Team NULA - Carp liga 2015-2016 - Tovačov

Diskuse k rybářskému videu Team NULA - Carp liga 2015-2016 - Tovačov

Autor diskuse: MSB - Profil , 22.3.2016

slavina - Profil | St 23.3.2016 19:35:29

Kocháč >> přesně 10let. To je hrozný jak to letí. Já mám stále stejně 89 večer a 88 ráno:-)

    Kocháč - Profil | St 23.3.2016 19:31:13

    slavina >> To bylo tak před deseti léty a padasáti kg :o)))

      slavina - Profil | St 23.3.2016 19:27:55

      Kocháč >> to byl tvoje masérka. já měl jen zablokovanej krk.-)

        Kocháč - Profil | St 23.3.2016 19:27:11

        slavina >> Ale masérka ti tenkrát před deseti lety nevadila :o)))

          Peta Dobeš - Profil | St 23.3.2016 19:25:40

          slavina >> tak udělat to dneska tak už se nenarovná .-:))))

            slavina - Profil | St 23.3.2016 19:23:16

            Pvl >> kochyn se taky srazil za těch pár let:-) dnes kdyby takhle na tu lod stoupl tak by mu zadní strana dala do čela.

              honzulaw - Profil | St 23.3.2016 19:20:14

              Mate super videa!!!:)

                Pvl - Profil | St 23.3.2016 19:19:44

                slavina >> Koch mi taky dává za pravdu . Máš očividně zkreslený dojem .

                  slavina - Profil | St 23.3.2016 19:16:57

                  Pvl >> tím to nebude

                    rices - Profil | St 23.3.2016 19:16:27

                    Kocháč >> hmla bola luxusna , v noci to bolo hlavne zaujimavé ja bez gps :-) no orientoval som sa podla hviezd a mesiaca , sem tam si niekoho aj stretol :-) jedna partia dlhšie bludila kým trafila na svoje stanovišťe a stihli aj pár panakov na svojej púti :-)

                      Kocháč - Profil | St 23.3.2016 18:43:48

                      slavina >> Se jen srazily hadry, jsou to šméčka :o)))

                        Pvl - Profil | St 23.3.2016 18:22:54

                        slavina >> Nemají náhodou jen malá trika ?

                          007krivanek - Profil | St 23.3.2016 18:09:43

                          Jako dost pohodový videjko. Krása pohledět. Sleduju Vás, nebojte se.

                            supinna - Profil | St 23.3.2016 17:56:47

                            slavina >> Protože se maj! :)) Podívej se na televizi, tam je tlustejch...:)

                              slavina - Profil | St 23.3.2016 17:50:38

                              Kocháč >> Jak jsem carpklubáky 2 roky neviděl tak mi přijde,že mají všichni nějaký pupky:-)

                                Kocháč - Profil | St 23.3.2016 17:10:13

                                MSB - >> Jednou jsme zažili na lize podobnou situaci co Nuláci. Od plné palby nás zachránil kapřík 3,1kg nebo 3,01 už nevím přesně :o))) Je to blbej bod k dobru, ale člověk není poslední :o))) Měli jsme z toho mrzáka velkou radost.
                                V té mlze to musela být na jezeře paráda.

                                  TWIN 69 - Profil | St 23.3.2016 16:36:51

                                  Hoj,pohodový video.Dobře zvolená hudba.jen tak dál:-)))

                                    agig - Profil | Út 22.3.2016 8:45:10

                                    Ahoj supr realita tak jak to většinou chodí ;-) není každý den posvícení i toto k rybařině patří i když zklamání je vždy velký příště může byt vše jináč o tom ta rybařina je nic nejde naprogramovat i když člověk pro to udělá max někdy to prostě nejde všichni jsme to mnohokrát zažili a zažijem . Ale když to funguje tak jsme na koni a toho si musíme umět vážit ;-)

                                      antifaky - Profil | Út 22.3.2016 8:40:15

                                      Vaše videa jsou stejně nejlepší.

                                        202 - Profil | Út 22.3.2016 8:37:29

                                        Aj tak jste borci,ty všechny vaše zážitky s carp ligou,nemá se závidět,ale já vám závidím.