebo 30 zubacov za den. Ked mam cumiet na spicu, dovleciem si so sebou 15kg zamrazenych belic a prefeedrujem vas vsetkych. Akurat by ma to nebavilo. Najlepsia vec na chytani zubacov je zaber. Nechcem ho vidiet. Chcem ho citit. Jasne, asi to citis aj cez ten bazmek s feedr spicou, ale je to ako sukat s gumou.

                    Nsliver - Profil | St 12.7.2017 21:37:50

                    Dalas >> musí tam být.

                      NStrakoš.sumci - Profil | St 12.7.2017 20:32:44

                      P!F >> ty tele ja preci rychle pruty chytam taky jen u gum mam radeji drop shot:-). To ze dvou duvodu ktere jsem popsal. Kdyz jsem byl pred mnoha lety na Z. Sirave tak drop shoty u nas jeste nikdo neznal. Fero Kufer mel do rychleho prutu na konci vlepenou mekou spicku. A mastil candata za candatem jen jsem cucel:-)

                        NP!F - Profil | St 12.7.2017 20:24:01

                        Strakoš.sumci >> kua ja by som tou chvejivkou chytal 5 minut a rozkusem ju, by som sa citil ako feedrar. Robi to zo mma zakomlexovaneho zavistlivca?

                        ☺☺☺

                          NĎóba - Profil | St 12.7.2017 20:00:30

                          Strakoš.sumci >> už se těším na 2 jen tak dál!!!!

                            NStrakoš.sumci - Profil | St 12.7.2017 19:48:42

                            Ďóba >> dekuju za podporu:-)

                              NĎóba - Profil | St 12.7.2017 19:43:20

                              super video , pán je hodně našlápnutý , dost jsem se dozvěděl dávám za 1
                              a že má pán Topové vybavení je přece super , taky mají řemeslníci profi nářadí na práci , a ti co tady píšou že ne jsou zakomplexovaní závistivci

                                Nnovaroma01 - Profil | St 12.7.2017 19:13:57

                                Strakoš.sumci >> OK.Dík

                                  NStrakoš.sumci - Profil | St 12.7.2017 19:09:49

                                  novaroma01 >> myslim ze muzes jen na na vesla lodicku max 2 metry ale nejsem si uplne jistej

                                    Nkubas. - Profil | St 12.7.2017 19:09:48

                                    afjee >> Záběr? Brzdi :-))).

                                      NMB - Profil | St 12.7.2017 18:42:10

                                      Pedro1 >> nechám se doučit....vyberu mladé pokladničku a dojedu na školení

                                      za slevu předem děkuji

                                        Nnovaroma01 - Profil | St 12.7.2017 18:13:33

                                        Strakoš.sumci >> A gumák s el.motorem?