Světélkování nad bažinami nemá na svědomí metan

Autor diskuse: rover - Profil , 28.11.2012
2 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

Nretrívr - Profil | So 1.12.2012 22:04:41

rover - >> Jsem rád, že mne článek obohatil.Zase jsi to trefil. Já budu asi na stará kolena novinářem.

    Narnošt - Profil | St 28.11.2012 22:47:26

    Jde o bludičky,to ví přece každé malé dítě.Kdepak metan nebo mektan... :))