NMAXXSKATER - Profil | Pá 10.1.2014 14:09:28
Donn79 >> Já bych řekl, že jim to prodal. :-) Ale je to jenom můj názor a můžu se plést.
Nfreddys - Profil | Pá 10.1.2014 1:18:10
Donn79 >> Tak v tom případě to byl buď blázen nebo idiiot...Vietnamcům se nic grátis nedává...pak si půjdeš dát rybí kousky v těstíčku a ještě si zaplatíš za rybu, cos jim věnoval...
NDonn79 - Profil | Pá 10.1.2014 0:44:54
MAXXSKATER >> Chlape,tu přehradu poznám...ale nikdo mi nevymluví,že ten klučina dal tu rybu těm větvím jen tak grátis...
NDendy036 - Profil | Čt 9.1.2014 16:49:31
Donn79 >> ahoj,video som nasiel na you tube.Bohuzial,aj taketo veci sa stavaju.
NMAXXSKATER - Profil | Čt 9.1.2014 14:20:41
P!F >> To známe. U nás takhle posledně poměrně dost lidí volilo prezident - tzv. podle nejmenšího zla ...
NP!F - Profil | Čt 9.1.2014 14:14:28
MAXXSKATER >> Najhorsie to je asi u nas, clovek vie ze su tam vsetci svine a vybera si podla toho, kto podla neho najmenej skodi...
NMAXXSKATER - Profil | Čt 9.1.2014 14:09:12
roman >> Jo tak, já se právě nedíval teďka dolů a už se mi ten jeho nick vykouřil z hlavy, sorry. :-)
Nroman - Profil | Čt 9.1.2014 13:58:43
MAXXSKATER >> proboha neee to byla reakce na zapis Čt 9.1.2014 13:39:35 o tom kydajícím...
Nroman - Profil | Čt 9.1.2014 13:43:51
MAXXSKATER >> to byl moravák kopr 69...ale von je takovej divnej ...jednoduší ooo)))
NMAXXSKATER - Profil | Čt 9.1.2014 13:40:37
P!F >> :-) To je veliká pravda a nemá cenu se o tom přít. Bohužel politici jsou tak chytří nebo my lidi tak blbí, že nám vždycky před volbami řeknou a slíbí to, co chceme slyšet, my je zase zvolíme a pak nám zůstávají tak oči pro pláč. Realita po volbách je úplně jiná ...
NMAXXSKATER - Profil | Čt 9.1.2014 13:39:35
Donn79 >> Já si myslím, že jsi ho nepochopil. On sem to video dal kvůli tomu, že tu nějaký Čech kydal na Slováky, jak se chovali s tím tolstolobikem ... Tohle video bylo točené v ČR na Hostivařské přehradě.
NDonn79 - Profil | Čt 9.1.2014 1:00:07
Dendy036 >> Co jeto za mentála,co jeto za barbara....On prodá větvím tak krásnou rybu,ten chlapec nemá ani kousek city...
Chlepe,nezlob se na mně...ale jseš MAGOR !!!!
NP!F - Profil | Čt 9.1.2014 0:00:39
MAXXSKATER >> najpodobnejsia vec co navzajom nase narody maju, je neuveritelne vysoke percento debilov. Staci sa kuknut na nase vlady, nebyt toho neexistuje, ze by to tak vyzeralo :o)
Nsuperweb - Profil | St 8.1.2014 23:51:56
Takovy vztek kvuli prodeji tolstolobika vietnamcum..premyslejte kdy jste si naposledy dali v cinskem fastfoofu smazenou rybu ala pangas..mozna prave tuto :)
NFRANK71 - Profil | St 8.1.2014 23:28:00
Hm, metrový tolstobik má 25 kilo, to je zase blábol.
Nbrambůrek.9 - Profil | St 8.1.2014 23:04:05
Jak je možné že chytaly z hráze kde je rybolov zakázán?
NOlda 85 - Profil | St 8.1.2014 22:48:49
Se zešli vietnamci a cigoši. Hovada dávat živou rybu do igelitu
NDendy036 - Profil | So 4.1.2014 18:07:50
MAXXSKATER >> diky,aj tebe vsetko dobre.cau
NMAXXSKATER - Profil | So 4.1.2014 12:24:01
Dendy036 >> No, podle oficiální popisu videa na YouTube jí prodal: "Hostivařská přehrada 8. srpna 2010. rybář Mario, úlovek tolstolobik. 1 metr, 25 kilo. Za 1500 Kč si ho odnesla přihlížející vietnamská rodina." :-) I když si tam každý může napsat, co chtěl, ale pochybuji, že by jí tenhle vykuk daroval někomu jen tak zadarmo. =) Myslím, že by jí asi správně neměl ani darovat takto, aby z toho neměl případné problémy z RS, ale kdo ví ... Je to tak, dneska člověk neví, kdo před Tebou stojí a co případně může nahrát za zvukový nebo obrazový záznam. Taky se měj a ať se daří v Novém roce, ahoj.
NDendy036 - Profil | So 4.1.2014 12:21:19
MAXXSKATER >> Presne ako pises,a nikdy nemozes vediet kto ta natoci na kameru.Bolo tam dost fanusikov.U nas je ryby zakazane predavat,no neviem ci ju predal alebo daroval.Ale aj na zaklade video nahravky,moze niekto zacat trestne stihanie.Dnes ani nevies kto ta kde natoci kamerou a narobi ti zle,maj sa pekne,cau.
NMAXXSKATER - Profil | So 4.1.2014 6:49:17
Dendy036 >> Tohle video je u nás tak trochu kult. :-) Celkem by mě zajímalo, co by se dělo, kdyby mezi těmi lidmi byl někdo s odznakem RS. =) Jinak Češi a Slováci si nemají co vyčítat, jsme si podobní skoro jako vejce vejci, ale provokatéři se najdou vždycky a všude, nejlepší je si jich nevšímat ...
NDendy036 - Profil | Čt 2.1.2014 18:05:06
lefty >> Ja by som to urobil naopak.Dal by som ziveho rakosnika do toho cierneho pytla,zauzloval a prehodil cez pleco.Mozno by sa mu to pacilo :)))
Nlefty - Profil | Čt 2.1.2014 17:43:49
Dendy036 >> jak těm rákoskám jiskřily očička..panečku..je to odporná ryba, která určitě dobře nechutná..ať se tím zadáví hovada!
NDendy036 - Profil | St 1.1.2014 15:36:09
dada11 >>Ahoj, mas pravdu,ako pises.Vzdy sa najde niekto kto bude rypat do slovakov alebo cechov.A je to pre mna nepochopitelne,ked niekomu robi radost ublizovat druhym.Ale mi dvaja to bohuzial neovlivnime :))Maj sa pekne.
Ndada11 - Profil | St 1.1.2014 15:29:19
Dendy036 >> Ahoj, jsi na MRKu a tady se přece k rybě všichni chovají s úctou :-). A jak někdo může bodnout, tak bodne. Ale to už za ta léta tady přece víš :-).
Nkopr69 - Profil | St 1.1.2014 15:25:36
Dendy036 >> No a ty trpis nejakou bujnou fantazii, ne?
Nkopr69 - Profil | St 1.1.2014 15:23:37
RAJA >> U vas asi bězna věc.Nereagoval jsem nejen na clanek ale take na prispevek-N Nat - ® [Poslat soukromou zprávu.] Ne 29.12.2013 21:06:08.Je zjevne ze chovani rybaru v SK neni ojedinele.Samozrejme netvrdim ze takova hovada jako na videu jsou pouze u vas.
Pri smyslech nejsou spis ti co se techto lidi zastavaji,nemyslis?
Nvundu - Profil | St 1.1.2014 15:02:44
Dendy036 >> nepíše bratře...to máš pravdu..protože tady je takových pitomců-minimálně jako u vás...a někteří už nemají sílu na boj s větrnými mlýny...takže asi tak....mě vy kluci slovenští ani trochu nevadíte...;-)))))
NP!F - Profil | St 1.1.2014 15:01:50
Hnusne video, hnusna ryba, blbec rybar... 158cm? Akoze nemal vahu, to je ok, ustrelil ju paradne, ale ze mu namerali 158 cm, to by ti dvaja chumaji museli mat kazdy asi 2 a pol metra na vysku... Podseknuta ryba, co v tej vode nema co robit, jasne ze sa treba podseknutim pochvalit a za fanfar ju pustit... Kua na rybarsky preukaz by mali byt skusky ako na zbrojak aby sa takyto chuji k tomu nedostali.
NP!F - Profil | St 1.1.2014 14:56:26
kopr69 >> Kukni sa kusok po Youtube, bezna vec to je aj u vas. Bohuzial.
NDendy036 - Profil | St 1.1.2014 14:46:57
RAJA >> Svata pravda.Dalsi co nema rad slovakov.No nastastie niesu vsetci cesi rovnaky.Aj v cechach ziju ludia ktory sa nevedia spravat k ulovenej rybe.Akurat sa o nich az tolko nepise.:((
Nksanda - Profil | St 1.1.2014 14:43:12
je zajimave, ze mistni organizaci slovenskeho rybarskeho svazu nezajima porusovani rybarskeho radu lovcem a vklidu se rybou jeste chlubi na svych strankach
http://www.srz-novezamky.sk/ :-D
btw: humus je i to, ze vsude clovek cte oslavne clanky lovce, ale nikdo nenapise, ze ryba nebyla ulovena jak se ma, ale prachsproste podseknuta pri vlaceni!
NRAJA - Profil | St 1.1.2014 14:29:06
kopr69 >> Musím reagovať.
To, že sa jednalo o nešetrné zachádzanie s rybou, nie je pochýb, ale prečo tá posledná veta?
"U sousedů možná běžná věc."
To ako si na to prišiel? Bol si vlastne pri zmysloch? Nehádž všetkých do 1 vreca.
PS: Keď chceš niekomu odobrať povolenku, najprv musíš byt na to psychicky spôsobilý a to ty, ako vidno nie si.
Nbart.bm - Profil | St 1.1.2014 13:37:31
Fishky >> tohle je zřejmě na slovensku trend...podívej se jak dlouho měli uvázaného toho nej sumce na Domaši.Lidi si neustále měří pinďoury a víš jak...pro slávu v hospodě udělaj někteří jedinci vše.ryba hezká ale......
NFishky - Profil | Po 30.12.2013 12:48:08
Jsou rybáři, kterým to moc nebere, ať už protože začínají, či protože berou ryby spíš jako relax a lov samotný moc neřeší, pak jsou takový, co chytají víc ryb a jsou spokojení - ti první na ně u vody koukají s otevřenou pusou a podívaná je to pěkná (co si budeme povídat, potkat někoho kdo umí chytat je jako čučet na sehraný orchestr :)) no a pak jsou mistři, co chytají bez ohledu na dobu, čas, podmínky, prostě přijdou a zachytají takřka vždy, prostě to umí... ale podseknout tolstolobika, přivázat ho na autolano, přidat mu na velikosti a zavolat k tomu TV, to netuším kam zařadit, nemá Vágner na Slovensku rodinu? :-))
NMalda512 - Profil | Po 30.12.2013 12:16:24
zkusím najít v časopisu tolstolobika ulovenýho v rumunsku. měl 68kg. a byl asi 1x tak větší než ten utrápenej bejk tady:-)) nejvíc mě fascinovalo, že ti týpci dokonce věděli, že se jedná o samici.... odborníci ichtyologové s tím mají problém ale borci měli jasno :-))
NMalda512 - Profil | Po 30.12.2013 12:06:44
MAXXSKATER >> pustili ji ale že zdechla už k tomu televizi nevolali. šlo o dva dementy kteří by měli dostat pořádně po tlamě a zlámat ruky aby nemohli takto týrat ryby a zlámat nohy aby už nedolezli k vodě.... jsou to lháři a nic jinýho.... do 70 kg rybe chybělo min 30kg
NMalda512 - Profil | Po 30.12.2013 11:58:53
Masaj >> velice krásně jsi to popsal. moje slova.... ale tak se vždy pozná dobytek od rybáře. !!!
NMartimo - Profil | Po 30.12.2013 11:46:58
hraji >> tak jo to lano byl trosku extrem.. ale sami byli prekvapeni co chytli na privlacak a 7cm gumu :-D ryba prezije.. to nebyl candat a podobne citlive ryby.
NJBpivosaj - Profil | Ne 29.12.2013 22:52:02
V komenickým jsem ještě na ryby nešel, asi to nosí štestí :-D když měli čas ho uvazovat a volat televizi, tak mohli sehnat i někoho kdo má váhu ! Jinak normálni ***** ...
NMasaj - Profil | Ne 29.12.2013 22:41:39
Začalo se u videa.A k tomu můj názor.
- 70 kg teda nemá a je mi jedno jestli je to původní druh v našich vodách nebo ne a jestli má ryba půl kila nebo sto, ale takto zacházet s ní je hnus. At každý uznává jiný druh, ale chová se tak aby ryba vrácená vodě byla bez úhony.
NMAXXSKATER - Profil | Ne 29.12.2013 22:38:35
Tak tomu říkám ryba. :-) Docela koukám, že jí pustili (respekt), ale to zacházení teda nebylo nejlepší, i když je jasné, že s takto velikou rybou to není jednoduché ...
Npetersomja - Profil | Ne 29.12.2013 22:32:16
rybomil >> ..vobec nie...vidis to inak...podla mna je hlavatka tiez skodca....ja len chcem aby sme sa venovali druhom ryb ktore k nam a do nasich riek patria...nic viac...
..vobec nepisem o chovani sa k rybam....
Nrybomil - Profil | Ne 29.12.2013 22:25:48
Podle toho co mám info tak hodně tolstojů vytažených v zimě i při rel. slušném zacházení uhyne. Tenhle tažený pošmyku to má podle mě nahnutý.
petersomja : takže když je hlavatka tady v ČR taky nepůvodní, vylapeme všechny, byť jsou lososovité a budeme s nima zacházet jak hovada ? Panebože ty to vidíš, jaro už pracuje tak, že blbost kvete :P)
NDombasmen - Profil | Ne 29.12.2013 22:19:46
kritik >> Ať fotky zveřejní,ale ne mrtvé,skoro uřezané hlavy a totálně zakrvavené.
NKubalorenc - Profil | Ne 29.12.2013 22:19:01
petersomja >> to máš asi pravdu. Je to opravdu těžká debata :-D to já si jen tak chtěl malinko rýpnout. Dělám to vždycky když sliším o nepůvodních druzích ryb. Neměj mi to za zlé :-) jinak s tebou ale souhlasím. Mě by nevadila voda ani bez těch kaprů. Stejnak je nejím ( ryby mi prostě nechutnají ). radši bych kdyby se v našich vodách dalo chytat rozmanitější společenství ryb, než jen kapr po vysazení.
Npetersomja - Profil | Ne 29.12.2013 22:11:25
Kubalorenc >> ..jj..tazka debata..ale myslim ze kapor urcite viac patri k nasim dejinam ako nejaky amur alebo tolstolobik...
NKubalorenc - Profil | Ne 29.12.2013 22:07:01
petersomja >> Jasně, nejsem proti, ale jak už jsem psal kolegovi Hrajimu.
Npetersomja - Profil | Ne 29.12.2013 22:05:12
Kubalorenc >> ..pretoze to nie je nasa povodna ryba...v nasich vodach fakt nema co hladat,....urobme nieco pre lososovite ryby ktore patria nasim riekam...a teraz myslim aj Česke..lebo casto tam lovim
NKubalorenc - Profil | Ne 29.12.2013 21:59:58
hraji >> asi jako kapr nebo amur? Takže vytaháme všechny kapry a budem chodit chytat původní druhy ryb? A vlastně co je původní druh ryby? ( nebo spíš po jaké době od zavlečení se ryba počítá jako původní? ) :-)
Nhraji - Profil | Ne 29.12.2013 21:58:40
Rybářova žena >> nic, lidská hloupost je nekonečná.
NRybářova žena - Profil | Ne 29.12.2013 21:57:52
hraji >> Někteří lidé také ne a co s tím naděláš ?
Nhraji - Profil | Ne 29.12.2013 21:54:20
Kubalorenc >> protože není původním druhem žijícím v našich vodách.
NKubalorenc - Profil | Ne 29.12.2013 21:53:34
petersomja >> můžeš mi prosím vysvětlit proč by tady tahle ryba neměla co dělat? Nějak tomu nerozumím. Dík
Nretrívr - Profil | Ne 29.12.2013 21:33:04
Velkou rybu uděláš i z plotice. Tím nikomu nechci škodit, jen tu velikost nepoznám.
Nkritik - Profil | Ne 29.12.2013 21:28:35
Dombasmen >> Přesně tak. Nemusíš chodit ani na východ, co se týká zacházení. Fotkama vyvázanejch a následně pověšenejch ryb se to hemží i u nás.....
Npetersomja - Profil | Ne 29.12.2013 21:27:33
Rybářova žena >> ..to je pravda....nemyslel som tym chovanie k rybe..
NRybářova žena - Profil | Ne 29.12.2013 21:25:37
petersomja >> ... ale chovat se k rybě jako prase nemusí, tečka!
Npetersomja - Profil | Ne 29.12.2013 21:23:07
..jedna hnusna skareda ryba co nema v nasich vodach co hladat....bodka.!
NDombasmen - Profil | Ne 29.12.2013 21:20:10
kritik >> Já jsem tuto diskuzi neměl radši ani otvírat,protože je mi z toho "šoufl" a jak tam psal kolega,tak bych mu sebral za to zacházení i rodnej list.
Ntonda1953 - Profil | Ne 29.12.2013 21:18:17
kritik >> Asi nemá rád suchý maso:-)
Nkritik - Profil | Ne 29.12.2013 21:13:46
Dombasmen >> Tohle už není na udírnu, ale na kompost :-).
NDombasmen - Profil | Ne 29.12.2013 21:10:47
Nat >> Asi umí,ale neznám borca,kterej se na ně specializuje nebo na ně má takové štěstí.Jinak mu přeju dobře vytopenou udírnu.
NŠvec - Profil | Ne 29.12.2013 21:09:32
Nat >> asi hodně vláčí :-)
NNat - Profil | Ne 29.12.2013 21:06:08
chalan ma tých tolstolobikov podobnej veľkosti chytených už viac.
NDombasmen - Profil | Ne 29.12.2013 20:58:49
Ta barva ryby je velice zajímavá,ale zbytek reportáže je nějakej divnej.Tam něco plantají,že měří obvod těla a že podobného už chytli a 65 a tento že má 70!?!?!?.Podle mě ryba na přívlač podseknutá a nevěřím těm mírám.Prostě asi chtěli jenom být v televizi a k zacházení s rybou se nebudu ani vyjadřovat.
Nkopr69 - Profil | Ne 29.12.2013 20:52:23
Takto vidět u vody někoho nešetrně zacházet s rybou (uchování ulovené ryby + vláčení po břehu) tak mu bez váhání odebírám povolenku.Nevím jak jinde ale v MRS je to jeden z nejzávažnějších přestupků.U sousedů možná běžná věc.
Nnofish - Profil | Ne 29.12.2013 20:51:56
Franta H >> Tak ten humbuk by byl i kdyby ta ryba byla zbarvená standartně, ale to už je jedno. Vždyť se podívej, jsou vánoce, nic se něděje, každá senzece je potebná :-)
Nhraji - Profil | Ne 29.12.2013 20:51:26
Martimo >> máš nějaký důkaz o tom, že to tam ryba opravdu přežila a přežije? Asi těžko, to že rybu pustíš vůbec neznamená, že to ona přežije. A to autolano, to je skutečně ukázka úrovně obou rybářů.
Npohan - Profil | Ne 29.12.2013 20:48:17
Franta H >> to mas celkem pravdu,ale ryba ma byt v keseru,ale ne ve smycce
NRybářova žena - Profil | Ne 29.12.2013 20:47:45
Až do dnes jsem si myslel, že kominíci nosí štěstí a oni nemají ani podložku pod ryby :(
NFranta H - Profil | Ne 29.12.2013 20:45:03
nofish >>To je pravda. Ale spíš si říkám, že je to
spousta humbuku kvůli okrasné rybě.
Npoldeci - Profil | Ne 29.12.2013 20:39:08
ksanda >> co tam bolo zle?,počitaj s tým ,že tá ryba mala 70kg