MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK.cz - Stále na rybách

Ministerstvo chce opět propagovat ryby. Tentokrát v České televizi

Nemůžete zapisovat do této diskuse, protože nejste zaregistrován nebo přihlášen.

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 1 | Starší >> | Konec ]

N Mrknato - ® Ne 17.5.2015 12:42:24
Pánové, tato propagace má a měla zvýšit spotřebu rybího masa na osobu, nikoliv v lovu na udici..... K tomu je příslušná zcela jiná instituce. Bylo kontraproduktivní, když poradce MZe propagoval pouštění a klinikování ryb, místo jejich spotřeby. No a za těch 178 milionů mohla jít jedna ryba do každé rodiny. Pak by se dalo hovořit o podpoře a zvýšení spotřeby ryb, jen by to asi těžko nesly marketingové firmy, které měly peníze již předjednány.....
N Žroutík - ® Ne 17.5.2015 11:47:11
Souhlasím s Honza7, že nějaká reklama a takzvaná propagace jsou vyhozené peníze. Hlavně nehospodárně investované, když výsledkem projektu byl pokles spotřeby. Naopak snaha o začlenění rybího masa do jídelníčku ve školách je podle mne cesta poměrně zajímavá. Mohla by to být jedna z cest, jak změnit stravovací návyky a tím do budoucna alespoň mírně zvýšit konzumaci rybího masa.
N Pvl - ® Ne 17.5.2015 10:32:11
Honza7 >> Já neměl také na mysli kormouše .Je fakt že líhně jsem opomenul . Měl jsem na mysli toky ,které už nejsou jako dřív . Koroptve -hřiště bylo myšleno jako příměr .Tam by se také neměly k. kam schovat
N Honza7 - ® Ne 17.5.2015 10:26:46
Pvl >> Teď jsem to nemyslel jako přikrmování kormorána. Ta forma vylepšení může být vysazováním do vlásečnic ( plůdek ), investicí do rybích líhní, nebo je použít na odstřel kormorána. Těch možností je určitě více.
Pořád si ale myslím, že by to mělo lepší efekt, než krmit projekty s nulovou návratností.
N Pvl - ® Ne 17.5.2015 9:58:24
Honza7 >>" Uvedené peníze by bylo vhodné raději investovat do ryb, které rychle mizí z našich vod ( pstruh potoční, lipan, střevle, ostroretka, parma atd.). "

Nejspíš by to mělo takový efekt jako kdyby jsi koroptve vysazoval na fotbalové hřiště . Jestli rozumíš co mám na mysli .
N Honza7 - ® Ne 17.5.2015 9:52:21
V téhle reklamě vidím pouze vyhozené peníze. Větší spotřebu rybího masa se dá docílit bez investic začleněním rybího masa do jídelníčku dětem ve škole, lidem v domově důchodců ( zde by to bylo víc než vhodné ). Edukací ve školách z hlediska nutrice - začleněním do vyuky.
Zde je stále bohužel snaha vytvořit projekty k osvětě, kde se dá těžko prokázat zda-li uvedný účel splnily a jestli vůbec měly smysl. Tohle jsou pouze malé domů pro přátele zadavatelů projektů.
Uvedené peníze by bylo vhodné raději investovat do ryb, které rychle mizí z našich vod ( pstruh potoční, lipan, střevle, ostroretka, parma atd.).

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 1 | Starší >> | Konec ]

[ otázky | všeobecné ]

Co je nového - všeobecné
Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Odcizení?

Zdravím. chtěl jsem se zeptat jestli někomu z Pardubic nebo okolí, nebylo odcizeno rybářské pouzdro na pruty, značky :SEMA RAPTOR...

Poděkovani

Timto chci moc poděkovat uživateli s nickem jova12- Josefu Vašinovi,ktery mě a synovi pujčil na jarni Toačovske 24cte uzavřeny deštnik,protože jsem podcenil matku přirodu,Ještě jednou velke dik,Pepa...

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniKřeslo s područkami SPRO Strategy Recliner Secretist

Za 2295
Zcela nové, stabilní, polohovací křeslo s kovovým rámem, područkami a zesíleným polstrováním.


akce, rybareniBlack Cat - Naviják Passion FD

Za 1999
black cat - naviják passion fd


Doporučujeme prodejnu
Adresář prodejen
Cadoxfishing - RCM Mošnov Cadoxfishing - RCM Mošnov

Mošnov u Ostravy, Obchodně podnikatelský areál Mošnov č.p. 317/60