V Dukovanech našli v nádržích dva úhoře

Autor diskuse: Martin M. - Profil , 5.1.2017

marmyš - Profil | Čt 5.1.2017 16:32:22

Sa(l)micka >> Česlama projde,ale co ty čerpadla,které na ně čekají?

    Sa(l)micka - Profil | Čt 5.1.2017 15:12:08

    Jejich ekolog je debil a rybu viděl na fotce z roku raz dva tři a ještě z rychlíku. Jináč 70 cm had se s malou srandou protáhne přes česle, co mají mezi sebou 2 cm.

      Dejv - Profil | Čt 5.1.2017 14:36:06

      rybomil >> jak se tam do toho jejich menežmentu dostal ?? Že by jako vejce ??:-)))

        Knapík - Profil | Čt 5.1.2017 14:27:19

        To je jen příklad krátkodobé evoluce v praxi, začalo to řasama, k jejich likvidaci zařídila příroda šneky no a na jejich likvidaci pak přesně dva úhoře.
        Bože, jak je to všechno tajemné ...

          arnošt - Profil | Čt 5.1.2017 14:26:08

          To nebyli úhoři,to byli goauldi... :(

            ladan1303 - Profil | Čt 5.1.2017 14:22:44

            bože ,to je zas kus vola.ještě že už tam nedělám,to bych zas udělal vostudu

              rybomil - Profil | Čt 5.1.2017 14:22:05

              Dejv >> možná vo něco chytřejší než úhoř přece jen bude ?

                Dejv - Profil | Čt 5.1.2017 14:18:23

                ten jejich ekolog, to ale hlava, panečku :-)))))

                  rybomil - Profil | Čt 5.1.2017 14:16:44

                  medák >> JJ, taky mi na ní přišla vzpomínka

                  V chladících věžích kompresů na střeše fabriky jsme chovali tilapie každý léto a jak pane rostly

                    Rockwell - Profil | Čt 5.1.2017 14:15:43

                    To budou jistě ti električtí úhoři co jim pomáhají s výrobou elektřiny...takže jim dva pláchli...to zase bude dražší elektrika :-)))

                      kakr - Profil | Čt 5.1.2017 14:14:41

                      sven >>
                      V Maloměřické cementárně (blahé paměti) byla chladící věž do které se čerpala voda z našeho revíru. Voda byla teplá a místní rybolovci tam natahalli tolik ryb, že občas museli udělat výlov. Ryby poctivě krmili a kapři měli v celoročně teplé vodě moc pěkné přírůstky.

                      Ale úhoří vajíčka tam fakt nenasadili:-))

                        sven - Profil | Čt 5.1.2017 14:05:04

                        kakr >> V podobných, technologických nádržích DIAMO s.p. plavali nejen úhoři ale i okouni, štiky, kapři apod. poměrně běžně, troufl bych si tedy tipnout, že obsluha vodního hospodářství Dukovany, má vztah k rybaření a dokáže si pracovní dobu zpříjemnit na svém soukromáčku :-)
                        Tedy do doby, než se tam zjeví nějaký vlezlý technokrat nebo "ekolog"..

                          Miroslav Kanďár - Profil | Čt 5.1.2017 13:59:43

                          spadli im tam dážďovky na jar....

                            MAXXSKATER - Profil | Čt 5.1.2017 13:58:49

                            nicminebere >> Přesně tak ... Viděl jsem na vlastní oči, že se úhoř dostal na čistírnu odpadních vod a taky naopak na úpravnu vody přes MVE ... Akorát se to teda nikam nehlásilo a hned se vypustili. :-)

                              Maxi Sob - Profil | Čt 5.1.2017 13:49:14

                              To je zajímavé ještě pan ekolog mohl prohlásit že se v prostoru elektrárny nacházejí kachny a ty ty vajíčka vyseděly 😂😂Je vidět že mají študovaného odborníka na správném místě 😎 Panebože do čeho si to vrazil rozum.

                                nicminebere - Profil | Čt 5.1.2017 13:43:22

                                Rybáři dobře vědí, že úhoř je schopen se protáhnout i tou sebemenší skulinkou .. Zase taková rarita to tedy nebude ...

                                  doliz - Profil | Čt 5.1.2017 13:43:03

                                  kakr >> Tak třeba v Dukovanech dělají pokusy s ohýbáním časoprostoru, a vajíčka (jikry) se tam dostaly červí dírou z moře. Nejpravděpodobnější bude varianta, že se tam dostali po vysazení z přehrady, když byli ještě malí a projeli trubkama.

                                    Serjoža - Profil | Čt 5.1.2017 13:29:07

                                    Nebo to tam někdo hodil.To je nenapadlo.
                                    Už vím kam jít na ůhoře.
                                    Čověk aby se bál teď rožnout aby mu z lustru nevypadl ůhoř.

                                      medák - Profil | Čt 5.1.2017 13:23:14

                                      kakr >> Ono u ekologů a "zelených" jsou vůbec odborníci, viz jedna pipka zelená a biohmota.

                                        kakr - Profil | Čt 5.1.2017 13:10:25

                                        Elektrárenský ekolog Milan Svozil se domnívá, že existuje pouze jedna varianta, jak se úhoř do nádrže dostal. „Se sem museli dostat jako vajíčka nebo jako malý potěr, malinkatí úhoříčci.

                                        Na ekologa "úhoří vajíčka" dost dobrý...