List z tábora

Diskuse k rybářskému videu List z tábora

Autor diskuse: fotojakes - Profil , 18.1.2016
5 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

NPoušťák - Profil | Po 18.1.2016 12:50:42

fotojakes >> díky Jirko

    Nfotojakes - Profil | Po 18.1.2016 12:49:51

    Poušťák >> už se pracuje na nápravě, měl tam zakázané vkládání na jiné weby.

      NPoušťák - Profil | Po 18.1.2016 11:41:15

      doktor multiplikator >> j.sladkay - 18.1.2016 11:25:27 >> jj

        Nj.sladkay - Profil | Po 18.1.2016 11:25:27

        Poušťák >> skorej, nezaplatis desiatok tak nevysielas, hoc je otazne ked to tu je prezentovane poprvy krat ci ide o reklamu.

          NPoušťák - Profil | Po 18.1.2016 11:20:42

          video jaký svjet neviděl...o)))