S Jakubem na rybách - díl 2.

Diskuse k rybářskému videu S Jakubem na rybách - díl 2.

Autor diskuse: Martin M. - Profil , 9.5.2017

RK - Profil | St 10.5.2017 19:18:18

fheavy >> původem Asie,Vietnam a spol. Řečeno drogovou terminologií.Zlatej trojúhelník....☺

    jeden3 - Profil | St 10.5.2017 19:16:30

    nechci vam brat iluze,ale podle me by hodne velke procento lidi,co by od vody neslo kapra pres deset kg by spise premyslelo,do jakejo soukromaku a za kolik ho prodat,nez vymyslelo recept na jeho kuchynskou upravu..... Proto chvalim K70 ..... protoze za chvilku by velke kapry ve svazovce nechytl nikdo :-( ani na zradlo,ani pro radost-a to by snad mohlo vadit vsem ne?

      RK - Profil | St 10.5.2017 19:15:24

      Denny >> vidíš, to mě nenapadlo a je to suprovej jinej úhel pohledu.

        sindeji3 - Profil | St 10.5.2017 19:13:12

        cindy >> A do povodí Dunaje byl taky dovezenej? Nepřu se, samotného mě to zajímá.

          fheavy - Profil | St 10.5.2017 19:12:36

          cindy >> puvodni kapr u nas je chraneny Sazan,vyslechteneho kapra sem myslim dotahli mnisi nekde z balkanu.

            RK - Profil | St 10.5.2017 19:11:54

            cindy >> ale to jsi vlastně nepochopil nic.Kdyz se někde nasadej kapři,tak to přece neznamená,že tam hned pomazu,abych měl žrádlo a abych si to alibisticky omlouval tím,že je to nepůvodní ryba.Zjednoduseně,když je to zadarmo a lehce získatelné neznamená,že to do sebe budu rvát,jak šílenec a dělat si zásoby.Nakonec, když mám na rybu chuť,tak si můžu nějakou koupit a hlavně mnohem lepší.Ale kapra si taky dám,sem tam a když ho zrovna v ty době chytnu.

              fheavy - Profil | St 10.5.2017 19:10:40

              chřenovák >> udirna zrovna nebyla,bylo to na nekolikadenni vyprave ale i tak to bylo dobry,a vubec nejlepsi byla tejdy polivka ze sumci hlavy,to sem neveril ze s toho de udelat takova mnamka,toho sem zase tehdy chytl ja,netajim se tim ze rybu obcas sezeru a vubec se za to nestydim,nebudu si tady hrat na greenpisaka,nekteri ti zeleni jsou uplne vypatlani do mrte,muj nazor jsem jednomu takovymu rekl, nechat je zit v lese bez elektriky v zemljance,dat jim luk a sipy a at se zivy cim chcou,hlavne nesmi sezrat nic chranenyho,umreli by hladem do mesice,nic se nema hrotit,
              i ochrana prirody a zivocisnych druhu by mnela byt primerena:-)

                Denny - Profil | St 10.5.2017 19:09:22

                RK >> Krasne prirovnani a myslim,ze jeden z nejsuprovejsich paru popularnich lidi.Jen bych to videl tak,ze si dotycny rekne,ze hamburger sice nebyl spatnej,ale na steak proste nema :-)

                  cindy - Profil | St 10.5.2017 19:06:09

                  RK >> Kapr je ryba, která je v našich vodách nepůvodní a myslím že byla do Evropy přivezena a vyšlechtěna pouze za účelem konzumace.

                    chřenovák - Profil | St 10.5.2017 19:00:33

                    fheavy >> do udírny 😂

                      RK - Profil | St 10.5.2017 19:00:06

                      Colasrumem >> vím velmi dobře o čem mluvím.Protoze tady byly mnohokrát debaty o tom,že desetikilové kapr ma velké kosti a je úplně nejlepší na všechny způsoby.Hlavně obalovaný a na prirodno.Uzenej je něco jiného.Ovšem- a teď přiznávám,že to je pouze můj nazor- vůbec si neumím představit,že bych chytal kapry na žrádlo. Vezmu si kapra,proč ne, ale jít cíleně na velký,abych je prohnal kouřem, to prostě je úplně mimo moje chápání. Jak někdo furt udí,zavináčuje, karbanátkuje,rozdává po rodině,po baráku.Jinak o tom,co jsem já sežral na sádkách v Dobříši nemůžeš mít ani ponětí.Nejakej uzenej velkej kapr, pstruh,maréna,pes,nebo ondatra?Neuč orla létat☺

                        bonhof - Profil | St 10.5.2017 18:54:01

                        Colasrumem >> nebo škvarky z kpar nad 69cm to je chutovka k pivu

                          fheavy - Profil | St 10.5.2017 18:53:06

                          Dědek >> no muzu ti rict ze kolega colasrumem ma pravdu,ja osobne jsem kapra pres 70 nevzal od e doby co chytam feeder cca 12-15 let,ale jedl jsem rizek z kapra 102 cm z dyje pod N.M. a muzu rict ze pokud je z dobre vody tak se tomu zadnej prcek do 5 kg nevyrovna ,bylo tak jak steak fakt dobry,kosti velky prehlednypochazim z rybarske rodiny nekolika generaci a od mala se u nas ryby jedli a brali,to ze jsem je zacal poustet jsem dospel sam az po letech,ale K70 taky neuznavam,loby na ukor jinych druhu nic jinyho v tom nevidim a to kapry chytam rad,ale nadrazovat to nad jine to nee:-)

                            Calex - Profil | St 10.5.2017 18:52:06

                            Dědek >> Jen se plavím, nikoho jinýho neznám :-)))) .

                              Colasrumem - Profil | St 10.5.2017 18:47:04

                              Dědek >> Děláš chybu a nevíš co je dobrý.

                                Řízek 5,125 - Profil | St 10.5.2017 18:36:12

                                Dědek >> je s tím strašně práce, že?.-)

                                  Dědek - Profil | St 10.5.2017 18:32:55

                                  Colasrumem >> sem to nejedl, a rozhodně ani nebudu :-(

                                    Dědek - Profil | St 10.5.2017 18:31:10

                                    Calex >> tak vidíš, až na tu Babicovou, samá vynikající kuchařka :-)))

                                      bonhof - Profil | St 10.5.2017 18:29:55

                                      RK >> přesně jak píše colasrumem uzený pěkně na potkovy mnamka jak prase

                                        Colasrumem - Profil | St 10.5.2017 18:27:28

                                        RK >> Asi nevíš o čem mluvíš. Jedl jsi uzeného velkého kapra s vyšším procentem tuku? Pokud ne, tak jdi za roh a dej si facku za to co jsi napsal. U nás dělala část rodiny u státního rybářství Klatovy a ryby nad 5kg jsme udili dost často a věř, že násaďák jim nesahá ani po řitní ploutev:o)

                                          Červené karty: Jarda Bee