Přívlač na Ebru 1

Diskuse k rybářskému videu Přívlač na Ebru 1

Autor diskuse: Martin M. - Profil , 9.7.2017

MB - Profil | St 12.7.2017 10:25:00

P!F >> tak jako když chytnu rybu na rybičku je to dravec...když na cokoli jiného je to kapř nebo bělica

    P!F - Profil | St 12.7.2017 10:02:19

    MB >> poznas kapř a plevel, to staci. Nekomplikuj to.

      MB - Profil | St 12.7.2017 9:58:27

      Dalas >> a co jako...vím že to je dravec, pak poznám kapra a všecko ostatní je bělica...

        Strakoš.sumci - Profil | Út 11.7.2017 20:56:23

        Ridim ze Slap smer Sumperk casta 4,5 hodiny tak uz mi to asi nemysli.

          Strakoš.sumci - Profil | Út 11.7.2017 20:54:14

          sliver >> I tak nechapu:-(

            sliver - Profil | Út 11.7.2017 20:46:24

            Strakoš.sumci >> najed myší na svuj nick u mého příspěvku a uvidíš, na co ti odpovidam.

              Strakoš.sumci - Profil | Út 11.7.2017 20:43:17

              sliver >> nechapu:-(

                sliver - Profil | Út 11.7.2017 20:41:31

                Strakoš.sumci >> a ty taky nepises teď o videu, tak netoč.

                  sliver - Profil | Út 11.7.2017 20:38:41

                  Strakoš.sumci >> já nepsal o videu. to jsme si nerozuměli.

                    Strakoš.sumci - Profil | Út 11.7.2017 20:34:28

                    sliver >> no to natocit myslis ze by to bylo pro divaka atraktivni? Dnes bez ryby tak priste na videnou? Jeste jak ve vode premnozene sumcem a plne candatu a okounu lovit tak aby mi zabral zrovna trofejni candat nez jiny dravec? Myslim ze je to vcelku nerealne:-(! Ale muzes poradit budu rad. Jak to provest pri lovu kapra a sumce to vim ale u candata fakt netusim:-(

                      sliver - Profil | Út 11.7.2017 20:30:44

                      Strakoš.sumci >> jo muzu. Ty fotky už tu většinou byly při me minule registraci. fotim jen ryby s prutem na zemi. až budu na pc.

                        sliver - Profil | Út 11.7.2017 20:28:20

                        Strakoš.sumci >> já to mám jinak. Drave ryby nemusím tahat jak na běžícím páse, na to mám třeba ostré. Když vím, že tam kde jsem, jsou velcí dravci, zkouším jen ty velké. Když nechytnu, nevadí, chytnu příště.

                          Strakoš.sumci - Profil | Út 11.7.2017 20:21:22

                          sliver >> kdyz ja mam spatneho fotografa muzes mi ukazat u svych ulovku jak dobre rybu nafotit! Budu vdecny za inspiraci.

                            Strakoš.sumci - Profil | Út 11.7.2017 20:19:00

                            sliver >> Urcite se uz lapnul. Jen u nas mel Tichacek nej candata 96 cm na gumu:-( 100 cm bohuzel ne:-(. Nemyslim si ale ze je podstatou zahranicni nebo tuzemske rybacky candat 100 cm. Podle me smyslem rybolovu je zazit rybacku v tom ze to super bere. Pritom vytahnout nejakou tu rybku solidnejsi velikosti. Trofejni ryba je fajn ale dulezitejsi je podle me si pekne zarybarit!

                              S&F - pescador - Profil | Út 11.7.2017 20:13:02

                              Strakoš.sumci >> Děkuju za objasnění nových alternativ lovu přívlačí.Člověk se opravdu učí celičký život .........

                                sliver - Profil | Út 11.7.2017 20:09:44

                                Strakoš.sumci >> jakože už tam někdo lapnul aspoň metrového ?

                                  sliver - Profil | Út 11.7.2017 20:08:19

                                  Strakoš.sumci >> když máš napicu fotografa, tak se nediv. Šel jsi ten den po štikách na svazovce ?

                                    Strakoš.sumci - Profil | Út 11.7.2017 20:07:01

                                    S&F - pescador >> v nasledujicim videu asi cislo tri budu zavodit malinkej zavodek s Hrouzkem. On bude vyklepavat dno ceburaskou a ja jigovou hlavou. Metoda lovu naprosto stejna. Pa

                                      S&F - pescador - Profil | Út 11.7.2017 20:01:44

                                      Strakoš.sumci >> A hle ..... ,že větší candáti :-) Víš co je zajímavé ? Že hnedka na té velké úvodní fotce co je ,,Hrouzek" je guma na čeburašce a s tou tak nějak mlátit dno s provozováním propagovaného stylu co je na videu moc nejde. :-)

                                        Strakoš.sumci - Profil | Út 11.7.2017 20:00:36

                                        sliver >> neumime je chytat!!!!