Jakub Vágner a jeho Rybí legendy
Diskuse k bleskovce Jakub Vágner a jeho Rybí legendy
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
3x v oblíbených a 10x v ignorovaných.
NCasio - Profil | Pá 12.6.2015 19:33:52
Podle mého je to stále ve stejné úrovni. :-)
Nsupinna - Profil | Ne 6.4.2014 20:43:29
Nlu-cas - Profil | So 5.4.2014 9:50:58
Len tak ďalej!!!
NF.T.M. - Profil | So 5.4.2014 7:06:02
Takže měl nakonec v tom rádiu pravdu.
Nsupinna - Profil | Pá 4.4.2014 22:44:43
Nmarmyš - Profil | Pá 4.4.2014 21:08:29
NF.T.M. - Profil | Pá 4.4.2014 20:58:38
Nmarmyš - Profil | Pá 4.4.2014 20:32:13
Nnahodil - Profil | Pá 4.4.2014 20:31:49
Nchujar - Profil | Pá 4.4.2014 20:05:33
NBomber76 - Profil | So 29.3.2014 19:22:05
NMrknato - Profil | Pá 28.3.2014 23:54:46
Nsplávkař - Profil | Pá 28.3.2014 23:25:30
Nnofish - Profil | Pá 28.3.2014 23:21:29
Ale ve finále, bych raději u vody potkával lidi jako je on, než "moderní rybáře".....
NŠámik - Profil | Pá 28.3.2014 23:17:43
NFRANK71 - Profil | Pá 28.3.2014 23:14:41
NPiskořík - Profil | Pá 28.3.2014 23:14:25
Bojuj...ať už je ten tvůj rozpracovanej koncept cokoliv...;o)
EDIT: A vůbec, stejně to tu za chvíli skončí u čilimníků a svazobordelu....:o)
Nnofish - Profil | Pá 28.3.2014 23:10:15
NPiskořík - Profil | Pá 28.3.2014 23:10:03
NMrknato - Profil | Pá 28.3.2014 23:05:39
Nnofish - Profil | Pá 28.3.2014 23:04:58
Je mi jedno, co si myslíš. Má to své důvody. Lidí co mi říkali "nejde", "neexistuje", "to se nedá", jsem poznal spustu. Ale vážím si jen těch, co mi dokázali vysvětlit, že se mýlím. Na rovinu, bez keců, argumenty... ale takoví lidé už skoro nejsou...
MImochodem, auž mi dej pokoj. Já jsem internetový rybář, jsem. Motám se okolo vody, nebo tady, nic jiého mě nejak nebere. Nechodím do hospody, už bohužel nesportuju, nezahradničím...... a je mi u prdele co si o tom myslíš.....
Nnofish - Profil | Pá 28.3.2014 22:56:38
Tady nejde o x desítek let, ale o lidskou hloupost a o to, že si člověk myslí, že dokáže zkrotit to, co ho vlastně "vytvořilo". Nejde změnit základy toho jak se příroda chová. Jde se tomu přizpůsobit. Ale lidi to pořád nechápou.....
Kdybys viděl, co mám rozpracované v pc... ale nedm to. Dopíšu to, pošlu na patřičný úřad, vysmějou se mi aza pár let jim to pošlu zovu. Je mi jedno, kdo, co, si myslí. člověk si musí stát za tím čemu věří. JInak je tu vlastně zbytečně, být součástí stáda je o ničem.
NFRANK71 - Profil | Pá 28.3.2014 22:55:35
NMrknato - Profil | Pá 28.3.2014 22:49:55
NMrknato - Profil | Pá 28.3.2014 22:47:26
NPiskořík - Profil | Pá 28.3.2014 22:45:15
To je jasný, pochopí každej...jak by řekl MRKnebožtík Paulus, fyzika, patá třída...;o)
Zlatě před x desítky let, kdy řeky tekly, tak jak chtěly, rozlejvaly se tam, kde měly a všechno bylo tak nějak v pohodě....hlavně teda pro ryby a celej říční ekosystém. Teď to stojí za houno...od regulací až po poslední tredn úprav, mícení břehových porostů a následný odstínění celých úseků toku. Jeden by nevěřil, jak to dokáže zahejbat s druhovým složením rybí obsádky....
NFRANK71 - Profil | Pá 28.3.2014 22:43:43
NMrknato - Profil | Pá 28.3.2014 22:34:15
Stejně tak to funguje i v rybařině. Když něco vyhovuje většině, tak je to legální porušení zákona (BP) a o to víc se musí brát u huby ta menšina a vymýšlet za co a jak účinně jim zadržovat povolenky a dělat z nich vandráky, aby se alespoň vytvořilo zdání funkčnosti systému.....
Nnofish - Profil | Pá 28.3.2014 22:25:24
Nnofish - Profil | Pá 28.3.2014 22:17:47
edit: Mimochodem. Ale pokud nenechám někde vodu aby se rozlila na plochu, držím ji v nějakém korytě, tak ji zrychlím. To vím na 100%
NPiskořík - Profil | Pá 28.3.2014 22:15:27
NFRANK71 - Profil | Pá 28.3.2014 22:13:58
Nnofish - Profil | Pá 28.3.2014 22:08:34
NF.T.M. - Profil | Pá 28.3.2014 21:58:25
Nnofish - Profil | Pá 28.3.2014 21:54:41
btw, já fyziku i matiku nesnášel :-)
NF.T.M. - Profil | Pá 28.3.2014 21:51:49
Jinak ve škole opravdu nemám problém s fyzikou a nebo matematikou , jinak za překlad do češtiny ti opravdu děkuji:-))))))
NFRANK71 - Profil | Pá 28.3.2014 21:49:54
Nnofish - Profil | Pá 28.3.2014 21:44:54
Hele jsem jen blb, co vypustil pár rybníků, trošku si okolo vody poběhal při bouřkách a lokálních povodních... vím o tom houno, nemám na to diplom, ale protipovodňová stěna je podle mě ta největší prasečina co existuje. "sem si vodu nepustíme, že doteče jinam a rychleji, nás nezajímá".... Kdo někdy trošku pouštěl vodu, je jedno, jestli z rybníka, nebo přehrady, ten ty principy viděl a chápe.
edit: Přeložím to do češtiny. Voda se musí rozlévat. Milion kubíků z koryta řeky to poteče dobu "x", ale ty samé kubíky, rozlité z koryta ven, na plochu, na louky, do lesů, potečou "x násobenou stem". Odpověď je pro mě laika jednoduchá. Rozlitá voda nemá tlak, teče pomaleji. Pomaleji = menší škody. Nabourej autem ve třicítce a v devadesátce......
NF.T.M. - Profil | Pá 28.3.2014 21:38:24
NF.T.M. - Profil | Pá 28.3.2014 21:35:08
Nnofish - Profil | Pá 28.3.2014 21:35:06
V tomhle státě prostě není zájem řešit prevenci. Není, Buď jsem paranoidní, nebo to vidíím všude okolo sebe.
NF.T.M. - Profil | Pá 28.3.2014 21:32:34
NMrknato - Profil | Pá 28.3.2014 21:31:26
Nnofish - Profil | Pá 28.3.2014 21:28:10
Kecy jsou fajn věc, činy jiná... Ale to ti snad nemusím vysvětlovat ne? Prohlášení do médií jsou jedna věc, realita, věc druhá....
NMrknato - Profil | Pá 28.3.2014 21:26:14
NF.T.M. - Profil | Pá 28.3.2014 21:21:33
Nnofish - Profil | Pá 28.3.2014 21:17:58
NMrknato - Profil | Pá 28.3.2014 21:06:33
Takže někdy, někdo, zákon porušit může a někdy, někdo ne? To kolego nebylo ani za bolševika. Tohle by si nikdy bolševik nelajznul......
Nnofish - Profil | Pá 28.3.2014 21:04:16
Žene to do extrémů, ano. Na druhou stranu, racoinálně smýšlející člověk to může brát jako podnět a k tomu se trošku zajímat, o čm se mluví. A tak se některé problémové věci dostanou i mezi lidi. A já jsem zastáncem toho, že když je problém, tak se má řešit, ne dělat že není. Protože házet věci do pytle můžeš, ale jendou praskne a vyvalí se to ven vše najednou.
NRST - Profil | Pá 28.3.2014 20:58:55
Nnofish - Profil | Pá 28.3.2014 20:54:39
Hele , za mě, ale uznávám že až když jsem uvažoval později. Na tohle už dávno má být nějaká metodika. Nejde posbírat kapry na poli a naházet je do potoka.... Chápu, že to nebyla sranda. Znám to, vím jaké to je, vím jak to vypadá. Ale možná i ty Mrknatovy řeči jsou potřeba. Třeba se jednou někdo zamyslí nad tím, že když se znova něco takového stane, je třeba mít vypracován plán. Slovení, kontrola stavu, "rozhodit na auto" , možná veterina, rozhodnutí hospodaíího subjektu kam s tím...
Teď to zní blbě, ale do budoucna, by to nebylo od věci.
Nstrejda16 - Profil | Pá 28.3.2014 20:54:16
Nnofish - Profil | Pá 28.3.2014 20:50:07
já to sem nechtěl dávat, jestli začne myslet, uvažovat, hledat..... :-)
NRST - Profil | Pá 28.3.2014 20:48:13
NSven - Profil | Pá 28.3.2014 20:45:43
http://tn.nova.cz/zpravy/domaci/rybar-vagner-prednasel-na-zakladnich-skolach-za-pul-milionu.html
Kde to žije - všechna témata
21:07NElektro tříkolka na ryby 40
21:00NLov pod jezem v letních vedrech? 6
20:15NBleskovky: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody 1
19:49NPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 3
16:25NDivoký potočák nebo granulák? 63
15:07NRybáři vs ochránci přirody 86
13:52NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 4
13:24NDiskuse k článku: Invazivní druhy ryb v našich vodách 2 - Sumeček americký 21
8:59NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
8:21NPoradna: Sumcařina 2574
6:48NStaré Česke rybářské vybavení 399
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
Co je nového - všeobecné
20:15NBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
CRALUSSO novinky sklademZa 89 Kč
Nová svítíci krmítka Fluorescent Rocket Method Basket, plovoucí krmítka Floating Method Feeder, PRO SERIES pellet mixy, vlasec Method Feeder Sinking 1000 m a další vychytávky na www.chytil.cz
JRC Lehátko Cocoon II Flatbed Wide | SLEVA 33%Za 5.249 Kč
Velmi pohodlná silná polstrovaná matrace. Vnitřní matrace je vyjímatelná, což usnadňuje její čištění. Super pevný ocelový rám na 8 nohách. Nohy odolné proti blátu s otvory pro kolíky. Úložný vak se zipem. Včetně popruhu se sponou pro snadnou přepravu. Rozměry: 220x100x40-55 cm
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
SvětPVA.cz – Carp PVA Specialist
Jsme specializovaný rybářský e-shop zaměřený na PVA materiály, nástrahy a produkty pro moderní kaprařinu a method...











