Tábor zatím nemá řešení, jak Jordán zbavit trávy

Autor diskuse: JaMi - Profil , 17.7.2014

Casio - Profil | Čt 25.9.2014 19:08:25

Dnes jsem byl po čase v Táboře. Jordán je naplněný a tráva nikde resp. břehy jsou zaplavený . Cestou zpět jsem si všiml dvou lidí na pramici , asi zase nějaký pokusnictví :-)

    geriatrix - Profil | So 26.7.2014 17:37:22

    Tak to je opravdu tragedie, tak tam roste tráva, no a co, čekají snad, že tam porostou banány?

      knik-licht - Profil | So 26.7.2014 16:08:02

      tuzemak >> ...škoda, že nemají nějakého zaměstnavatele, který by je vychoval jak se mají chovat. To nám v práci řeknou, kdo by nám to toleroval ??? A Jim? Chrápou, čtou noviny, dělají šaškárny, voličům se smějí do ksichtu :)

        tuzemak - Profil | Pá 25.7.2014 19:22:49

        knik-licht >> no dnes to ukázali ti pacholci ve sněmovně,to jejich chování.-))

          knik-licht - Profil | Pá 25.7.2014 19:17:07

          tuzemak >> Všichni by jsme uměly lépe hospodařit než naše vláda :)

            tuzemak - Profil | Pá 25.7.2014 19:05:18

            knik-licht >> znám pár bílých,co by pracovali,a vidím na náměstí štrůdly černých,co nikdy makat nebudou,ty bych tam nahnal a pak dal dávky.-)))

              knik-licht - Profil | Pá 25.7.2014 18:56:53

              arnošt >> Znám spoustu bílých, kterým se nechce makat. :))))))))))). Nebo si snad někdo myslí, že bezdomovci, nefakčenka,... a jiní jsou bez koruny :) životní minimum jim nikdo nesebere a na chlast jim to stačí. Vždyť zbytek si vyžebrají nebo nakradou :)))

                knik-licht - Profil | Pá 25.7.2014 18:52:18

                Nasadíme ovečky :))))))))))))

                  Vítek - Profil | Pá 25.7.2014 17:56:10

                  pohoda, nastal přírodní proces

                    tuzemak - Profil | Út 22.7.2014 15:32:47

                    arnošt >> asi tak nějak se ty zakázky u nás praktikují.....

                      arnošt - Profil | Út 22.7.2014 13:32:44

                      tuzemak >> Jednoduché počty,za milion to posekám a milion odevzdám panu Zadavateli.Cena neřešitelné zakázky 2,5 milionu,ten půlmilion na případné držhubné...

                        tuzemak - Profil | Út 22.7.2014 12:15:55

                        to zase někdo potřebuje nějaký meloun na dovču,tak ztoho udělají neřešitelný problém..

                          Sendrik - Profil | Út 22.7.2014 10:23:03

                          Amur to vyřeší :)

                            černásmrt - Profil | Út 22.7.2014 9:39:32

                            Neviděl jsem že by to někdy někdo řešil,u nás rekultivovali rybník,zarostlo to dvoumetrovým rákosem,travou,kopřivama,neřešili a rybník napustili i s tím.

                              standas - Profil | Út 22.7.2014 8:50:02

                              Nasadit Amury oni už si poradí :-)

                                Vapi - Profil | Út 22.7.2014 1:04:04

                                arnošt >> Nápad je to dobrý, této NEpracovní síly je tu dost. Ale i stát je na ně krátký, takže z toho asi zase nic nebude. :)

                                  arnošt - Profil | Po 21.7.2014 23:30:21

                                  A co takhle vyrazit na pracák,vzít stovku nezaměstnanejch cigošů a nechat je trávu posekat a shrabat někam mimo na hromadu???Jinak že jako nebudou dávky?
                                  Výchovné,rychlé a finančně nenáročné...A navíc by v noci po práci spali a byl by všude klid...

                                    Patrik Šanda - Profil | Pá 18.7.2014 14:58:27

                                    Na jednom rybníku bylo asi 5 let hrozně moc trávy a řas a letos tam není skoro nic.

                                      R.P. - Profil | Čt 17.7.2014 21:16:41

                                      já bych jí zatopil, ona se odstraní sama