Výlovy byly průměrné. Příští rok může být mnohem hůř
Diskuse k bleskovce Výlovy byly průměrné. Příští rok může být mnohem hůř
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
7 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.
Nalfonz42 - Profil | St 14.11.2012 10:06:46
fotojakes >> Vidím, že máš dobrý přehled, a já jsem zase o něco chytřejší, znám jeden rybník, který je tak zarostlý, že není poznat že je to rybník. Ale je vyhlášen jako rezervace pro ohrožené druhy obojživelníků.
Nrover - Profil | St 14.11.2012 9:55:40
nofish >> Je jasné, kam míříš, dnešní situace je v tomto opravdu mírně řečeno specifická. A je také jasné, že spoléhat se na cizí peníze donekonečna není cestou, ...pravda, poctivou práci aby člověk pohledal. Zatím to funguje, tak se toho využívá ( zneužívá ). Co bude dál, nikoho moc netrápí. Krátkozrakost se nevyplácí ...
Nfotojakes - Profil | St 14.11.2012 9:54:27
alfonz42 >> to se pleteš, s rybníky se dělá obdobně:-) Vysazuješ málo ryb, nekrmíš, nehnojíš a necháváš rybník zarůstat.
Nalfonz42 - Profil | St 14.11.2012 9:45:45
Pánové, jen velmi krátce, tady jde jen a jen o dotace, jestli je nějaká produkce, je vcelku vedlejší. Znám pár, co žijí jen z dotací a je pro ně výhodnější úrodu zaorat. Ještě,že to nejde u ryb(zaorat).
Nnofish - Profil | St 14.11.2012 9:33:57 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
rover >> já si myslím, že by to vypořádání nebyl problém. Je prostě rok kdy je menší produkce. To ano, ale jsou roky, kdy je zase větší. Naši předkové prostě makali a nebrečeli že chtějí dotace. Teď je to opačně. Takhle to vidím já :-) Celý život se motám venku, ve fabrice nedělám. Když se rozhlédnu okolo sebe tak vidím, jak si všichni zvykli tahat ze státu a EU prachy. Aź nebudou, to bude srandy...
Odívwj se na zemědělce. Zima - moc nebo málo sněhu, mráz, nebo moc teplo. Jaro- moc mokro, moc sucho, moc větru... a můžeme pokračovat. V médiích jsou pořád. Pořád, aby na konci roku mohli říct "ale my jsme to celý rok říkali, tak nám něco dejte...."
Odívwj se na zemědělce. Zima - moc nebo málo sněhu, mráz, nebo moc teplo. Jaro- moc mokro, moc sucho, moc větru... a můžeme pokračovat. V médiích jsou pořád. Pořád, aby na konci roku mohli říct "ale my jsme to celý rok říkali, tak nám něco dejte...."
Nrover - Profil | St 14.11.2012 9:24:59
nofish >> Ač se to nezdá, tak zemědělství s rybářstvím poměrně úzce souvisí, ...to znáš. Fakt je, že sucho letos někde "zapracovalo", na druhou stranu to není z hlediska minulých rozmarů počasí nic vyjímečného. Jen se s tím už asi neumíme vypořádat, tak jako naši předci :-)
Nnofish - Profil | St 14.11.2012 8:42:38
rover - >> sice je středa, ale....
Rybáči už jsou prostě jak zemědlci. Jenom brečí, nadávají a okecávají proč zdražit a vymýšlí jak ze státu vydolovat další doatce. Žádné počasí není to správné, žádná úroda není tak akorát.... Tohle už je u nás jakási zařitá "tradice"... :-)
Rybáči už jsou prostě jak zemědlci. Jenom brečí, nadávají a okecávají proč zdražit a vymýšlí jak ze státu vydolovat další doatce. Žádné počasí není to správné, žádná úroda není tak akorát.... Tohle už je u nás jakási zařitá "tradice"... :-)
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
PáNLov pod jezem v letních vedrech? 31
PáNATTs hlásiče a ATTx příposlech 550
PáN🔥 Grill a grilování 🔥 591
PáNRybářský kniho - koutek 143
PáNRybářské odznáčky ... 547
PáNPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 14
PáNRybáři vs ochránci přirody 90
PáNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
PáNHlídač slev eshopů 752
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtNDiskuse k článku: Invazivní druhy ryb v našich vodách 2 - Sumeček americký 21
ČtNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
ČtNPoradna: Sumcařina 2574
ČtNStaré Česke rybářské vybavení 399
Co je nového - všeobecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
14.8."Noční Dešná"










