V Dukovanech našli v nádržích dva úhoře

Autor diskuse: Martin M. - Profil , 5.1.2017

Nkakr - Profil | Čt 5.1.2017 17:42:57

Dovolím si ještě jednou zopakovat, že ing. Svozil je jaderný fyzik a tak se táži, kdo z vás má vystudovanou jadernou fyziku? Já ne, přesto se domnívám, že se tam úhoři neprobírají.
Račte se kouknout -
http://www.csvts.cz/cns/kdojekdo/svozil.htm

    Nladan1303 - Profil | Čt 5.1.2017 17:40:58

    Charley7 >> a co takhle při odstávce,čerpadla nepracují a zbytková voda v potrubí jim třeba stačila

      Nmarmyš - Profil | Čt 5.1.2017 17:39:15

      Charley7 >> Už to tu bylo,dali to tam rybáři.

        NCharley7 - Profil | Čt 5.1.2017 17:37:24

        ladan1303 >> konečně se ubíráme správným směrem, takže teď hoďte rozumy jak se tam dostali ale pojďme už vážně..

          Nladan1303 - Profil | Čt 5.1.2017 17:36:27

          marmyš >> na 99%je tam dáda vychcal při údržbě

            Nladan1303 - Profil | Čt 5.1.2017 17:34:50

            Charley7 >> a ty jsi už viděl jak si to samičí pohlavní buňka maže ze sargasového moře až na dukovany?

              Nmarmyš - Profil | Čt 5.1.2017 17:33:57

              Charley7 >> Jenže zapoměl dodat,že to tam donesli vodní ptáci na pařátech.😁

                NCharley7 - Profil | Čt 5.1.2017 17:29:07

                marmyš >> :))
                no vidíte a je po problému a jelikož pan fyzik mluvil k široké veřejnosti použil vajíčko aby pochopili všichni a v podstatě měl pravdu jelikož jikra je rybí vajíčko, potažmo samičí pohlavní buňka

                  Nkakr - Profil | Čt 5.1.2017 17:23:50

                  Dostal jsem avízo, že je vše jinak.
                  Ekologa si vymyslel pan redaktor.
                  Pan Svozil je jaderný fyzik. Omlouvám se, fyzika skutečně nezajímají úhoří vajíčka.


                  Milan Svozil

                  Absolvent FJFI ČVUT Praha. V JE Dukovany začínal jako technik spouštění u Výstavby elektráren Škoda Praha, později, od roku 1986, jako technik radiační kontroly provozu přímo u EDU. V této oblasti se převážně věnuje systémové činnosti se zaměřením na pravidla chování v JE. Jeho velikým přínosem k řízení EDU je vytvoření nejen značné části prováděcí, ale zvláště pak řídící dokumentace pro systém radiační ochrany v EDU

                    Nmarmyš - Profil | Čt 5.1.2017 17:22:04

                    Charley7 >> Do toho vejce? :-)

                      NCharley7 - Profil | Čt 5.1.2017 17:20:01

                      A co se vlastně řeší? Vajíčko nebo jak se tam dostali?

                        Nretrívr - Profil | Čt 5.1.2017 17:13:31

                        TEZAR >> To máš pravdu, zdánlivě úsměvné. Ale tato úroveň lidí rozhoduje o spoustě důležitých věcí.Mám zkušenost právě s touto ekologickou úrovní, navíc čím hloupější, tím větší pravomoc má.Tady se to jen a jen potvrzuje.

                          Nsven - Profil | Čt 5.1.2017 17:03:40

                          marmyš >> to by ses dneska uplakal :-)

                            N1568 - Profil | Čt 5.1.2017 17:02:12

                            marmyš >> A kolik jich tam už bylo!:-(((Viz. Biomasa-Kateřina ze Zelenejch:-(((((

                              NMaxi Sob - Profil | Čt 5.1.2017 17:01:10

                              marmyš >> Na fšetko nám je treba odborníkof 😁

                                NMaxi Sob - Profil | Čt 5.1.2017 16:54:49

                                sven >> No a protože je tam teplo tak rostli jako z vody 😂

                                  Nmarmyš - Profil | Čt 5.1.2017 16:51:37

                                  sven >> My se tomu volovi smějem,ale přitom je to k pláči. Kolik takových je na vedoucích postech?

                                    Nsven - Profil | Čt 5.1.2017 16:48:19

                                    marmyš >> no a právě ta čerpadla, z nich pak nadělají vajíčka...
                                    To je snad jasný... normální rozmnožování dělením, no.

                                      NTEZAR - Profil | Čt 5.1.2017 16:40:58

                                      Ten,,ekolog"musel vystudovat v Plzni,jinak to snad není možný...

                                        Nmarmyš - Profil | Čt 5.1.2017 16:33:17

                                        ladan1303 >> Na 99% si je tam nasadi Dada a noviny z toho dělají cowboyku.:-)