S Jakubem na rybách - díl 2.

Diskuse k rybářskému videu S Jakubem na rybách - díl 2.

Autor diskuse: Martin M. - Profil , 9.5.2017

NDědek - Profil | Út 9.5.2017 20:17:04

supinna >> Ano, je pravda, že kdybych takový balík vlastnil, utrácel bych ho za to, aby byly páky i na takové zm..y, jako je ten, jehož jméno se nesmí vyslovit. Nevidím na tom nic špatného, nebo nečestného :-)
Jinak se pokus, můj text přečíst ještě jednou, třeba v něm najdeš něco zcela jiného, než se ti to podařilo poprvé :-)

    NButchi - Profil | Út 9.5.2017 20:16:52

    FRANK71 >>
    Než napsat nějakou sračku, radši nenapíšu nic..
    Je to jen otázka inspirace :-)))))

      NFRANK71 - Profil | Út 9.5.2017 20:16:15

      Butchi >> budeš to mít těžké. Příště to to potvrdit a nenapsat sračku.:-)))

        NButchi - Profil | Út 9.5.2017 20:14:37

        FRANK71 >>
        Jde prostě o srandu, no, trochu to oživit :-)
        Furt jen čekám, kdy budu buď zamáznut, nebo si pro mě přijedou popeláři :D

          NButchi - Profil | Út 9.5.2017 20:13:51

          Dědek >>
          V pohodě, já jsem se rád, že se u čtení mých příspěvků baví :-)))
          Sranda musí být, i kdyby na chleba nebylo :-)))

            Nsupinna - Profil | Út 9.5.2017 20:12:45

            Dědek >> Jsme rádi, že jsi na sebe napráskal, že pro balík peněz jsi ochotný udělat cokoli. Co mi to jen připomíná...? :))

              NDědek - Profil | Út 9.5.2017 20:09:08

              bonhof >> chlape, já jsem nepsal ani čárku, co by měli Roman s Martinem dělat. Já MRK nevlastním a nemám na to, abych něco takového vybudoval. MRK je fenomén a je věcí vlastníků, co a jak s ním. Já psal, co bych udělal já...

                Nbonhof - Profil | Út 9.5.2017 20:03:44

                Dědek >> ale proč by to MM dělal, JV MM nic neudělal, ctím presunkci neviny

                  NDědek - Profil | Út 9.5.2017 20:01:22

                  Martin M. >> já bych ho (JV) nezveřejnil ani za miliardu, leda že by to bylo v dolarech, abych z něj vysál všechny prachy a daroval je na něco smysluplného, než točení, takových..... :-)))
                  Od teď, už mě budeš nejen nesnášet, viď :-)))

                    NMartin M. - Profil | Út 9.5.2017 19:56:39

                    hank >> svuj zapis muzes napsat znovu a slusne, jinak bude znovu smazan. Ohledne "baliku pro mataka" nic nevim. Kolik by sis tak predstavoval, ze dostaneme za zverejneni podobneho videa?

                      Nalgec - Profil | Út 9.5.2017 19:44:03

                      vydrák ml. >> A vydrak ml. to MM závidí, až to o zem práská.

                        Nročica - Profil | Út 9.5.2017 19:42:56

                        krásný a poučný díl Jakub Vagner a Milan Tychler to je suprova kombinace kluci :) těším se na další díl

                          Nvydrák ml. - Profil | Út 9.5.2017 19:37:06

                          Ta roštěnka celkem ujde. to je ale asi tak vše.
                          J.V ze sebe dělá vola jako že tomu nehoví, M.T. mu to stylem „děda vnoučkovi“ vysvětluje a M.M. se směje, že nemůže dovřít portmonku. Bude hůř.

                            Nsupinna - Profil | Út 9.5.2017 19:33:25

                            Marczech >> Tak to je Tvoje škoda. Celkem pohodový a poučný video...

                              NFRANK71 - Profil | Út 9.5.2017 19:32:03

                              Butchi >> jo jinak Jendo recenze celkem pěkná, neříkám pravdivá, ale zábavná a pobavila a o to jde.

                                NMarczech - Profil | Út 9.5.2017 19:27:24

                                pěkně Butchi........... já to vydržel asi 2 min a pak pryč .........

                                  NDědek - Profil | Út 9.5.2017 19:27:08

                                  Butchi >> První díl, z cestovního letadla, druhý díl z tryskáče, na třetí se už nepodívám ani z ponorky, i kdyby byla kalná voda, Ale kvůli tobě Butchi, se na ten třetí díl a další díly opravdu moc těším, respektive, na tvůj komentář. Myslím, že na celém tom serošu, to bude jediné, co opravdu strojí za to.
                                  Díky, opravdu jsem se výborně pobavil.
                                  Kdybych uměl být tak vtipný jako ty, revanšoval bych se ti :-))))

                                    Nhank - Profil | Út 9.5.2017 19:03:17

                                    FRANK71 >> nechapu, vysvetlete mi to prosim vic polopaticky. cemu sem mel verit nebo neverit?

                                      Nhank - Profil | Út 9.5.2017 19:00:15

                                      Ewa Farna >> prvni video sem vzal letecky, priznavam. druhy sem zkoukl pekne cely ze zvedavosti ze to bylo s tym em. je me totalne jedno jakou marku zrovna hobluje jestli buckovou nebo jinou selebritu.

                                        NFRANK71 - Profil | Út 9.5.2017 18:54:57

                                        hank >> Pane jestli jste věřil, že je to skutečnost, tak to jste pěkný vůl!!!:-))))))))))

                                          Červené karty: Jarda Bee