Bobři někdy škodí lidem, náhrady jdou do statisíců

Autor diskuse: yvana - Profil , 26.3.2015

Petan600 - Profil | Pá 27.3.2015 9:00:48

lidi skodi bobrum a cele prirode jak zive tak nezive.

    Vítek - Profil | Pá 27.3.2015 8:03:45

    Tady mám fotky bobřího hradu a ohlodaných pobřežních vrb jív z 26. března 2015 na Berounce u Lahovic. Ale možná to byli motobobři z Povodí s řetezovkama.Nevim, to by musel prozkoumat nějaký odborník z Ústavu ekologie krajiny a ochrany říčních porostů a břehů před hlodáky bobrů.

      žaba - Profil | Pá 27.3.2015 7:40:27

      Já mám kamarádku, a ta má moc krásnýho,mazlivýho bobra, ještě nikdy mi neuškodil.

        otoš - Profil | Pá 27.3.2015 6:10:56

        ....tady pomůžou jedině trappeři z USA....

          TEZAR - Profil | Čt 26.3.2015 23:48:16

          Není nad pěknou bobří čepici-budu si muset nějakou pořídit.