ct prčice - se synem na rybách

Diskuse k rybářskému videu ct prčice - se synem na rybách

Autor diskuse: Dan (CT Prčice) - Profil , 14.9.2014

NDan (CT Prčice) - Profil | Ne 14.9.2014 16:55:34

Radunak >> :))) Holky taky chytaj. Vem jí k vodě a uvidíš ;)

    NDan (CT Prčice) - Profil | Ne 14.9.2014 16:52:46

    Tavris29 >> Tak to moc díky

      NDan (CT Prčice) - Profil | Ne 14.9.2014 16:50:33

      Pepé - Vsetín >> Času je málo, ale jak bude tak na tom začnu pracovat. Určitě bude dvojka. Mám teď v plánu udělat ještě jiné video. Dobře jsme s klukama začapali na Vltavské kaskádě. Tak že je na co se těšit.

        NRadunak - Profil | Ne 14.9.2014 16:49:50

        Dan (CT Prčice) >> Já mám cácorku. Leda bych jí koupil Barbie, nebo Kena s prutem :)).

          NTavris29 - Profil | Ne 14.9.2014 16:47:59

          Dan (CT Prčice) - >> Šikula. Dlouho jsem tak pěkné video neviděl....

            NPepé - Vsetín - Profil | Ne 14.9.2014 16:38:10

            díval jsem se podruhé :-)

            a mimo jiné, kdy bude teda ta "dvojka", když toto byl podle názvu první díl???

              NDan (CT Prčice) - Profil | Ne 14.9.2014 16:36:48

              JoeChains >> Vše jsem dělal sám. Nebylo to vůbec jednoduchý, ale už se těšim na další. Chtěl bych časem udělat něco delšího. Tak se uvidí. Moc díky :)

                NDan (CT Prčice) - Profil | Ne 14.9.2014 16:30:35

                : vydrák >> Tak to jsem rád a díky :)

                  NDan (CT Prčice) - Profil | Ne 14.9.2014 16:29:29

                  arnošt >> Tak to doufám. Uvidí se..

                    NDan (CT Prčice) - Profil | Ne 14.9.2014 16:27:31

                    Jirka75 >> Super díky moc :)

                      NDan (CT Prčice) - Profil | Ne 14.9.2014 16:26:08

                      Radunak >> Nezastavujem;) díky moc

                        NDan (CT Prčice) - Profil | Ne 14.9.2014 16:24:10

                        tuzemak >> Já jen doufám, že mu to vydrží :). Jinak díky

                          NJoeChains - Profil | Ne 14.9.2014 15:40:40

                          Jestli jsi to delal sam a vsechny zabery jsou tvoje, jsi borec !! :-)

                            N: vydrák - Profil | Ne 14.9.2014 15:28:26

                            Dan (CT Prčice) - >> Chlape,ty jsi talent!
                            Velice povedený video,krásný střihy,dobře zvolená hudba.To se ti vážně povedlo. Gratuluju..

                              Narnošt - Profil | Ne 14.9.2014 15:21:20

                              Dan (CT Prčice) - >> Kluk má odmala štěstí,že ho táta k něčemu vede.Jedno,jestli ke kaprařině,atletice nebo k bojovým sportům.Spousta rybářů i tady z Mrku takové štěstí neměla...
                              Tak snad se mu rybařina bude i za 20 let líbit a něco mu dá. :-)

                                NDan (CT Prčice) - Profil | Ne 14.9.2014 15:11:49

                                Pepé - Vsetín >> Nebylo vůbec jednoduchý to natočit, ale něco se povedlo a jsem za to rád. Jediný, co Sebatien nechtěl, bylo vzít kapra do ruky a vyfotit se s ním. Natož se nechat natočit, tak jsem to vyřešil tak, jak to je ve videu. Snad příště to vyjde. Jinak moc díky za komentář :)

                                  NJirka75 - Profil | Ne 14.9.2014 13:33:39

                                  Dan (CT Prčice) - >> Parádní video, palec nahoru :-)

                                    NRadunak - Profil | Ne 14.9.2014 12:57:26

                                    Super video. Pokračujte dál chlapáci....

                                      Ntuzemak - Profil | Ne 14.9.2014 12:48:11

                                      Dan (CT Prčice) - >>pěkný a tiše závidím,moje děti-holky zajímaly jen panenky,a voda na koupání,snad se to zlepší s vnoučkem.o)))

                                        NPepé - Vsetín - Profil | Ne 14.9.2014 12:40:19

                                        Moc moc moc pěkné! Je paráda, když na sebe a na ryby máte čas. Junior je borec a s takovou školou má nakročeno stát se dobrým rybářem. A jak říkáš, na to se nezapomíná, věřím tomu, že on na to nikdy nezapomene!

                                        Já nemám bohužel z mého rybářského dětství ani fotku. Možná u tety, chytával jsem se strýcem a s bratranci.

                                        Tvůj syn má i video, bude za to moc rád! Kdysi v budoucnu...

                                        jen houšť a jak budeš mít další, zas se tu poděl.

                                        Ať vám, chlapi, berou!