Mistrovství světa v rybolovné technice - Polsko

Autor diskuse: foxxx - Profil , 11.9.2014
3 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

NPepé - Vsetín - Profil | Čt 11.9.2014 19:36:29

No tak to je skvělá zpráva! Krásná práce!

    Nbaron501 - Profil | Čt 11.9.2014 17:57:10

    To zaslouží smeknout klobouček, ohnout zádíčka ři hluboký pokloně a nahlas vyřknout VELKÁ A UPŘIMNÁ GRATULKA

      NTWIN 69 - Profil | Čt 11.9.2014 17:48:45

      Tak to chce velkou gratulaci.Klobouk dolů před jejich výkonem.