S Jakubem na rybách - díl 2.

Diskuse k rybářskému videu S Jakubem na rybách - díl 2.

Autor diskuse: Martin M. - Profil , 9.5.2017

Nhank - Profil | Út 9.5.2017 18:53:28

bonhof >> ne nadavam hned kazdymu na potkani. premejslim jestli ma pani/slecna ma vubec nejakyho muze ci pritele. riziko podnikani, bouzel sem od prirody huba nevymachana, hold co na srdci to jazyku.

    Nalgec - Profil | Út 9.5.2017 18:51:37

    hank >> V době internetu monopol nehrozí. Vždy se najde nekdo, kdo bude lepší nebo levnější. A když ne, tak taky dobře. Já toho kupuju hodně v Číně, takže JV je mě ukradený

      NFRANK71 - Profil | Út 9.5.2017 18:51:19

      hank >> kolikrát jsi s Vágnerem mluvil?

        NEwa Farna - Profil | Út 9.5.2017 18:50:53

        Tem co leze krkem a je pro ne krivak, tak ty si nepustej ani minutu jeho poradu/videi. No a ti co brecej, nadavaj a video videli si u nej tahaj za bambuli a jsou na nej nastvany, ze je (nevim jestli jeste je) s Buckovou a ne s nima.

          Nhank - Profil | Út 9.5.2017 18:48:59

          Simacek >> rad bych sel k vode i sem to mel ale telo me vypovedelo.

            Nhank - Profil | Út 9.5.2017 18:47:42

            algec >> promlem je s moznym monopolem. jv je prolhanej az to mlati dverma. hajzlove jsou oba jak prodavajici tak kupujici - odnesou to slusny rybari(to sami plati o uplatkach). neni me fuk jestli kupuji prut od povodnika jv nebo od nejaky lojzka .

              NSimacek - Profil | Út 9.5.2017 18:45:44

              Boze muj lidi, jdete radsi k vode, ze mate vubec cas na tyhle komentare? :D Myslite ze si to tady Kuba bude cist a plakat nad tim, naopak si myslim, ze i tohle je pro nej reklama. Pro Vas je treba obsah videa o nicem, ale porad je plno lidi co zacinaji, nebo chtej, nebo zacnou i diky tomu videu a myslim, ze je to lepsi, zvlast treba u deti nez sedet u pocitace a hrat hry. Nebo jako vy, sedet u pocitace a pomlouvat:)

                Nbonhof - Profil | Út 9.5.2017 18:35:00

                hank >> O.k jen jsem nechtěl tykat člověku který hned všem nadává ani je nezná, a asi by ses nedivil kdyby přitel nebo manžel od té paní či slečny ti jednu neubalil mezi oči, zato jaksi ji nazval, stím souhlasíš ne

                  Nalgec - Profil | Út 9.5.2017 18:31:08

                  hank >> Já mu nic nebastim, je mě to fuk. Jestli točí pořady podvodem, je to jeho svědomí. Jestli kupuje kapry ze svazoveho, tak je větší hajzl ten, co mu to prodá. Tak jak je podle mě větší hajzl ten, co úplatek dává, než ten, co ho bere. To je můj názor na JV. Jinak je mě úplně volný a je zcela fuk jestli koupím prut od JV nebo Lojzy Oprsalka

                    Nhank - Profil | Út 9.5.2017 18:28:21

                    bonhof >> nerikej me prosim pane Hank, na mrku je nepsane pravidlo ze si vsichni tykame. pokud se to nahodou nezmenilo.

                    vim na co narazis stim kohoutem ale na to me nedostanes.

                      Nhank - Profil | Út 9.5.2017 18:25:09

                      jediny za co se omluvim je moje gramatika. takze se vsem na mrku omlouvam!

                        Nbonhof - Profil | Út 9.5.2017 18:24:46

                        hank >> pane Hank tak to jistě jste velký kohout když víte jak se chova slepice

                          Nbonhof - Profil | Út 9.5.2017 18:23:42

                          tuzemak >> na video mrkni tam není nic proti ničemu

                            Nhank - Profil | Út 9.5.2017 18:21:48

                            algec >> ti reknu proc ho lidi nesnasej protoze peknej zmetek, je to takovej babis v rybarsky svete. ze mu ti jeho komedie zere nerybarska verejnost a deti to chapu ale ze mu to bastej rybari to me hlava nebere.

                              Ntuzemak - Profil | Út 9.5.2017 18:18:57

                              bonhof >> hoj Petře..ja se na to video ani raději nekoukal...

                                Nhank - Profil | Út 9.5.2017 18:16:36

                                bonhof >> chova se jako slepice , tak ji nazyvam slepici. poskakovani s prutem zvladne i cvicena opice. je ted hrozna moda bejt politicky koretkni. problem je sem na modni a obzvlast na modni pitomosti vzdycky z vysoka sr.l!

                                  Nbonhof - Profil | Út 9.5.2017 18:14:56

                                  tuzemak >> ahoj janku jo dobře ale toto je cileně mířené a paní či slečnu nezná,

                                    Ntuzemak - Profil | Út 9.5.2017 18:12:44

                                    bonhof >> když řekneš žensky slepica,je to pro některy ještě pocta.😂😂😂😂

                                      Nalgec - Profil | Út 9.5.2017 18:10:35

                                      Já nevím proč tu je taková animozita proti JV. Nejsou koser jeho pořady pro NG či ČT. Je to scénář a on herec. Jak ve filmu Zvíře s Belmondem. Jeden se mlátí o schody a druhý si zapálí cigáro. Není košer, že kupuje kapry ze svazovych vod?. To je business také. Podle mě jsou větší hajzlove ti, co mu to prodají. Šel za svým úspěchem možná trošku nefajnove, ale došel. My ostatní sedíme u mobilu nebo PC a kecame. Každý mohl jít jeho cestou, vyšlapal si ju sám proti vůli otce, který mu ju chtěl vyšlapat jinde. A to se cení. A teď za to všechno sklízí ovoce. Tak nezavidme a do práce nebo na ryby.

                                        NButchi - Profil | Út 9.5.2017 18:08:39

                                        FRANK71 >>
                                        Jsem administrátor, to je pravda :-)
                                        Do Kobylis nejezdím, je to pro mě moc daleko. Každopádně, já se nebojím říct svůj názor - kdyby se mi ten vercajk nezdál, klidně to napíšu.

                                          Červené karty: Jarda Bee