MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK.cz - Stále na rybách

Diskuse k článku: Jak (ne)chytit nilského okouna 3. část

Diskuse k článku Jak (ne)chytit nilského okouna 3. část

Autor diskuse: whitehunter ®14.8.2016

Nemůžete zapisovat do této diskuse, protože nejste zaregistrován nebo přihlášen.

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 1 | Starší >> | Konec ]

N Robert(původní) - ® Út 16.8.2016 13:23:53
Díky za info. Na Násirově jezeře jsem byl v říjnu 1999, sám jsem stanoval na levém břehu a šel jsem stále na jih kolem letiště. Strávil jsem tam celkem čtyři dny a vláčel jsem ze břehu na woblery a twistery. Ryb bylo vidět spousta, hlavně bingy, přesvědčit je k záběru v tak čisté vodě nebyla hračka, i když často vyjížděly za nástrahou až ke břehu. Živil jsem se malými okouny, kteří se čas od času pověsili. I tak bylo několik zážitků s těmi velkými... Zkoušel jsem chytat i na samotném Nilu u Asuánu, ale to jsem hned vzdal. Budil jsem pozornost a být neustále obklopen hlučnými arabskýmni teenagery je dost opruz...
N whitehunter - ® Po 15.8.2016 22:07:18
Dalas >> Ahoj, no v současnosti není Egypt až zase tak bezpečná a klidná země, abych riskoval něčí bezpečí... Já mám nacestováno docela dost a troufám si tvrdit, že se o sebe snad už dovedu postarat, ale jedna věc je riskovat si sám a druhá do toho někoho zatáhnout. Samozřejmě, že ve více lidech je to větší sranda a třeba když jsme byli s Alabalikem na Eufratu (ne)chytat parmy štikovité (tady na MRKu o tom byl seriál - Rybaření v zemi půlměsíce), tak to bylo fakt super nebo do Asie, do Skandinávie, po Evropě... to rád jedu s někým, ale ta Afrika (a momentálně tam patří Egypt už nejen geograficky) je taková prašivá a je to zkrátka občas o hubu, takže tam jezdím vždycky sám (stejné to bylo v Amazonii, ale tam jsem byl jen jednou).
No a ohledně těch ryb... to byl hlavní důvod, proč jsem se rozhodl tohle sepsat... Když jsem byl na Asuánu před těmi deseti lety, tak tam bylo ryb spousta a nenachytal jsem vlastně jenom kvůli podcenění vybavení a nezkušenosti. Když jsem ale viděl, jak se to za deset let změnilo k horšímu, chtěl jsem o tom podat nějaké informce, kdyby se tam přecejenom někdo odhodlal jet...
N Dalas - ® Po 15.8.2016 20:14:08
Ahoj, obdivuju, že ses vydal sám.. proč jsi nepřibral nějakýho partáka ? Já su prý extra samotář, ale sem bych teda sám nejel ani náhodou To je tam pěkně v řiti s těma rybama.. Já tam byl taky nějak před těma 8-10 lety a též jsme jinou lod s prutama neviděli, bylo nás 6, myslím, že metrovku jsme si chytli všichni, ale na naše nástrahy 3 dny ani prd, až jsme nakoupili od černocha takový gigawoblery, co chodily kolem 10m, značku nevzpomenu, když jsem to tam poprvé pustil, tak mě to málem vytahlo z lodky, ale do hodky byl první nilák, hned měl vyprodáno)) .Tty tygří ryby byly mazec, trefili jsme hejno docela velkých, měl jsem i 80 ku, od té doby jsem si na vláčku tak nezachytal..tož tak)
N Vítek - ® Po 15.8.2016 4:24:41
Rybář všude bratry má :-)

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 1 | Starší >> | Konec ]

[ otázky | všechny ]

Co je nového - všeobecné
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniBrodící boty Novesta

Za 1.230
Kvalitní brodící boty od firmy Novesta. Nabízíme různé velikosti.

akce, rybareniRobinson Vlasec Carpex Neon Red 600m

Za 198
Nový univerzální vlasec Robinson Carpex Neon Red, neodráží světelné paprsky a proto je pod vodní hladinou téměř neviditelný.

Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Doporučujeme prodejnu
Adresář prodejen
RYBY-RYBIČKY RYBY-RYBIČKY

Říčany, Černokostelecká 2205