S Jakubem na rybách - díl 2.

Diskuse k rybářskému videu S Jakubem na rybách - díl 2.

Autor diskuse: Martin M. - Profil , 9.5.2017

NP.&.S. - Profil | Út 9.5.2017 22:04:01

Martin M. - >> Ahoj Martin. Môžeme očakaváť nejaké video aj od Teba v krátkej dobe či sa bude pridávať pravidelne tento seriál nejaký čas?

    NHyju - Profil | Út 9.5.2017 21:48:00

    Jak malé děti

      Njá 2 - Profil | Út 9.5.2017 21:39:04

      hank >> Tak to pak beru zpět. Já třeba hodně nedal to minulé, ale tohle bylo celkem fajn a něco jsem si z něj i odnesl, ale co si nechám pro sebe

        Nhank - Profil | Út 9.5.2017 21:37:30

        já 2 >> pro me to neni koukatelny.

          Njá 2 - Profil | Út 9.5.2017 21:34:19

          hank >> Třeba tu paní... koukatelnejch videí není nikdy dost. Podle mě tohle video nechce nic naučit, spíš chce ukázat rybolovnou techniku

            Nhank - Profil | Út 9.5.2017 21:32:13

            já 2 >> o feederu pro zacatecniky feederu je tady dost mrk videi od MM a tyma. ktery drobnosti mas na mysli?

              Njá 2 - Profil | Út 9.5.2017 21:26:32

              Dědek >> Až jednou najdu diskuzi, kde se nepotkáme... bude to konec dobrých dnů mrku

                Njá 2 - Profil | Út 9.5.2017 21:25:53

                hank >> Vykašli se teď na Kubu, neřeš jakej je jako člověk (stejně to nevíš), na to jsou jiné diskuze. tohle je diskuze o videu, které je až na pár drobností poměrně vydařené.

                  NDědek - Profil | Út 9.5.2017 21:25:03

                  hank >> to by spíš jel po mě, ne?

                    Nhank - Profil | Út 9.5.2017 21:23:24

                    Maxwell >> o dekuji od cloveka jako ty to potesi......

                    ..... ted me napadlo nejsi placenej troll od kubika?

                      NTG007 - Profil | Út 9.5.2017 21:22:24

                      Po pravdě letos jsem ještě žádné video neviděl. Nemám to zapotřebí většinou stačí přečíst diskuzi :-) Udělám vyjímku a první letošní video bude s velkým MM. Kdo ví v jakém díle s Jakubem bude?

                        NDědek - Profil | Út 9.5.2017 21:15:23

                        supinna >> Jak pánu libo, ale škoda, já rád pokecám. Dalo by se říct, že téměř s kýmkoliv :-)))

                          Nsupinna - Profil | Út 9.5.2017 21:12:09

                          Dědek >> To už je nad možnost mýho mozku to pochopit. Takže tím bych tuto zbytečnou konverzaci ukončil...

                            Nhank - Profil | Út 9.5.2017 21:10:35

                            Martin M. >> nevadi ze jsi to smaznul. radsi budu stebou pokracovat po sz. preju krasny vecir.

                              NDědek - Profil | Út 9.5.2017 20:57:09

                              Butchi >> Hlavně se toho neobávaj a piš.... Je to fakt dobrý :-)))

                                Nmilanpindryc - Profil | Út 9.5.2017 20:46:14

                                Super. Tesim se na dalsi.

                                  NMaxwell - Profil | Út 9.5.2017 20:39:03

                                  hank >> ja myslim ze jsi normalni debil...

                                    NDědek - Profil | Út 9.5.2017 20:33:10

                                    supinna >> tak to rozhodně ano, pokud by to vedlo k jeho rychlému konci. To bych mu ještě s radostí a vervou pomohl....
                                    Edit : i kameru či mikrofon bych držel...

                                      Nsupinna - Profil | Út 9.5.2017 20:30:19

                                      Dědek >> I na druhý přečtení vidím, že za miliardu dolarů bys klidně takovýho z...a (jak píšeš v posledním příspěvku) zveřejnil...:)

                                        Ndun - Profil | Út 9.5.2017 20:28:05

                                        Jsem zvědavej kdy se JV objeví v Kočafilmu.To bude dokonalý.

                                          Červené karty: Jarda Bee