Drsek větší

Diskuse k rybářskému videu Drsek větší

Autor diskuse: čtverda - Profil , 8.5.2014
5 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

Nčtverda - Profil | Čt 8.5.2014 20:48:12

Piskořík >> Soráč, pletou se mě tam furt slovenské názvy :).

    NJaLi - Profil | Čt 8.5.2014 12:38:10

    Nádhera, taky jsem ho v životě neviděl, ale třeba se někdy dočkam, aspoň se je na co těšit :-)

      NMates PB - Profil | Čt 8.5.2014 12:33:54

      Paráda, nikdy jsem tuhle rybu na živo neviděl. Díky.

        NPiskořík - Profil | Čt 8.5.2014 12:27:33

        Super...jen bych si dovolil menší korekci...Drsek větší....:o)

          Notoš - Profil | Čt 8.5.2014 12:02:46

          ...hezké...moc hezké ...Drska jsem chytil již párkrát na Dyji (na přívlač)...je to moc pěkná ryba...