Přívlač na Ebru 1

Diskuse k rybářskému videu Přívlač na Ebru 1

Autor diskuse: Martin M. - Profil , 9.7.2017

Nsliver - Profil | Út 11.7.2017 19:58:16

Strakoš.sumci >> ale jo, pekni. Při těch pozicích velikost těžko odhadnout. Podle habitu tak ta druha fotka bude nasrana 72 z hnízda. Proč tam už nejsou 120, když tam všechny ryby rostou jak z vody? Co si o tom myslíš?

    NStrakoš.sumci - Profil | Út 11.7.2017 19:55:35

    sliver >> slivere mimochodem ty jsi me pokafral i kdyz jsem dal do muj lov stiku 120cm tak ze i kdych chytal na videu candaty 80 plus tak si neco najdes jak to pospinit!

      NStrakoš.sumci - Profil | Út 11.7.2017 19:51:31

      sliver >> omlouvam se ze jsem netrefil behem nataceni vetsi rybu!:-)))))

        NStrakoš.sumci - Profil | Út 11.7.2017 19:49:53

        sliver >>

          Nsliver - Profil | Út 11.7.2017 19:39:22

          Scanix >> nevíš co, trochu jsem nepochopil. Jakože tu už nikde nejsou slusni candáti, tak budem jezdit na šedesátky na ebro? A kdo pise, že nejsou? Já od normálních rybářů tady nic podobného nečetl.

            NPepapepa7 - Profil | Út 11.7.2017 19:27:31

            Strakoš.sumci >> Děkuji za odpověď , ale prosím mohl by jsi být konkrétní . Předem děkuji za ochotu

              NPepapepa7 - Profil | Út 11.7.2017 19:26:01

              Děkuji za odpověď , ale prosím mohl by jsi být konkrétní . Předem děkuji za ochotu

                NS&F - pescador - Profil | Út 11.7.2017 17:05:44

                Dalas >> Ahoj. 10 000 kč na gum.nástrahy a ne jenom na ně je slušná částka. Kdybych do toho musel jít a šel tak jsi se z místem trefil,že bych vybral ,,meandry" ALE .... Víš moc dobře sám,že je to tam ošidné po všech stránkách. Ryba tam má vždy daleko víc šancí jak rybář. Navíc, najít je stojí spoustu času,energie a nástrah z nejistým výsledkem protože jsou stále dle období,průtoku a pod. jinde. Vím ale dobře jedno a to,že styl vedení nástrahy boucháním o dno tam nefunguje, zvláště pak na slušnější ryby. Candáti jsou nevyzpytatelní a snad proto jejich lov se hned tak jednomu neomrzí.

                  NMISO* - Profil | Út 11.7.2017 17:01:54

                  Scanix >> ked tam das FC tak zarucene ;-)))

                    NStrakoš.sumci - Profil | Út 11.7.2017 16:48:15

                    Pepapepa7 >> gunki

                      NPepapepa7 - Profil | Út 11.7.2017 16:33:15

                      Ahoj mohu se zeptat co to je za gumu ?

                        NWsaW - Profil | Út 11.7.2017 16:32:38

                        Scanix >> Zdravím Petře, pokud na to budeš chytat ty, tak zcela určitě ;-).
                        Posílám pozdrav z Hluboké.

                          NScanix - Profil | Út 11.7.2017 16:21:06

                          Pedro1 >> hele, to nevim, ale pry je dobrej iphone, myslis, ze to budou zrat i candati? ;)
                          https://www.youtube.com/watch?v=a_vP1p_RVY8

                            NScanix - Profil | Út 11.7.2017 16:20:35

                            sliver >> jo, diky, uz jsem asi v obraze, ja nevim, vsude ctu, ze uz to stoji za pendrek a jen male ryby, tak nevim :)

                              Nsliver - Profil | Út 11.7.2017 15:49:13

                              Scanix >> já se neozývám, já ti to jenom vysvětluju, proč se oni ozývají. Já to beru jako lov na ebru. Na takové candáty bych tam teda nejel, ale někdo třeba jo.

                                NStrakoš.sumci - Profil | Út 11.7.2017 15:46:08

                                Dalas >> je dobre je snim prdel:-)

                                  NDalas - Profil | Út 11.7.2017 15:35:03

                                  Strakoš.sumci >>nááročný to máš..) prosim tě a s tím MB neztrácej vůbec čas, to je teoretik, co nepozná okuna od candoša a candoša od štuky)

                                    NPedro1 - Profil | Út 11.7.2017 15:33:56

                                    Scanix >> Za podmínek co píšeš můžeš chytat na suchý z nosu a nachytáš taky:-)))

                                      NStrakoš.sumci - Profil | Út 11.7.2017 15:30:59

                                      MB >> jedu dnes domu 4,5 hodiny cesty:-( zitra rano Jizni Morava na jeden den

                                        NMB - Profil | Út 11.7.2017 15:25:13

                                        Strakoš.sumci >> nazdar a ....ne že se zase opiješ :c)