Přívlač na Ebru 1

Diskuse k rybářskému videu Přívlač na Ebru 1

Autor diskuse: Martin M. - Profil , 9.7.2017

NStrakoš.sumci - Profil | Út 11.7.2017 15:22:50

MB >> Mas urcite pravdu. Ale osobne radeji protahnu delsi usek nez abych si zmensil vzdalenost. 6 metru je tak hranicni kdy zaklapnou navijak po nahozu. Paaa

    NScanix - Profil | Út 11.7.2017 15:21:09

    sliver >> no pokud je to brano jako navod na lov v CR, tak za vyrazne dobrych podminek, kdy budou candati brat dobre, tak si asi i zachytas, nekde, jinak to asi uplne dobre tvrzeni tedy neni. Jestli to fakt trvdi, ja to zase tak zevrubne nesledoval, ze to je lov obecne, tak to chapu, ze se ozyvate :)

      NWsaW - Profil | Út 11.7.2017 15:19:16

      sliver >> A proč myslíš, že u nás tak chytat nejde? Zkoušels to?

        NMB - Profil | Út 11.7.2017 15:15:53

        Strakoš.sumci >> srabe.....

        já se zeptám a ty odpověz až najdeš sílu :c))

        hele čistě teoreticky....představ si tři lovné místa...kde bude hloubka 3m....9m a15m

        ryba v prvním případě bude 1m nadednem ....ve druhém 3m a v posledním 6m

        ty zaklapáváš naviják jen v prvním případě protože by mohla dojít rána hned v propadu...což je super záběr ...v tom se shodneme....proč by nemohla ta rána dojít i na větší hloubce ? .......a ty se to ani nedozvíš páč nezaklapneš....jasně že když zaklapnu hned že si zkracuji tu délku kterou prolovím....ale nepříjdu o záběr z propadu...a pak se jen posunu kousek blíž a to místo prolovím později nebo prostě hodím o deset metrů dál :c)))))

        a už zase idu ...nazdar :c)))

          Nsliver - Profil | Út 11.7.2017 15:14:42

          Scanix >> no kdyby řek, že takto je nejlepší chytat tady na Ebru, tak věřím, že je to vpoho. Jenže Strakoš tento styl podal jako návod na chytání u nás. O Ebru ani slovo a začíná to vyjmenovávat cca v 1,30min. Už jen to, že na každé vodě je to trochu jiné anebo úplně, je třeba
          v návodu jako je tento , zdůraznit.

            NStrakoš.sumci - Profil | Út 11.7.2017 15:09:49

            MB >> uz neeee jsem po draku vcera u jirika narocne:-)

              NFRANK71 - Profil | Út 11.7.2017 15:09:29

              MB >> tak polož už tu vysírací otázku,

                NStrakoš.sumci - Profil | Út 11.7.2017 15:08:06

                Scanix >> super napsano:-)!!!

                  NMB - Profil | Út 11.7.2017 15:07:49

                  FRANK71 >> co zas?

                    NMB - Profil | Út 11.7.2017 15:07:36

                    Scanix >> správně to nebude nikdy.....

                      NFRANK71 - Profil | Út 11.7.2017 15:05:44

                      MB >> už zase !

                        NMB - Profil | Út 11.7.2017 15:04:52

                        Strakoš.sumci >> možu jednu vysírací otázku? :c)))

                          NScanix - Profil | Út 11.7.2017 14:57:31

                          Ja se vam divim, kazdy zna po letech chytani sve lokalni reviry lepe jak manzelku, rozhodne bych neresil, komu sedi chvejivka, me teda taky ne :), a komu sedi citlivy prut. Kdy sledovat spicku prutu, kdy vnimat zmenu na snure a kdy se spolehat na jine smysly. Osobne si myslim, bez znalosti, ze Ebro je jina voda, neda se srovnavat s CR, stejne je to s Italskymi toky, taky mistni borci prdi na klasiku propad na lehke hlave a mydli to rychleji jak u nas na bolena a maji metrova Ccka, proste lidi, tohle je dobra ukazka, jak se chyta na Ebru, rozhodne to neni jiste jedina funkcni metoda, ale zase od cloveka, co ma odchytano na dane vode tolik, bych se nad tim zamyslel a neremcal tolik. Dalas ma v tomhle teda pravdu a ten stejc casto vi, neco i napise :) Ja se fakt divim, ze tu resite takove pikacoviny, nakonec co vam brani vyrazit na Ebro, natocit video a ukazat, jak je to spravne :)

                            NStrakoš.sumci - Profil | Út 11.7.2017 14:57:19

                            Dalas >> ja su sotezive magor:-) neni ostudou prohrat:-) kdyz chytam candaty na Dyji ty vis kde myslim tak i tam protukavam dno. A stromu tam je vic nez kde koli jinde. Pravda trham moc:-( ale nastesti to neplatim:-) i kdyz jsem pak za to karan tady na mrku protoze mam pocmarane tricko:-)

                              NStrakoš.sumci - Profil | Út 11.7.2017 14:51:09

                              torwald >> ja citim v ruce dopat gumy na dno krasne ale vyhovuje mi to v kombinaci pohledu i na spicku prutu.

                                NWsaW - Profil | Út 11.7.2017 14:39:42

                                torwald >> Tak co jiného zbývá, když už mám možnost lovit z lodě, tak mě ani vlny neodradí (teda pokud nemají metr na výšku :-D).

                                A i v tom větru je špička docela výhoda. Pořád jemě dopíná šňůru.
                                Ale jak už jsem psal: proseknout většího candáta na větší vzdálenost moc nejde. Když už se podaří vytáhnout tak vysí jen za kůžičku v tlamě.

                                  NDalas - Profil | Út 11.7.2017 14:37:51

                                  S&F - pescador >> Ráno jsem začal číst někdy v půlce, ted jsem početl ten začátek. Chápu, že nejsi závodník (já taky ne) ale tu rukavicu s 10 ti litrama jsi měl Vlasto zvednout, víš co by za to bylo gumek)) - Revír podle tebe...)- dolů do zatáček- kde jsi doma a znáš skoro každou haluz, to bych to teda šel i pískat) než by ty stromy Strakoš oklepal, neměl by gumu ani v trenkách..)) Pajo, věřím,, žes to plácl, jak jsi byl rozjetý, cečka na vláčku vždycky byly jsou hodně hodně o znalosti místa, kde chytáš, tak jak ty znáš Ebro, on zná a je dobrý- hodně dobrý na svojí vodě, na neutrální vodě bych si nevsadil, bo su od přírody lakomec, ale na jím vybrané vodě- a věřím, že by vybral, kde myslím já, bych vsadil 10 litrů v klidu na něho..

                                    NPepa z depa - Profil | Út 11.7.2017 14:28:31

                                    Dalas >> viděl sem co si napsal. viděls co si napsal?

                                      NDalas - Profil | Út 11.7.2017 14:19:55

                                      Pepa z depa >> viděls, že ti candoši neblili měchýř ani oči a odplavali

                                        Ntorwald - Profil | Út 11.7.2017 14:09:17

                                        WsaW >> A do toho sleduješ špičku, viď? To máš mořskou nemoc za 5 minut :D... .