Přívlač na Ebru 1

Diskuse k rybářskému videu Přívlač na Ebru 1

Autor diskuse: Martin M. - Profil , 9.7.2017

NP!F - Profil | St 12.7.2017 16:06:14

Dalas >> nebol, kuefsky daleko to je.

    NDalas - Profil | St 12.7.2017 16:04:32

    Strakoš.sumci >> ..candatku..))

      NStrakoš.sumci - Profil | St 12.7.2017 16:04:02

      P!F >> stiky ktere byly puvodnim druhem v prehrade vybily kompletne.

        NDalas - Profil | St 12.7.2017 16:03:06

        P!F >> PiF ko a ty si tam nikdy nebol ? (kto tam nebol, ako by nebol..- Netipa..))

          NStrakoš.sumci - Profil | St 12.7.2017 16:03:05

          Dalas >> jeste jeden poznatek:-) je to dva roky myslim co se Hrouzek vsadil s Bedynkou kdo vyvlaci vic candatu. Zavod trval dva dny. Chytli 146 candatu. A prtata vtom moc nebyly. Ryb je na prehrade stale dost:-).

            NP!F - Profil | St 12.7.2017 16:01:36

            Dalas >> To je pre mna absolutna zahada, ze ako je mozne to kvantum zubacov a ostriezov pri tych sumcoch, cakal by som, ze ich vyzeru ako prve.

              NStrakoš.sumci - Profil | St 12.7.2017 15:59:52

              Dalas >> bez komentare:-)))))

                NDalas - Profil | St 12.7.2017 15:57:40

                Strakoš.sumci >> věřím- šup ho tam zpátky- s hákem) furt jakýsi prcgumky a třpytky pojebaný)

                  NDalas - Profil | St 12.7.2017 15:56:20

                  P!F >> přesto je to podle mne zlomek toho, co musí požrat ta mega armáda sumců.. a pořád je tam ryb jak maku, neskutečná voda..

                    NStrakoš.sumci - Profil | St 12.7.2017 15:54:36

                    Dalas >> neni nic neobvikleho ze chytime candata kolem 35 cm a ma na sobe sramy od zubu velikeho candose. V prehrade je jich zajiste dost, jen prijit na to jak tyto krasavce lovit.

                      NDalas - Profil | St 12.7.2017 15:53:52

                      P!F >> věřím, strašně strašně se tam masí, party tam jezdí pro maso jak do Norska a berou se i uplný mrdky..

                        NP!F - Profil | St 12.7.2017 15:50:13

                        Dalas >> Co mam info od kamarata co tam chodil na ryby medzi prvymi, tak na zaciatku tam bolo zubacov 90+ ako hnoja. V dobe 25 rokov dozadu...

                          NDalas - Profil | St 12.7.2017 15:24:24

                          MB >> eště si přece skoro dycky poznal karasa. kapr je ten co má ty šupiny enom sem tam

                            NDalas - Profil | St 12.7.2017 15:21:52

                            sliver >> taky jsem se divil, že tam jako že nejsou pořádní candoši, ale v jednom baru v Mequinenze (nevim už ve kterém) visí fotky, že mi spadla brada až na zem..

                              NKnapík - Profil | St 12.7.2017 11:54:36

                              WsaW >> přesně tak, ty statistiky úlovků dravců se musí nějak nadsadit a dravý kapr je tou nejsnazší cestou.

                                NStrakoš.sumci - Profil | St 12.7.2017 11:08:07

                                Strakoš.sumci >> :-))))

                                  NStrakoš.sumci - Profil | St 12.7.2017 11:07:57

                                  WsaW >> do toho tady radeji zasahovat nebudeme. Dostal bych zase za usi:-)

                                    NMB - Profil | St 12.7.2017 11:05:11

                                    Strakoš.sumci >> já taky sice je to už mnoho let nazad ale....v tom případě je to kapr dravý masožravý a patří to skupiny dravec

                                    :)

                                      NWsaW - Profil | St 12.7.2017 11:04:50

                                      Strakoš.sumci >> Tak to znamená, že kapr chycený na rybku je dravec? A co kapři chycení na vláčku? To jsou taky dravci? :-D Nebude to dělat ve statistikách bordel, pokud se bude počítat takto ulovený kapr mezi dravé ryby :-D.

                                        NStrakoš.sumci - Profil | St 12.7.2017 10:56:05

                                        MB >> ja mam kapry chycene i na mrtvou ouklejku:-)))