Přívlač na Ebru 1

Diskuse k rybářskému videu Přívlač na Ebru 1

Autor diskuse: Martin M. - Profil , 9.7.2017

NPedro1 - Profil | St 12.7.2017 18:13:08

MB >> Normálně,preklopis a sekas.Po klepanci od normální ryby na volný šňůře je času relativně dost.
Chce to mít dobře položenou levou ruku na navi,abys to udělal rychle.

    NMB - Profil | St 12.7.2017 17:53:44

    afjee >> a jak s tím sekneš?

      Nafjee - Profil | St 12.7.2017 17:46:39

      MB >> Na větší hloubce, když nechceš, aby sis nástrahu zbytečně přitáhl po zaklapnutí překlapěče k sobě, tak stačí šňůru nechat odvíjet mezi prsty a máš ji tak pěkně napnutou a záběr cítíš snad ještě líp.

        NStrakoš.sumci - Profil | St 12.7.2017 17:14:37

        novaroma01 >> ano ale zakaz lode s motorem tak pozor

          NMB - Profil | St 12.7.2017 16:57:16

          Dalas >> to jsem hádal a měl jsem kliku...bylo to padesát na padesát....

          fčíl už bych to neuhodl

            Nnovaroma01 - Profil | St 12.7.2017 16:50:09

            Strakoš.sumci >> To se nepovedlo,tak ještě jednou.Platí povolenka co je na přehradu i na řeku nad jezem?Děkuji.

              Nnovaroma01 - Profil | St 12.7.2017 16:48:38

              Strakoš.sumci >>

                Nnovaroma01 - Profil | St 12.7.2017 16:47:15

                Dalas >> Nebyl to bar ve kterém prodávala Štefanova,"Pištova" paní?Ten to měl tak olepené fotkama,co se jen tak nevidí.

                  Nčolkař,zloch - Profil | St 12.7.2017 16:44:01

                  Dalas >> když jsem byl poprvé na Rancho Rio Ebro v r. 1993,viděl jsem na nástěnce u baru Céčka přes metr,ale nikdo z nás z x let co jsme tam byli neudělal 90+

                    NP!F - Profil | St 12.7.2017 16:12:34

                    Dalas >> sa nam tie priehrady zacinaju mixovat. Ze vraj pod tou padskou je narvatych imrvere sialene stado nemcov, cez zimu este viac.

                      NStrakoš.sumci - Profil | St 12.7.2017 16:12:07

                      Dalas >> ano od splavu dolu po Meqinenzu je to prehrada.

                        NP!F - Profil | St 12.7.2017 16:11:12

                        Dalas >> ja netusim, co je tentonc eskatron... taka normalna mala rieka to vyzera na vlackarskych videach.

                          NDalas - Profil | St 12.7.2017 16:10:51

                          P!F >> no právě, já to mám taky tak..

                            NDalas - Profil | St 12.7.2017 16:10:01

                            P!F >> aha, to bylo na Paju, pardon

                              NP!F - Profil | St 12.7.2017 16:09:57

                              Dalas >> kuwa na co mam vlastnu lodku, aby som si poziciaval inu?

                                NDalas - Profil | St 12.7.2017 16:09:17

                                P!F >> záleží čemu kdo říká na řece- nad Eskatrónem ne

                                  NStrakoš.sumci - Profil | St 12.7.2017 16:09:08

                                  P!F >> byl v oblasti mestecka Qvinto. ( myslim ze se to tak pise)Na sumce pecka:-).

                                    NDalas - Profil | St 12.7.2017 16:07:52

                                    P!F >> šak sů takové ty potfory- jak to moc hučí a letí luftem..

                                      NP!F - Profil | St 12.7.2017 16:06:48

                                      Strakoš.sumci >> Na rieke nad priehradou si niekedy bol kuknut?

                                        NDalas - Profil | St 12.7.2017 16:06:32

                                        proto zbytečná hysterie ze šáhnutí na cadátka suchou rukou, candoš se množí jak v Austrálii králíci- když má podmínky..