S Jakubem na rybách - díl 2.

Diskuse k rybářskému videu S Jakubem na rybách - díl 2.

Autor diskuse: Martin M. - Profil , 9.5.2017

NColasrumem - Profil | St 10.5.2017 14:25:37

cindy >> sluší a navíc tvoje fotka je lepší než 90% příspěvků tady.

    Njá 2 - Profil | St 10.5.2017 14:10:19

    cindy >> Ne

      Ncindy - Profil | St 10.5.2017 14:07:25

      Myslím, že není důvod, aby to video někoho uráželo. Jenom bych měl takový návrh, aby se moderátorka Věrka Vodičková trochu víc zapojila do vlastního rybolovu. Mít tak o třicet let míň, tak ji na ryby pozvu hned :-).
      Zdroj fotografie internet, sluší jí to, ne?

        NColasrumem - Profil | St 10.5.2017 13:51:25

        bonhof >> On celkově JV nikomu nic neudělal, to jen pár závistivců co nejsou schopni sami nic udělat nebo vymyslet tu plká ničím nepodložené a trapné nesmysly. To co tady plácají někteří megasuperhustý kapraři, tedy rybáři zaměřující se na lov kapra metodou chyť a pust, vlastně ta skupina rybářů co vykradla svazové vody a převezla nejvíc trofejních ryb do vod soukromých, se musí brát s rezervou a ignorovat jejich trochu pomatené myšlení. Takoví lidé tady chtějí poučovat ostatní? Jak komické:o))) Pochybuji, že na soukromáky tahali trofejní ryby ze svazovek vláčkaři, muškaři, plavačkáři nebo feederaři:o))) Takže bude lepší, když si takový jelita dají radši na tlamu zámek, pro jistotu i klávesnici a nebudou ze sebe dělat větší blbce než jsou. Úmyslně mluvím u kaprařích jako skupině, nikoliv jako jednotlivcích, protože si prosazují své K70 taky jako skupina, takže všichni v jednom pytli.

          Nsvaro - Profil | St 10.5.2017 12:42:20

          MISO* >> Myslím že pre kameramana by nebol problém zostrihať video tak, aby neboli vidieť záchytné body...
          A lov na dunaji v prevedení MM by som si teda veľmi rád pozrel...
          AKo som písal, ubytovanie a sprievodcu viem zabezpečiť

            NMISO* - Profil | St 10.5.2017 12:21:04

            svaro >> bozechran...videa nech sa tocia na sukromakoch alebo neznamych, neidentifikovatelnych miestach. uz sme tu mali videa z nasich vod a dostali potom pekne naprdel...

              Nhank - Profil | St 10.5.2017 12:11:30

              Martin M. >> martine co takhle video na tema : lov hlavacu cernoustych winklepickerem plus jeho kuchynska uprava jako grundle. pro feederare zajimava technika, masarky by si prisli na svi. navic by to prospelo nasim vodam. co ty na to?

                NPobřežní candát - Profil | St 10.5.2017 11:52:20

                Moderátorka super, doufám, že jí opravdu někdy potkám u vody. A celkový pořad byl parádní. Už se těším na klan Konopásků. Moc nechápu potřebu psát negativní komentáře. Ono toho ve feedru už moc k objevování nebude. Tip s toustovým chlebem a proteinovou bombou, nebo nepřidáváním červů ihned do krmení.. Za mě pěkné video.

                  NShafi - Profil | St 10.5.2017 11:36:30

                  Martin M. - >> Tento typ vidliček, který tym s Jakubem používají ve videu byl první, který jsem si na feeder pořídil. Raději jsem je vyměnil za klasické véčko s kloubem. Nemyslíš si, že když chytají vlevo, že i vyvýšená část vidličky by měla být vlevo? Jeden opravdu prudký záběr a prut spadne na planetu a karas umí takto zabrat.

                    Nkonik79 - Profil | St 10.5.2017 8:18:07

                    chřenovák >> voco de chytrolíne,já jsem s nákladákem pořád v trapu,tak sem rád za dobré video od M.M

                      Nsvaro - Profil | St 10.5.2017 7:02:33

                      Martin M. >> čo tak dunaj? Ubytko a sprievodcu poriešime ;0)

                        NMB - Profil | St 10.5.2017 7:02:24

                        Martin M. >> nevymlouvej se :c) téma jsem ti dávno dal....:c)

                        a nazdar ty tam

                          Nchřenovák - Profil | St 10.5.2017 6:58:30

                          konik79 >> Můžeš ty něco natočit!

                            NPalio - Profil | St 10.5.2017 6:57:51

                            Obě videa jsem si zapnul na jednu minutu. Díky, ale ne! To se radš budu dívat na holou zeď, než na toho troubu:-)

                              Nmarmyš - Profil | St 10.5.2017 6:28:10

                              Příjemné pokoukání na lov karasů. Kubu nemusím,ale není růže bez trní. Ta kočena je silně koukatelná.

                                Ntvistr - Profil | St 10.5.2017 6:20:44

                                To si dělá fakt někdo prde......podobně jako naši politici ... nechápu se takový nízkonákladový brak ocitl na MRKu...

                                  Nkonik79 - Profil | St 10.5.2017 6:18:31

                                  Martin M. >> Co takhle diskuzi na téma,,tipy na video'',bylo by fajn od tebe něco zase skouknout☺

                                    NPetasss - Profil | St 10.5.2017 2:54:54

                                    hm.....nějak nevím...no......myslím si, že MM je úplně jiná kategorie co se týče feederových videí.
                                    Ale i tak díky Mrku za video ve vysoké kvalitě (myšleno rozlišení videa)

                                      NLeorim - Profil | St 10.5.2017 1:11:31

                                      supinna >> odhadl si mě...

                                        NMartin M. - Profil | St 10.5.2017 0:36:56

                                        P.&.S. >> chybi mi nejake rozumne tema :-(

                                          Červené karty: Jarda Bee