Na Podhraďáku proběhl výlov a Sandokana chtějí zbourat.
Diskuse k bleskovce Na Podhraďáku proběhl výlov a Sandokana chtějí zbourat.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 3x v ignorovaných.
10 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.
Nnofish - Profil | Ne 25.11.2012 19:45:51
SlavnýLovecPampalini >> Ale jo, já tvůj názor beru. Ale proto jsem psal ať si zajdeš někam třeba na ty kuřata. Jsi rybář-rybolovec, tak se ti zdá, že se těm rybám ubližuje. Ale ve srovnání s chovem drůbeže, čuňat, hovězího dobytka, se ty ryby mají fakt zlatě. Tomu věř.
Jen tak na okraj. Člověče ony ty výlovy jsou i občas "pod dohledem", vánoční prodeje ryb taky. Je rpavda, že o pokutě za "nešetrný výlov" jsem neslyšel. U těch vánoc je fakt, že tam dostávají ty ryby zabrat asi fakt zbytečně, jen kvůli lidem a "tradicím".
Neznám ale rybáře, který by úmyslně poškozoval ryby, ubližoval jim. To se k rybám chovají hůř rybolovci na revírech...
Jen tak na okraj. Člověče ony ty výlovy jsou i občas "pod dohledem", vánoční prodeje ryb taky. Je rpavda, že o pokutě za "nešetrný výlov" jsem neslyšel. U těch vánoc je fakt, že tam dostávají ty ryby zabrat asi fakt zbytečně, jen kvůli lidem a "tradicím".
Neznám ale rybáře, který by úmyslně poškozoval ryby, ubližoval jim. To se k rybám chovají hůř rybolovci na revírech...
NSlavnýLovecPampalini - Profil | Ne 25.11.2012 18:44:27
nofish >> no a tím že jí děláš, tak to určitě vidíš jak se s rybama na výlovech zachází... já vím že to jinak dělat nejde, ale mě prostě vadí ten pohled jak se tam s nima zachází a proto bych to nemohl dělat, já tu práci neodsuzuju ale dělat bych ji nemohl, nebo mohl ale né že by se mi dotoho dvakrát chtělo, beztak na výlovu vidím jak v tej vodě nic není a drbu si hlavu co jsem tam celý ty roky proseděl naprd, bez toho aspoň mám planý naděje že tam nejsem jak tajtrlík :-))
Nnofish - Profil | Ne 25.11.2012 17:09:54
SlavnýLovecPampalini >> To se pleteš, já tu práci hájím, protože jsem ji dělal/dělám. Stále si za svými slovy stojím.
edit: Mimochodem. Za odkaz ale srdečně děkuji. Poučné a vlastně i pravdivé :-)
edit: Mimochodem. Za odkaz ale srdečně děkuji. Poučné a vlastně i pravdivé :-)
Nnofish - Profil | Ne 25.11.2012 17:08:58
Turňa >> no je to na rekord, ale v tomhle není nic nemožné. Oni třeba zapoměli říct že z kila a půl :-) Říkávalo se, že když je dobrý rok, přibere velká ryba (myšleno kapr) deko denně. Tak už stačí spočítat, jak dlouho žrali, v jakých klimatických podmínkách atd... :-)
NSlavnýLovecPampalini - Profil | Ne 25.11.2012 11:51:46
nofish >> teď mě taky kritizuješ tím pádem se můžeš také označit za typického Čecha a můžeme si podat ruce... mimochodem doporučuji přečíst tento článek http://zrcadlo.blogspot.cz/2009/11/typicky-cesky-blb-7-zakladnich.html a zejména pak část 5)
NTurňa - Profil | Ne 25.11.2012 8:40:12
nofish >> A co říkáš tomu přírůstku, z jednoho kila na tři a půl, jde to vůbec?
Nnofish - Profil | Ne 25.11.2012 6:27:33
SlavnýLovecPampalini >> Stále si stojím za svmi slovy. Komentuješ/kritizuješ práci, kterou dělal někdo jiný. Jak typicky české...
NSlavnýLovecPampalini - Profil | So 24.11.2012 23:46:05
nofish >> ale mě tvůj názor nezajímá, já nemám zapotřebí něco někomu dokazovat, já jenom říkám že házet ryby 3 metry vzduchem mi přijde už trošku moc, já vím že na výlovech to často bývá, že se s rybama chová nešetrně a jinak to ani nejde... akorát ta fotka letící ryby mě trošku dorazila... pokud bych tvůj hulvátskej příspěvek komentoval "tvým stylem" pak bych řekl něco jako "skoč do zdi debile" nebo tak... ale nemám to zapotřebí
Nnofish - Profil | So 24.11.2012 21:56:46
SlavnýLovecPampalini >> Nekecej kraviny. Za prvé. Zajdi si pošmatlat v tom bahně abys věděl jaké to je. Ale týden/dva v kuse, ne jeden den jako zábavu.
A pak ti vřele doporučuju zajet se podívat na vyskladňování kuřat/kahen. Super zážitek pro tebe by mohla být i asistence při přepravě hovězího dobytka, nebo prasat, na jatka.....
Uvědom si co píšeš a kde to píšeš...
A pak ti vřele doporučuju zajet se podívat na vyskladňování kuřat/kahen. Super zážitek pro tebe by mohla být i asistence při přepravě hovězího dobytka, nebo prasat, na jatka.....
Uvědom si co píšeš a kde to píšeš...
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
PáNLov pod jezem v letních vedrech? 31
PáNATTs hlásiče a ATTx příposlech 550
PáN🔥 Grill a grilování 🔥 591
PáNRybářský kniho - koutek 143
PáNRybářské odznáčky ... 547
PáNPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 14
PáNRybáři vs ochránci přirody 90
PáNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
PáNHlídač slev eshopů 752
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtNDiskuse k článku: Invazivní druhy ryb v našich vodách 2 - Sumeček americký 21
ČtNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
ČtNPoradna: Sumcařina 2574
ČtNStaré Česke rybářské vybavení 399
Co je nového - všeobecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
14.8."Noční Dešná"
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
Saccon Carp
Rybářský e-shop se zaměřením na moderní kaprařinu. Máme dlouholeté zkušenosti, na trhu úspěšně působíme přes 10 let....











