Ze zasedání Republikové rady ČRS (březen 2014)
Diskuse k bleskovce Ze zasedání Republikové rady ČRS (březen 2014)
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 1x v ignorovaných.
Nondra.soucek - Profil | Pá 14.3.2014 9:45:44
NMartin M. - Profil | Čt 13.3.2014 23:14:09
Nfotojakes - Profil | Čt 13.3.2014 22:36:16
NJovánek - Profil | Čt 13.3.2014 21:57:15
Nfotojakes - Profil | Čt 13.3.2014 20:25:41
NJovánek - Profil | Čt 13.3.2014 20:19:57
Nhraji - Profil | Čt 13.3.2014 20:18:24
Nb.gun - Profil | Čt 13.3.2014 20:15:07
Jenže jsi jaksi zdejším, místních podmínek neznalým kolegům zapomněl zmínit, že ty závory se tam nevzaly jen tak z ničeho. Dlouhá léta sloužily příjezdové cesty k revírům jako smetiště, a tak byly některé osazeny zákazem vjezdu s dodatkovou tabulkou povolující vjezd členům ČRS. Jenže situace se nelepšila, tudíž bylo přistoupeno k instalaci fyzických zábran - na ústeckém revíru, kde ksindl dělal bordel na golfovém hřišti, to byl val z hlíny, na revíru obhospodařovaném MO ČRS Teplice jsou to jen závory. Naštěstí pro rybáře se daří MO Teplice nacházet společnou řeč s vlastníky příjezdových cest (většinou obcemi nebo státními organizacemi), a tak jsou tyto nové závory osazovány doplňkovými tabulemi s informací o možnosti vjezdu na základě povolení MO Teplice (aktuálně jde o podrevíry Kateřina, Modlany, Dukla, ČSM). Klíč ke všem těmto závorám je jeden stejný, o duplikát klíče si může každý zažádat v úředních hodinách v kanceláři MO Teplice, potřebuje k tomu jenom občanku a techničák. Po zanesení údajů do evidence mu je za jednorázový poplatek ve výši 100 Kč (nikoliv roční poplatek 500 Kč do rozpočtu vydřidušské obce, jak tvrdíš ty) vydána parkovací karta se jménem držitele povolení a registrační značkou vozidla (nebo vozidel, pokud žadatel při žádosti nahlásí více registračních značek) v průhledném pouzdře a jeden kus klíče. Povinností rybáře je závoru za sebou při příjezdu i odjezdu uzamknout a mít kartu umístěnou ve vozidle za sklem na viditelném místě. Pokud budou v budoucnu instalovány nové závory ve stejném režimu i na dalších podrevírech (a je to v plánu), budou odemykatelné stejným klíčem. Je jen na rybářích, jak se budou chovat a zda se mezi nimi nenajdou debilové, kteří nebudou ochotni respektovat triviální pravidla a budou dělat v prostoru za závorou bordel. Pak by totiž skutečně mohlo dojít k tomu, že vjezd bude prostě zakázán natvrdo.
NFRANK71 - Profil | Čt 13.3.2014 20:06:06
Nhraji - Profil | Čt 13.3.2014 19:56:41
Nmondry - Profil | Čt 13.3.2014 16:59:49
NFRANK71 - Profil | Čt 13.3.2014 13:45:02
Nhraji - Profil | Čt 13.3.2014 13:38:29
NFRANK71 - Profil | Čt 13.3.2014 13:25:24
Nhraji - Profil | Čt 13.3.2014 13:05:02
NFRANK71 - Profil | Čt 13.3.2014 13:01:42
Npetr6955 - Profil | Čt 13.3.2014 10:38:57
NRST - Profil | Čt 13.3.2014 10:33:27
P.S. Hele měj se kolego, stejně ta diskuse nemá cenu, co tě doma nenaučili na MRKu nikdo nedožene:-((
Npetr6955 - Profil | Čt 13.3.2014 10:25:58
Npetr6955 - Profil | Čt 13.3.2014 10:23:39
Nnofish - Profil | Čt 13.3.2014 10:21:29
Budeš mít cestu. Bude tvým majetkem. Někdo po ní chce jezdit. Umožníš mu to, za poplatek. On i ten blbý stát po mě chce dálniční známku, aby si zvýšil rozpočet.
Budeš mít sad jabloní. Někdo chce jablka. Umožníš mu sběr, za poplatek.
Budeš mít rybník. Někdo chce chytat ryby. Umožíš mu to, za poplatek.
Tak a teď mi prosím vysvětli, jaký je mezi těmi třemi věcmi rozdíl.
A jen pro tvoji informaci. Umístění dopravních značek není tak jednoduché, jak si myslíš. Takže někdo prostě uznal (více míst), že je tam ten zákaz vhodný a povolil jej.
NRST - Profil | Čt 13.3.2014 10:21:05
Npetr6955 - Profil | Čt 13.3.2014 10:16:41
Nhraji - Profil | Čt 13.3.2014 10:14:34
Npetr6955 - Profil | Čt 13.3.2014 10:14:21
Nnofish - Profil | Čt 13.3.2014 10:13:12
Nhraji - Profil | Čt 13.3.2014 10:12:39
Škoda, že jsi nedokázal vznést jediný relevatní argument, který by tvoji zcela chybnou úvahu o pravidlech, a jejich dodržování, či nedodržování, podpořil.
Je to ztracený čas, máš pravdu.
Npetr6955 - Profil | Čt 13.3.2014 10:11:07
NRST - Profil | Čt 13.3.2014 10:10:51
Nondra.soucek - Profil | Čt 13.3.2014 10:10:01
Nnofish - Profil | Čt 13.3.2014 10:09:01
NRST - Profil | Čt 13.3.2014 10:08:07
1. Ty které se ti líbí = uznáváš a dodržuješ
2. Ty která se ti nelíbí = neuznáváš a nebudeš dodržovat protože jsou to vlastně kraviny.
Je to tak??
Npetr6955 - Profil | Čt 13.3.2014 10:07:34
Nnofish - Profil | Čt 13.3.2014 10:06:24
Podívej se na veterinu. Tam je to to samé. Všude samé zprávy o týrání zvířat. Půlka domácích zvířat je ze zákona registrovaná. A oni nezvednou zadek ze židle a nejednou na kontroly. Ty si myslíš, že v rybařině je to jiné?
Nhraji - Profil | Čt 13.3.2014 10:05:36
Npetr6955 - Profil | Čt 13.3.2014 10:05:14
Npetr6955 - Profil | Čt 13.3.2014 10:03:05
Nhraji - Profil | Čt 13.3.2014 10:00:51
NMrknato - Profil | Čt 13.3.2014 9:59:20
Nnofish - Profil | Čt 13.3.2014 9:54:42
Kempování a týdnení chyťapouštění na "těžební" vodě s názvem "carp revír", je podle mě něco jiného.
Naše zákony holt nejosu dokonalé, už třeba proto, že jsou schválně nedokonalé, aby se daly obcházet.
NMrknato - Profil | Čt 13.3.2014 9:50:49
Nhraji - Profil | Čt 13.3.2014 9:49:23
Když svaz požádá o umístění zákazové značky (sám ji tam dát nemůže) a není schopen si to pohlídat, pak díky takovým, jako jsi i ty, kteří jasný zákaz porušují, bude u vody binec a tím pádem stát jako vlastník zvolí lepšího hospodáře. Jak jednoduché.
Nnofish - Profil | Čt 13.3.2014 9:48:33
A těžba ryb udicí, kdy už při placení těžebního poplatku ví těžící o tom, že si nic neodnese (předem se k tomu zavazuje) mi připadá jako "slušné" obcházení zákonů...
J8 ti to psal už minule. Zisti si co a jak funguje, budeš se pak divit.
A jestli k soukromáku pojedu zákazem, protože majitel cesty tam auta bez zaplacení nechce, tak je to lepší jo?
NMrknato - Profil | Čt 13.3.2014 9:47:33
Nhraji - Profil | Čt 13.3.2014 9:46:22
Npetr6955 - Profil | Čt 13.3.2014 9:45:53
Nnofish - Profil | Čt 13.3.2014 9:43:32
NMrknato - Profil | Čt 13.3.2014 9:42:52
Nnofish - Profil | Čt 13.3.2014 9:42:52
Vjel jsi tam jenom na 5 minut. Já teda půjdu chytat taky je a hodinu, prd se stane, za tu chvilku.
Nondra.soucek - Profil | Čt 13.3.2014 9:40:26
"Kaprař může porušit jakákoliv ustanovení nebo naopak jakékoliv nové pravidlo přijmout a nikdo mu nesmí odporovat."
Nnofish - Profil | Čt 13.3.2014 9:39:57
NRST - Profil | Čt 13.3.2014 9:38:10
Kde to žije - všechna témata
11:53NPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 9
11:23N🔥 Grill a grilování 🔥 586
10:54NLov pod jezem v letních vedrech? 13
10:09NRybáři vs ochránci přirody 88
9:55NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
9:43NHlídač slev eshopů 752
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtNDiskuse k článku: Invazivní druhy ryb v našich vodách 2 - Sumeček americký 21
ČtNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
ČtNPoradna: Sumcařina 2574
ČtNStaré Česke rybářské vybavení 399
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
Co je nového - všeobecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
-25% akce na FOX a FOX RAGEZa 48 Kč
FOX Weekend od čtvrtku 25.6. do pondělí 29.6.2026 (do půlnoci), akční ceny na celý sortiment vč. novinek. Stačí se zaregistrovat a zadat kód: G_FOX25. Více na www.chytil.cz
JRC Rova 60" Brolly | SLEVA 50%Za 1.999 Kč
Defender Oval Brolly nabízí neuvěřitelně stabilní úkryt díky čtyřem zadním nosníkům spočívajícím na zemi a rozšířeným bočním křídlům poskytujícím dodatečnou ochranu před špatnými povětrnostními podmínkami.
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
SvětPVA.cz – Carp PVA Specialist
Jsme specializovaný rybářský e-shop zaměřený na PVA materiály, nástrahy a produkty pro moderní kaprařinu a method...












