MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK.cz - Stále na rybách

Ministerstvo chce opět propagovat ryby. Tentokrát v České televizi

Nemůžete zapisovat do této diskuse, protože nejste zaregistrován nebo přihlášen.

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 1 | Starší >> | Konec ]

N Mrknato - ® Ne 17.5.2015 12:42:24
Pánové, tato propagace má a měla zvýšit spotřebu rybího masa na osobu, nikoliv v lovu na udici..... K tomu je příslušná zcela jiná instituce. Bylo kontraproduktivní, když poradce MZe propagoval pouštění a klinikování ryb, místo jejich spotřeby. No a za těch 178 milionů mohla jít jedna ryba do každé rodiny. Pak by se dalo hovořit o podpoře a zvýšení spotřeby ryb, jen by to asi těžko nesly marketingové firmy, které měly peníze již předjednány.....
N Žroutík - ® Ne 17.5.2015 11:47:11
Souhlasím s Honza7, že nějaká reklama a takzvaná propagace jsou vyhozené peníze. Hlavně nehospodárně investované, když výsledkem projektu byl pokles spotřeby. Naopak snaha o začlenění rybího masa do jídelníčku ve školách je podle mne cesta poměrně zajímavá. Mohla by to být jedna z cest, jak změnit stravovací návyky a tím do budoucna alespoň mírně zvýšit konzumaci rybího masa.
N Pvl - ® Ne 17.5.2015 10:32:11
Honza7 >> Já neměl také na mysli kormouše .Je fakt že líhně jsem opomenul . Měl jsem na mysli toky ,které už nejsou jako dřív . Koroptve -hřiště bylo myšleno jako příměr .Tam by se také neměly k. kam schovat
N Honza7 - ® Ne 17.5.2015 10:26:46
Pvl >> Teď jsem to nemyslel jako přikrmování kormorána. Ta forma vylepšení může být vysazováním do vlásečnic ( plůdek ), investicí do rybích líhní, nebo je použít na odstřel kormorána. Těch možností je určitě více.
Pořád si ale myslím, že by to mělo lepší efekt, než krmit projekty s nulovou návratností.
N Pvl - ® Ne 17.5.2015 9:58:24
Honza7 >>" Uvedené peníze by bylo vhodné raději investovat do ryb, které rychle mizí z našich vod ( pstruh potoční, lipan, střevle, ostroretka, parma atd.). "

Nejspíš by to mělo takový efekt jako kdyby jsi koroptve vysazoval na fotbalové hřiště . Jestli rozumíš co mám na mysli .
N Honza7 - ® Ne 17.5.2015 9:52:21
V téhle reklamě vidím pouze vyhozené peníze. Větší spotřebu rybího masa se dá docílit bez investic začleněním rybího masa do jídelníčku dětem ve škole, lidem v domově důchodců ( zde by to bylo víc než vhodné ). Edukací ve školách z hlediska nutrice - začleněním do vyuky.
Zde je stále bohužel snaha vytvořit projekty k osvětě, kde se dá těžko prokázat zda-li uvedný účel splnily a jestli vůbec měly smysl. Tohle jsou pouze malé domů pro přátele zadavatelů projektů.
Uvedené peníze by bylo vhodné raději investovat do ryb, které rychle mizí z našich vod ( pstruh potoční, lipan, střevle, ostroretka, parma atd.).

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 1 | Starší >> | Konec ]

[ otázky | všeobecné ]

Co je nového - všeobecné
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniPrologic Bivak Spider Trio Bivvy 1 Man (SLEVA 56%)

Za 2.999
Další bestseller ze stáje Prologic. Luxusní bivak pro jednoho v exkluzivním designu za neuvěřitelných 2 999 Kč. Skvělá volba na kratší výpravy. Kvalita řady Commander zaručuje vysoký standard.

akce, rybareniSavage Gear 3D

Nově naskladněno! Gumové rybky Savage gear 3D. Velmi věrná imitace, která je vhodná na trolling i klasické vláčení.

Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Doporučujeme prodejnu
Adresář prodejen
Rybářské potřeby JESETER Rybářské potřeby JESETER

Karlovy Vary - Dvory, Kpt. Jaroše 198/17