S Jakubem na rybách - díl 2.

Diskuse k rybářskému videu S Jakubem na rybách - díl 2.

Autor diskuse: Martin M. - Profil , 9.5.2017

NRK - Profil | St 10.5.2017 18:14:50

bonhof >> já ti nevím.Sedmdesatka kapr šup do saku a mňam, to je jako sbalit sedmdesatku na Vlachovce a mňam do pelechu.Ale proti gustu......

    Nbonhof - Profil | St 10.5.2017 17:45:40

    Colasrumem >> jj svatá pravda, K70 je píííííííííííííííííííííč....... na nejvyšího kalibru, jak má kapr 69cm šup do saku hotovo, ale to je jenom mimo tema

      NCalex - Profil | St 10.5.2017 16:15:38

      Dědek >> Já vím,Polrajchová,Vaňková,holky v akci,Babicová😂😂

        Nsupinna - Profil | St 10.5.2017 16:03:35

        Leorim >> :)) už nejsi sám, co si to tady žehlí .

          NColasrumem - Profil | St 10.5.2017 15:55:04

          Dědek >> :o))))

            NDědek - Profil | St 10.5.2017 15:54:18

            Colasrumem >> nekouká, v kuchyni něco tvoří... to si ještě vypiješ :-o

              NDědek - Profil | St 10.5.2017 15:52:28

              Calex >> je plno vynikajících kuchařek, to bez diskuze, ale s tím gulášem je to přesně jak píšeš :-)

                NCalex - Profil | St 10.5.2017 15:47:58

                Dědek >> Ženská která umí dobrej guláš je většinou chlap😂

                  NColasrumem - Profil | St 10.5.2017 15:45:47

                  Dědek >> Ta tvoje ti určo kouká přes rameno, podle toho jak tady šplháš:o))))

                    NRK - Profil | St 10.5.2017 15:32:04

                    Dědek >> Pak tedy musím uznat, že kdo umí, ten umí, blahopřeji.....

                      NDědek - Profil | St 10.5.2017 15:20:00

                      Pedro1 >> foto je, jsme na ní celá rodina, jen musíš na MRKu trochu pohledat :-)
                      Ale na oběd, ať tě pozve ta paní na foto :-)))

                        NDědek - Profil | St 10.5.2017 15:18:29

                        Calex >> Libore, třeba se mýlíš, třeba vaří luxusně... ale rozhodně ne lépe, než se vaří u nás doma :-)))

                          Nhraji - Profil | St 10.5.2017 15:17:49

                          Calex >> ale i to jsou dohady, možná by se zdejší osazenstvo divilo. Hodnotit kvality ženské jen z fotky, to už chce přehled a ztrátu sebekontroly.

                            NDědek - Profil | St 10.5.2017 15:17:14

                            RK >> Byla má přítelkyně a týden je moje žena. A je nejkrásnější na světě, o tom přece žádná :-)))

                              NCalex - Profil | St 10.5.2017 15:13:48

                              Dědek >> Máš pravdu, tahle určitě neumí knedlíky a guláš, takže je k ničemu.

                                Nhraji - Profil | St 10.5.2017 15:13:09

                                Jarda Bee >> Jarda TGB - 10.5.2017 14:34:48 >> nevím, zda je herečka, ale je hezká. Nic víc se z fotky poznat nedá.

                                  NRK - Profil | St 10.5.2017 15:12:22

                                  Dědek >> Domácí patriot-:) ?
                                  Paul Newman kdysi řekl: ,,proč bych chodil na hamburger, když mám doma šťavnatý steak" , na otázku jeho věrnosti k Joanne_Woodward, jeho ženě. Šalamounská odpověď a ne nepravdivá.
                                  Ale každej vošoust moc dobře ví, že dobrej hamburger sem tam, ten pravidelnej steak prostě převálcuje. Ale ne každej má koule na to, aby měl šanci to pochopit na základě vlastní pravidelný zkušenosti..........-:)

                                    NPedro1 - Profil | St 10.5.2017 15:09:49

                                    Dědek >> Není foto,není Tvoje žena.Mrk je v tomhle ohledu neúprosný.

                                      NDědek - Profil | St 10.5.2017 14:55:33

                                      RK >> mě se taky nijak zvlášť teda nelíbí. Na mou ženu, teda rozhodně nemá... :-)))

                                        NRK - Profil | St 10.5.2017 14:50:23

                                        já 2 >> Homosexuální občan? -:)

                                          Červené karty: Jarda Bee