Udělení výjimky z denní doby lovu na revírech Vltava 4, Vltava 5 a Vltava 6

chřenovák - Profil | So 17.11.2012 8:01:36

FRANK71 - jak jsi dopadl

    FRANK71 - Profil | Pá 16.11.2012 22:00:21

    chřenovák >> Já vyjímku využil.

      Chose - Profil | Út 13.11.2012 21:08:37

      chřenovák >>Na lov ryb nikdo,ale na milion kecu na mrku spoustu rybářu-:((((

        chřenovák - Profil | Po 12.11.2012 18:08:55

        Kdo už využil výjímku

          hering - Profil | Ne 11.11.2012 22:36:05

          Asi se musíš zeptat zákonodárce.

            burt od labe2 - Profil | Ne 11.11.2012 13:14:35

            tak mi rekni jakej ma duvod doba lovu ? kcemu je to dobry?

              přemysl - Profil | Ne 11.11.2012 8:14:13

              Velké poděkování patří všem funkcionářům ve vedeni Pražského Územního svazu za jistě nelehké vyřízení této vyjímky, přijměte opravdu upřímné poděkováni

                hering - Profil | Ne 11.11.2012 0:40:53

                burt od labe2 >> Jestli Ty náhodou nejsi 100 před opicema.Máš vůbec alespoň minimální šajn co obnáší legislativně získat vyjímku??? Zřejmě asi né!

                  piskothonza - Profil | So 10.11.2012 20:41:35

                  FRANK71 >> ještě tu naplaveninu posílej pod Vyšehradskou skálu,ten je rád,že trefí z žumpy domu,nezná jezy ani mosty,natož skály...)))))) a ted mi sežere...))))

                    FRANK71 - Profil | So 10.11.2012 20:25:16

                    LosPafkos >> Pod Vyšehradskou skálou jsou pěkní okouny, možná by už mohli brát, tak tam můžeš s boutem doplout.

                      piskothonza - Profil | So 10.11.2012 20:21:22

                      LosPafkos >> ty jo ty hrdino,ještě si nevyplaval ven z žumpy,na toku by tě přejel parník....)))))))

                        LosPafkos - Profil | So 10.11.2012 20:19:41

                        piskothonza >> kdyby jsi zahlédl na vodě světélko,tak tam neházej,to su já na boutu s čelovkou :-)) Ahoj.

                          Chose - Profil | So 10.11.2012 20:08:25

                          Jovánek >> -:))))).Sice vím kam chci jít,ale netuším kdy. Nějak není čas.

                            nofish - Profil | So 10.11.2012 20:08:19

                            FRANK71 >> tady nejde o žádnou závist. Třeba já, když budu chtít chytat nonstop, tak vím kam- v létě teda. Přitom s ním nesouhlasím. Je to úplně o něčem jiném.

                              piskothonza - Profil | So 10.11.2012 20:06:44

                              FRANK71 >> se trošku pleteš,ale to neva...)))

                                FRANK71 - Profil | So 10.11.2012 20:05:35

                                piskothonza >> No právě a kdo by tam za tebou chodil. Bezdomovcům dáš krabicák a oni ti pohlídaj auto.

                                  piskothonza - Profil | So 10.11.2012 20:05:20

                                  plavan >> ja vím...)))

                                    plavan - Profil | So 10.11.2012 20:04:44

                                    piskothonza >> naše parta nejčastěji u betonárky

                                      piskothonza - Profil | So 10.11.2012 20:02:31

                                      FRANK71 >> to záleží kde jsou kluci uhnízděný....)))))) pokud u mostu Barikádníků,tak nad...

                                        Jovánek - Profil | So 10.11.2012 20:01:35

                                        Chose >> No ale nejprv musím vědět, kdy jdeš. Kam asi vím.

                                          Chose - Profil | So 10.11.2012 19:57:35

                                          Jovánek >> Přijď na kontrolu a vem něco na zahřátí bo mi bude ukrutná zima-:))))

                                            FRANK71 - Profil | So 10.11.2012 19:57:23

                                            piskothonza >> Jak podnima, ty chytáš nad nima.

                                              Rybkin - Profil | So 10.11.2012 19:55:56

                                              FRANK71 >> frank71 - 10.11.2012 19:54:45 >> skvělý zápis, děkuji!

                                                FRANK71 - Profil | So 10.11.2012 19:54:45

                                                plavan >> Krásně jsi to vystihl, když se vedení stará tak to jde.Možná rejpálci, kteří závidí by si mohli zajít na své vedení a ne blbě kecat.

                                                  piskothonza - Profil | So 10.11.2012 19:52:50

                                                  plavan >> svatá pravda,chytám dost pod tou vaší partou,ale kontrolu jsem v životě nezažil..)))

                                                    Jovánek - Profil | So 10.11.2012 19:52:42

                                                    Chose >> Tak nebo i já. Ne Josef...do šesti stačí. Tě půjdu zkontrolovat.

                                                      Chose - Profil | So 10.11.2012 19:51:56

                                                      AntonM >> Dobrá-:)))

                                                        Jovánek - Profil | So 10.11.2012 19:51:54

                                                        FRANK71 >> Není na co si stěžovat, já jsem takhle spokojen. To jen pražáci musí ve všem šťourat.

                                                          piskothonza - Profil | So 10.11.2012 19:49:51

                                                          nofish >> znáš to příslový,Karlínu a Libni zdaleka se vyhni..))) já osobně mám problémy s UKčkama ,ale hlavně s fetkama...to je jejich revír.

                                                            Červené karty: Carpskills