Pesticid zabil tisíce raků, zemědělci dostali pokutu půl milionu
Diskuse k bleskovce Pesticid zabil tisíce raků, zemědělci dostali pokutu půl milionu
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 3x v ignorovaných.
NSeržant55 - Profil | Ne 21.6.2015 18:31:56
Ntuzemak - Profil | Ne 21.6.2015 13:13:19
NAnýzový dědek - Profil | Ne 21.6.2015 13:04:46
Ntuzemak - Profil | Ne 21.6.2015 12:20:06
Nšeptal - Profil | Ne 21.6.2015 10:58:05
Ntuzemak - Profil | Ne 21.6.2015 10:48:19
NAnýzový dědek - Profil | Ne 21.6.2015 10:33:53
Jen proto, že o mě nic nevíš. A žiješ pouze v mylné představě toho co co tu kdo o mně nakecal.
Máš svůj rozum a já ti ho brát nebudu a na svoje názory máš právo a také ti je nebudu vyvracet. Jen si myslím svoje....:-))
Ntuzemak - Profil | Ne 21.6.2015 10:27:10
NAnýzový dědek - Profil | Ne 21.6.2015 10:24:26
N1Mara - Profil | Ne 21.6.2015 10:20:02
Ntuzemak - Profil | Ne 21.6.2015 10:17:32
NAnýzový dědek - Profil | Ne 21.6.2015 10:12:38
Já netvrdím že vím něco o zemědělství- na to jsem jen blbej kluk z města. Ale ten rozdíl v přístupu pozná i ten sebevětší zabedněnec.
Ntuzemak - Profil | Ne 21.6.2015 10:09:38
NAnýzový dědek - Profil | Ne 21.6.2015 9:24:41
Ono v 15ti má rád zvířátka kdekdo, protože neví co je s nimi práce. Na škole dnes do tebe hustí víceméně ekonomiku podnikání a ke zvířatům se dostaneš tak možná o prázdninách na farmě příbuzných.
Tohle může s láskou dělat jen ten, kdo tu lásku má v srdci a takový zase nikdy na této činnosti nezbohatne..... :-)
Nšeptal - Profil | Ne 21.6.2015 9:17:15
NAnýzový dědek - Profil | Ne 21.6.2015 9:13:59
A to platí všude a v zemědělství je to markantně znát.
Nšeptal - Profil | Ne 21.6.2015 9:08:11
Mě to fakt nadzvedlo. Moji prarodiče se na poli a v chlévě dřeli celý život, já jsem zemedělství vystudoval a pak mám poslouchat takovýhle kydy.
NAnýzový dědek - Profil | Ne 21.6.2015 8:55:39
Ten co si myslí že na tom zbohatne jen proto že bude mít na svých výrobcích označení BIO nebo EKO,tak ten akorát kazí těm poctivým dobré jméno a s jejich výrobky se můžeš setkat v 90% na trhu.
Ti poctiví jsou v téhle mamonářské společnosti spíš jehlou v kopě hnoje a horko těžko se prosazují.
NAnýzový dědek - Profil | Ne 21.6.2015 8:47:28
NAnýzový dědek - Profil | Ne 21.6.2015 8:45:17
Na poli má tolik rousnic, že by je mohl expedovat na metráky.... :-)
Vedle je to přesně jak píšeš- samá chemie a o přístupu ke zvířatům by se dalo říct spíš týrání... :-(
NAnýzový dědek - Profil | Ne 21.6.2015 8:37:27
Vedle je bývalé JZD, které patří pod Agrofert a tam je to děs a běs. Na polích bolševník, krávy jak mitrhy kost a kůže posrané a nemocné. Chtělo se mi to tam zapálit.
NR.P. - Profil | So 20.6.2015 23:38:25
NBláža - Profil | So 20.6.2015 23:32:55
NBacha - Profil | So 20.6.2015 23:27:02
Ndrvoštěp - Profil | So 20.6.2015 23:26:32
NBláža - Profil | So 20.6.2015 23:23:33
NBláža - Profil | So 20.6.2015 23:22:30
Ndrvoštěp - Profil | So 20.6.2015 23:22:28
NKáceč - Profil | So 20.6.2015 23:09:23
NBláža - Profil | So 20.6.2015 23:07:29
NKáceč - Profil | So 20.6.2015 23:04:43
Nšeptal - Profil | So 20.6.2015 23:04:34
Nalžběta - Profil | So 20.6.2015 23:03:12
NPetr64 - Profil | So 20.6.2015 22:56:14
NKáceč - Profil | So 20.6.2015 22:51:59
Nšeptal - Profil | So 20.6.2015 22:50:05
NKáceč - Profil | So 20.6.2015 22:46:24
Edit: a jsou i bioplynky a biopantofle :-)
NKáceč - Profil | So 20.6.2015 22:45:32
NBláža - Profil | So 20.6.2015 22:38:24
NPetr64 - Profil | So 20.6.2015 22:29:15
NBláža - Profil | So 20.6.2015 22:23:14
Víš jaký je rozdíl mezi zemědělcem a biofarmářem?
Biofarmář stříká a hnojí v noci ...
Nalžběta - Profil | So 20.6.2015 22:10:16
Jediné co bych zmínil je to, že ekofarma není to, co by mi vadilo. Bavím se o těch, kteří pracují stejně nebo podobně, jako ti strůjci té otravy Doubravky. To je ta většina, která mi vadí.
Menšina typu ekofarem, od bylinek přes mošt až po krávy, je mi víceméně sympatická.
NLosPafkos - Profil | So 20.6.2015 22:07:46
NPetr64 - Profil | So 20.6.2015 22:07:10
NPetr64 - Profil | So 20.6.2015 22:05:15
NAnýzový dědek - Profil | So 20.6.2015 22:02:08
NAnýzový dědek - Profil | So 20.6.2015 21:56:51
NPetr64 - Profil | So 20.6.2015 21:48:55
Nšeptal - Profil | So 20.6.2015 21:35:53
Nalžběta - Profil | So 20.6.2015 21:11:27
Podle mě zemědělci koukají už jen na peníze a nechtějí přistoupit na vůbec žádné přírodní kompromisy. Jak myslí ti nahoře, tak dělají ti dole. Dneska ti každý kašle na dopady na krajinu, hlavně hodně, rychle a co nejvíce vydělat. Můj názor teď už znáš, vychází z osobní zkušenosti. Jestli má někdo jiný, já mu za to nadávat nebudu.
NKáceč - Profil | So 20.6.2015 20:43:26
Nšeptal - Profil | So 20.6.2015 20:26:01
Nretrívr - Profil | So 20.6.2015 20:07:09
NAnýzový dědek - Profil | So 20.6.2015 20:02:32
Kde to žije - všechna témata
21:15NStaré Česke rybářské vybavení 398
19:31NBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
19:03NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 46
17:34NPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
16:03NATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
15:20NRybáři vs ochránci přirody 78
14:34NPoradna: Redakce MRK.cz 1766
8:49NPoradna: Sumcařina 2572
2:11NHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
ÚtNLabe fishing store 19
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
SPRO kufřík Power Catcher Lure TowerZa 598 Kč
Díky kompaktním přepravním rozměrům a integrovanému madlu se snadno přenáší a je ideální na cesty. Věž obsahuje 4 průhledné plastové krabičky na nástrahy a navíc velký horní úložný prostor, který je ideální pro uložení nářadí nebo většího příslušenství.
Sensas pelety Super Feed 650gZa 115 Kč
Klasické zakrmovací pelety. Můžete je použít jako přídavek do vašeho krmení nebo s nimi volně krmit rukou nebo prakem.
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
GScarp.cz
Rádi Vás kdykoli uvítáme na našem internetovém obchodě rybářské potřeby a nově i v naší kamenné prodejně. V našem...
















