S Jakubem na rybách - díl 2.

Diskuse k rybářskému videu S Jakubem na rybách - díl 2.

Autor diskuse: Martin M. - Profil , 9.5.2017

Nseči - Profil | Út 9.5.2017 18:05:43

To je hnus. Uz znova. Este 3.4.....diel a zacnem chlastat.

    Nbonhof - Profil | Út 9.5.2017 17:40:16

    hank >> Pane Hank, Vaše chování k té slečne je nedostojné, pokud jak píšete že paní ve videu je sle.. tak vy jste nevychované pras. které na MRKu nemá co dělat, Petruv zdar

      NFRANK71 - Profil | Út 9.5.2017 17:28:10

      Butchi >> jinak jsi zde měl Honzo diskusi na výrobky Westin. Doufám, že už jsi byl v prodejně v Kobylisích a bude recenze jak jsi spokojen.😲😞😉😉ԅ​21;😉😉😉😉😉​28521;😉😉😉😉😉​😉😉😉😉😉ԅ​21;😉😉😊😉😉​28521;😉😉😉😉😉​😉😉😉

        NPepaK - Profil | Út 9.5.2017 17:23:28

        No nevím. Pokud o sobe recenzent sám řekne, že je objektivní, tak je to podivné. No, ale ze špatného vína bývá dobrý ocet!
        V poslední době se na TV nedá moc dívat. Absolutní spousta reklamy. Zejména sport. Pak jen prezentaci neštěstí´. U normálních lidí nazývaná hyenismus, jinak nově v jazyku investigativní novinařina. Dále se dozvím komu vykoukly kalhotky- jen u tzv . celebrit. Program informacemi: kde hořelo, případně kdo a koho zabil nebo kdo s kým šukal. Dále kde je jaká válka s návodem, jak se v tom vyznat a přesně souhlasit s určenou vítěznou stranou. Ještě se dovím, kdo je špatný a kdo dobrý, co kupovat, co vidět, kde být, co číst, co si myslet, jak se bavit, co žrát a to všechno mě umožní být Cool. Pak následují ploché nekonečné seriály z tuzemské či zahraniční produkce.
        Tady jsou dva chlapi na rybách. Někteří si toho něco vezmou-viz. úroveň některých dotazů a příspěvků na MRKu. Jiní to přepnou, no a někteří diváci si při sledování pořadu odpočnou od výše uvedené TV produkce. Třeba si někteří diváci nakonec řeknou, že ta rybařina má něco do sebe.
        V produkci současných rybářských videí a reportáží to má celkem slušnou úroveň. Např. letošní on line z Balatonu, tak to byly kule, kulky, kuličky, prostě jen reklama no a pak kuchařská show spojená s maximální propagací konzumace alkoholu. Pro děcko s hvězdičkou.

          NBuldaa - Profil | Út 9.5.2017 17:15:42

          Butchi >> :-))))))))))))))) dost dobrý :-))))))))))))))))

            Nkubas. - Profil | Út 9.5.2017 16:54:26

            Butchi >> Tvým příspěvkem maximálně, to je jasné už teď :-).

              NButchi - Profil | Út 9.5.2017 16:44:36

              bonhof >>
              Díky, tohle většinou nechávám k posouzení ostatním :-)

                Nbonhof - Profil | Út 9.5.2017 16:38:11

                Butchi >> Asi pracuješ někde na dobrém místě kde je potřeba vše správně pojmenovat a trefit se do dané věci

                  NButchi - Profil | Út 9.5.2017 16:36:30

                  bonhof >>
                  Děkuji, uvidíme, čím budem příště obohaceni :-)

                    Nbonhof - Profil | Út 9.5.2017 16:36:02

                    Butchi >> kolego dle přečtení Tvého příspěvku, se těším na další

                      NButchi - Profil | Út 9.5.2017 16:35:59

                      supinna >>
                      Diskuzi se nevyhýbám :-)

                        Nsupinna - Profil | Út 9.5.2017 16:30:58

                        Butchi >> Čoveče, a Tvoje recenze je tak obsáhlá a umělecky podaná, že by zasloužila samostatnou recenzi....))

                          Nsupinna - Profil | Út 9.5.2017 16:24:49

                          Leorim >> Tak jako vzkaz pro Tvoji partnerku to beru. Jinak Ti tedy moc nevěřím:))

                            Ncomputerfish - Profil | Út 9.5.2017 15:51:42

                            Normální celebritami proplkaná rybářká výprava. Jen nevím pointu. Vtírá se JV do přízně MRKu nebo MRk se vtírá do přízně JV? Mohl by v nadpisu být i ten druhý rybář uveden. Jinak ALZA provozuje rybářský eshop jako smluvní prodej. Dřív to bylo i bez JV. Škoda, že se ta dáma u toho výkladu neustále pitvoří. Mohla by si to odpustit.

                              Nsupinna - Profil | Út 9.5.2017 15:43:14

                              Džoncek >> Trochu schíza, ne? Proč na to tedy čučíš, když tě Vágner "všude" tak irituje?

                                NButchi - Profil | Út 9.5.2017 15:39:58

                                Maxwell >>
                                Nedělám do reklamy.

                                  NMaxwell - Profil | Út 9.5.2017 15:35:35

                                  Butchi >> je vidět, že jsi odborník...ukaž nějakou svou práci .-)

                                    NButchi - Profil | Út 9.5.2017 15:30:37

                                    Nastal čas na mou nekompromisní a objektivní recenzi.

                                    Úroveň se od minulého dílu poněkud zvedla, ostatně Milan Tychler ji má, takže se k vodě obléká normálně, tzn. ne jako klaun do manéže, případně závodník F1 na tiskovku nebo ten kašpar posledně. Osobně jsem se ve videu nic nového nedozvěděl, nicméně kladně hodnotím přítomnost zdravého rozumu a vysvětlení jednotlivých kroků, přitom však žádné přehánění jako minule, kdy jsem se prostě musel nasrat.
                                    Zjednodušeně řečeno, dva týpci si šli na jaře zachytat, dali u toho řeč a celkově prostě pohoda vole. Začátečník by si z toho mohl i něco odnést, ovšem k tomu později.

                                    Myslím, že u reklamního videa, jako je tohle, nemá smysl komentovat detailní záběry na vercajk, jmenovitě klacík Žvejkmano Aernos (Milan Tychler), případně naviják Anaconda (Jakub Vágner). Že má Milan čepicu Dynamit Bejc je asi celkem jedno, aspoň to neverbálně nenapadalo moje zrakové ústrojí, páč to nebylo přes celou obrazovku jak Věra Bílá, tudíž to nesmrdělo a nepokoušelo se to znásilnit smysly okolních Homo Sapiens, takže kolegyně mohly zůstat v klidu u kávičky a rozhovoru o tom, kdo s kým souloží.

                                    Každopádně, dramaturga téhle reklamy bych nechal veřejně popravit, případně v rámci zamezení dalšího rozmnožení minimálně chemicky vykastrovat, protože vecpat do feederového videa reklamu na kapř prut - to může napadnout jen úplného dementa, který ani nedochodil základku a vypomáhá na návsi s těžkým kamením za úplatu ve formě Studentské pečetě. To je jak kdyby pohádku o Princezně se zlatou hvězdou přetočil Michael Bay. Radovan by Kazisvěta rozkrájel mačetou, kuchař si střílel herák rovnou do krční žíly, soundtrack obstarala ultrasuperblackdeathmetalová kapela z Norska a vše zakončila mohutná termonukleární exploze.

                                    Aby toho nebylo málo, máme tady zřejmě nějakou formu feministického boje, kdy je opět neméně afektovanou moderátorkou nadšeně prezentováno, že rybolov není výhradně mužský sport, tudíž i silná a nezávislá žena má právo koupit si žvejku od Anacondy a bojovat tak proti stereotypům a nadvládě odporného mužského šovinismu. Ostatně, proto má asi ten klacek růžově vyvázaná očka, neboť tato barva absolutně není spojena s žádnými stereotypy. Zasmál jsem se tak húrónsky, až mi vysadil kardiostimulátor a upadl bryndáček na sliny.

                                    Závěrečné hodnocení:
                                    Nebyl jsem nadšen, na druhou stranu ani nijak zásadně uražen. Ve výpovědní lhůtě je každé nové video světlem na konci tunelu, slibem lepších zítřků a předvčerejšků. Každopádně, dovedu si představit, že kdyby nebylo natočeno, nedošlo by k razantnímu zdražení pečiva, instantnímu roztání všech ledovců ani náhlé epidemii úplavice. Svůj účel to ovšem splnilo, posunul jsem se o 23 minut blíže k odchodu z práce domů.

                                    Takže asi tak, uvidíme se za týden.

                                      Nrybomil - Profil | Út 9.5.2017 15:06:34

                                      já 2 >> i prd velebnosti

                                        Njá 2 - Profil | Út 9.5.2017 14:44:59

                                        panatax >> V tomhle videu mě ničím neštval, nevadilo mi, že tam je, bylo to celkem dobré video, ne?

                                          Červené karty: Jarda Bee