Výlov v krytém bazénu v Havířově

Autor diskuse: sativa - Profil , 20.12.2012

Ndukin - Profil | Po 24.12.2012 11:53:18

Nezlobte se na mě ale tohle je hnus... Jako je hezké dělat radost malým dětem ale takhle rozhodně ne.

    NCloud - Profil | So 22.12.2012 11:42:18

      Nnovaroma01 - Profil | Pá 21.12.2012 14:19:19

      alfonz42 >> Nevím co je tady za fanatismus.Pokd chce někdo zabít zvíře, jakékoliv,ať to udělá ale rychle a pokud možno bez nezbytného týrání.Pokud někdo povýší týrání jakehokoliv živého tvora na zábavu,je to zvrhlík.Víc se nemá cenu k tomu vyjadřovat.

        NČingi - Profil | Pá 21.12.2012 14:05:05

        pista85 >> Hele když nechceš nic říkat,tak sem nic nepiš.To,že jo to ubohá zábava,je v odpovědích víc než jasné.No a jestli jsme Jehovisti?,to si děláš pr..l,né?

          Nkratiknot - Profil | Pá 21.12.2012 13:40:04

          U nás se podobná akce pořádá taky, ale o něco "rozumněji" kapr se dává jen jeden… Ale stejně je to nehorázná prasárna. Ta ryba musí být vyděšená a každý, kdo rozváží kapry po výlovu ví, jak se taková ryba zachová… A co mě na*ralo nejvíc byl ten sumec! Nehorázná sranda chytat ani ne metrového sumce a ještě mu rvát ruce do žáber! Zajímalo by mně, jak by bylo tomu klukovi, kdybych mu naspal prsty do nosu…
          Shrnu to jednou větou z filmu Černí baroni: "Chce se mi zvracet!"

            Npista85 - Profil | Pá 21.12.2012 13:31:48

            chlapy nechci vam nic říkak ale vy už jste opravdu jak jeblí že to prožívate jak jehovisti to svoje jakoby naboženství.........

              NČingi - Profil | Pá 21.12.2012 13:20:05

              Někdy mi hlava nebere co jsou lidé schopni vymyslet.Ta ryba už toho má takle dost a ještě zase lovení od malých dětí.No muselo to vypadat.Udělat radost dětem se snad dá i jiným způsobem.Prostě zase jeden blbej nápad.

                Nalfonz42 - Profil | Pá 21.12.2012 13:12:33

                Pane Bože, vy jste ale fanatici, až z vás jde strach...

                  Nnovaroma01 - Profil | Pá 21.12.2012 12:58:47

                  Tichej >> Po prvním přečtení jsem měl rudo před očima a proto sem tak reagoval na RabuKate.S klidnou hlavou jsem došel ke stejnému závěru jako Ty.Podat na organizátory téhle zhovadilosti trestné oznámení za týrání zvířat.Je až s podivem,co všechno vadí např.kontrolorům prodejců vánočních kaprů,zacházení s rybou,postup při zabíjení a tohle nevadí nikomu?A ještě si myslí,jak se zaslouží o mravní vývoj mládeže.To fakt nechápu.

                    NTichej - Profil | Pá 21.12.2012 11:58:51

                    co takhle někdo z Havířovskejch podat na organizátory akce trestní oznámení ? Jako dukaz mají krásné fotky :-) Ostatně to oznámení by šlo podat i na přihlížející rodiče :-) nezabránili totiž trestnému činu ! Bylo by zajímavé jak by tato kauza dopadla :-)

                      NRybatorstr - Profil | Pá 21.12.2012 11:53:09

                      sativa >> Oni se za ,, rypák ,, stejně nechytnou....

                        Nsativa - Profil | Pá 21.12.2012 11:51:10

                        proto jsem tu novinku zde hodil , je to pekna kravina a hloupost jen at to lidi vidi ..

                          NFellix - Profil | Pá 21.12.2012 11:21:50

                          pekna blbost, nahazet ryby do bazenu a nechat je pochytat děckama ... nevidim v tom smysl, naco rybu takhle trápit navíc v přechlorovanem bazeně když ji stejně zabijou no a perla byla samozřejmě ten sumec ... klasická hovadina ...

                            NRybatorstr - Profil | Pá 21.12.2012 10:40:58

                            Rubi Spito >> Dobrá kruťárna :-)))

                              NRubi Spito - Profil | Pá 21.12.2012 10:35:00

                              Pro příští lidovou zábavu bych doporučil nasadit do bazénu Carcharodon carcharias a zajistit opravdovou zábavu pro obě zůčastněné strany.

                                NRybatorstr - Profil | Pá 21.12.2012 10:28:56

                                A pak se můžem divit, že je všude tolik násilí a střílí se ve školách. Zábava vhodná pro děti i dospělé a proto : Jděte s ní do prde.....

                                  Nnovaroma01 - Profil | Pá 21.12.2012 10:08:04

                                  RabuKate >> Takže navrhuješ proti týrání jedněch postavit ještě krutější týrání jiných?A po těch psech se bude lovit co?Ty musíš být opravdu milovník zvířat.

                                    NRabuKate - Profil | Čt 20.12.2012 21:31:38

                                    Teda nejsem žádný mravokárce, ale co je moc... Co kdyby jsme příště uspořádali lov pejsků v tělocvičně? Tak cca 50, jako těch kapříků v bazénu, ani by nevadilo že chlorovaném ale NENÍ SE KAM SCHOVAT! a pochopitelně za plného osvětlení. JAKO BONUS BY SE CHYTAL NĚJAKÝ STARÝ LABRADOR, CO UŽ SE NEMŮŽE ANI HEJBAT! Zase se mi chce zvracet...

                                      NCHaP - Profil | Čt 20.12.2012 20:19:46

                                      chlor? stres? blbé zacházení,?tahaní sumce za oblouky? na kachlách, ? děti a mačkaní?

                                      v té vodě musí být sraček (chemikalii) proto se to taky jmenuje krytý bazén a né kryté přirodní jezírko!

                                      ŘEČENO PÁR SLOVAMA- VYHODIT Z OKNA TY, KTEŘÍ TO VYMYSLELI!
                                      dlouho jsem nebyl takhle nasranej, človek jezdí na ryby, ani ryby z vody nevytahuji. Znám lidi co jim píchnutí po háčku stříkají dezinfekcí. Ryb by jsme si meli vážit a né se knim chovat jak prasata!

                                        NCarpper - Profil | Čt 20.12.2012 20:00:10

                                        hlavně, že rodiče i děcka se bavěj... Nedávno jsem někde viděl (je dost možný že tady) jak děcka lovili kapříka v bazénu. cca 20 dětí po něm skákalo a snažilo se jej chytit.
                                        Kdyby jim je dali piclý v tašce, udělali by líp. Tohle je prasárna